Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Honda Pcx 125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    kosnük - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    şuan motorum 1600'de ilk motorum olması sebebiyle gözümden sakınıyorum. bu konuda güngörmüş abilere bir kaç sorum olucak. yağ değişimi için kaliteli bir yağ önerir misiniz? birde antifreez koydurmam gerektiğini söyleyenler oldu gerçeklik payı var mıdır?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    su sogutmali tum motorlara antifriz konuluyor benim bildigim kadariyla.. yag olarakta ipone yada castrol scooter yagi tavsiye ederim.

arkadaslar icinizde boyu 1.85 ustunde olan var mi? varsa bana motor uzerinde bir fotograf gonderebilirler mi? altin elbiseli abimizin boyu kac acaba?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    su sogutmali tum motorlara antifriz konuluyor benim bildigim kadariyla.. yag olarakta ipone yada castrol scooter yagi tavsiye ederim.

arkadaslar icinizde boyu 1.85 ustunde olan var mi? varsa bana motor uzerinde bir fotograf gonderebilirler mi? altin elbiseli abimizin boyu kac acaba?
    AEA 1.84 boyunda. 1.85 üstü için motor pek iyi görüntü vermiyor ama çok takılacak bi durum yok bence. binilebilir

ooo, altin elbiseli adam 1.84 ise iyiymis. topcase falan derken hallederiz boy konusunu.. saolasin hocam.

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    benim boy 1,86 açıkçası bu konuyu hiç düşünmemiştim. akşama kadar spacy üzerinde paket dağıtınca pcx bana goldwing havası veriyo irilik konusunda. eğer almayı düşünüyosan bence yanlış bir noktada takılı kalmışsın.

Konfor benim için önemli. Takılı kaldığım falanda yok hocam. Çoğu zaman artçılı kullanacağım. Dolayısıyla detayları öğrenmek istiyorum. Her rasyonel tüketici gibi.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Konfor benim için önemli. Takılı kaldığım falanda yok hocam. Çoğu zaman artçılı kullanacağım. Dolayısıyla detayları öğrenmek istiyorum. Her rasyonel tüketici gibi.
    apachee kullanıyorsunuz ve konfor önemli diyorsunuz apache hariç mi
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 hp ve 15 km az hız yapa PCX bakması konfor önemli demek değilmi zaten?

Bu arada PCX varken hiçbir comuterin vietesi ile ugraşılmaz. Kurye bir abi CBF den sonra PCX aldı. Gidişi daha zayıf değil ve çok daha az yakıyor diyor. İstanbul trafiğinde halinden memnun

Motosikleti
    PCX > YZF R125 > ?
    pardon hocam uslubumda hata var heralde. demek istediğim eğer almayı düşünüyosan ve aklındaki tek soru işareti buysa düşünmeden almalısın gibi gibisindendi demek istediğim

ehehehe. apache'yi satali epey oldu hocam, o oyle kalmis orada. bu aralar 4 teker takiliyorum.. apache iyi motor hos motor ama dediginiz gibi konfor konusunda biraz sıkıntılı. birde istanbul trafiginde otomatik vitesin tadı bambaska..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:22 ----------

Alıntı kosnük adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pardon hocam uslubumda hata var heralde. demek istediğim eğer almayı düşünüyosan ve aklındaki tek soru işareti buysa düşünmeden almalısın gibi gibisindendi demek istediğim
    yok hocam, hic problem degil.. :D selamlar..

Uzun süre Honda kullanmış biri olarak söylüyorum; piyasadaki Honda sahipleri motosikletlerini altın falan sanıyor..

Makinenin sıfırı 6100 lira. Pazarlıkla anahtar teslim (plaka - ruhsat - sigorta vs.) bu fiyata alınabiliyor. Ama makinenin 2.el 1450km'de olanına 6350 lira isteyenler var.. Çok acaip kafalar..

Uzun süre Honda kullanmış biri olarak söylüyorum; piyasadaki Honda sahipleri motosikletlerini altın falan sanıyor..

Makinenin sıfırı 6100 lira. Pazarlıkla anahtar teslim (plaka - ruhsat - sigorta vs.) bu fiyata alınabiliyor. Ama makinenin 2.el 1450km'de olanına 6350 lira isteyenler var.. Çok acaip kafalar..
    Kışın gerçek satıcı bulamassın kolay kolay. Bende 2 sene önce 2. el ps150i baktım birtane ayakları yere basan adam bulamayıp sıfır yeni çıkan cbr125'e kaydım. şu zamanlarda sıfır iyi pazarlıka alabilirsen zararda olmassın. Honda da sıfır 2. elden daha ucuzdur

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda da sıfır 2. elden daha ucuzdur
    Aynen öyle ya.. Gülsem mi ağlasam mı bilemedim!

Motosikleti
    2000 ford
    ehehehe. apache'yi satali epey oldu hocam, o oyle kalmis orada. bu aralar 4 teker takiliyorum.. apache iyi motor hos motor ama dediginiz gibi konfor konusunda biraz sıkıntılı. birde istanbul trafiginde otomatik vitesin tadı bambaska..

---------- Mesajlar birleştirildi - 07:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 06:22 ----------

yok hocam, hic problem degil.. :D selamlar..
    şehir içinde gerçekten scooter gerekli özellikle kış aylarında ayakların ıslanmaması kadar güzel bişey yok bende ybr 125 i satıp cygnus L almak istiyorum 100 cc fıtı fıtı 2500 liraya şu an alabiliyorum ama şu an ybr 125 i satamıyorum

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    şehir içinde gerçekten scooter gerekli özellikle kış aylarında ayakların ıslanmaması kadar güzel bişey yok bende ybr 125 i satıp cygnus L almak istiyorum 100 cc fıtı fıtı 2500 liraya şu an alabiliyorum ama şu an ybr 125 i satamıyorum
    olum çok istiyosan satamazsın tabii..
    ederi kadar iste ganga

Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum çok istiyosan satamazsın tabii..
    ederi kadar iste ganga
    Fiyattan zannetmiyorum abi malum havalardan pek ilgi görmüyor kanımca mayıs ayına kadar sigortası var zaten en fazla yılbaşından sonra bi 42 lira vergisi verip mart nisan derdemez satmak lazımki sigortası bu sene 150 lira olur 120 ye yaptırdım 7 ay önce..bi daha 34 pilakalı almam gayri..Bizim kaymakamda 77 pilaka miss gibi scooteride düzceden alıcam motorumda 500 liralık malzeme var aga kaça vereyim 2011 15 bin km pirelli lastik 160 gayme coocase çanta 200 lira 42 litre çanta demiri var 50 lira tur camı var 30 lira çin işi elcikler 40 tl koruma demiri 50 lira bunlarda para yaniii...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    asıl komedi fizy satıcılarında onlarda çok güzel fiyat vermişler sanki sıfır artı topcase komle koruma demiri kask mont var gibi fiyat yazmışlar
    s.......... misin sabaha mı bırakırsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Fiyattan zannetmiyorum abi malum havalardan pek ilgi görmüyor kanımca mayıs ayına kadar sigortası var zaten en fazla yılbaşından sonra bi 42 lira vergisi verip mart nisan derdemez satmak lazımki sigortası bu sene 150 lira olur 120 ye yaptırdım 7 ay önce..bi daha 34 pilakalı almam gayri..Bizim kaymakamda 77 pilaka miss gibi scooteride düzceden alıcam motorumda 500 liralık malzeme var aga kaça vereyim 2011 15 bin km pirelli lastik 160 gayme coocase çanta 200 lira 42 litre çanta demiri var 50 lira tur camı var 30 lira çin işi elcikler 40 tl koruma demiri 50 lira bunlarda para yaniii...
    Eee fiyat ne istiyorsunuz yani Cygnus l yi ham yapmasınlar otobanda istanbul için ufak sanki, gecen otonbanda gördüm lastikler 10'' mini minnacık görünüyor

Kim ne derse desin, motorun üzerine takılan aksesuar satmaya karar verdiğinde değersizdir. Yaklaşık 10 farklı motor kullandım, 1'i dışında hepsini ikinci el aldım ve sattım. Durum böyle.. Kimse sizin 300 liraya aldığınız topcase'i yine 300 liraya saymaz. Zaten mantıklı olanda budur. Bakıyorum ilanlara, adam yan yatmış ve 6500km yol yapmış pcx'e 6500 lira istiyor. İyiki 10.000km falan yapmamış. Sorarsan şöyle aksesuarlı böyle cart curt derler.

Sözün özü arkadaşlar, GP500-1st arkadaşımızında dediği gibi, Honda'nın ikinci eli sıfırından daha pahalı! Zaten fuarı bekliyorum, böyle ikinci el piyasası varken akıllı mantıklı her adam sıfırını alır.
    mücahit_89 bunu beğendi.

Dostum selamlar,

uzun boyluya scooter mevzusu benim de kafamı kurcalıyordu gittim denedim geçen cuma... orta boylu bir insanda durduğu gibi şık durmadığı gerçek ama bence çok ta abes durmadı.
    benim boy 191 kilo 92.

http://imageshack.us/a/img59/6702/imag1090n.jpg
    http://imageshack.us/a/img42/6650/imag1089g.jpg

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)