Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
69. sayfa BirinciBirinci ... 19596768697071 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    mave bende ne zaman işe motorla gitsem cok mutlu oluyorum ) canavar gibi maşallah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mr 250 destro
    ee grandeagle bu baska markalara benzemz tabı)keyıflı motor herkez yolda soruyor ne marka, bu kac lıra, cok guzel motor dıye)

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006
    evet masaici dostlarım bizim masailer gerçekten çok sağlam,dayanıklı ve yakışıklı motorlar ne zaman dışarlarda bir yerlere park etsem başına bir sürü insan toplanıyo,nazarlıkmı taksak ne,çinlilerin en yakışıklısı,japon maruederin kopyayı bizim makinalar iyikide almışım.regal raptordan bile güzel ve karizma.

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    son zamanlarda iş nedeniyle cok süremiyordum, bugun calıştırayım dedim olmadı aku bosalmış sanırım. haftaici bakacagım caresine.

Motosikleti
    Gabe Dostum Motor Uzun Süre çalışmadıysa Akün Boşalır,özellikle Soğuk Havalarda Daha çabuk Boşalıyor.benimde Başıma Geldi Ben Vurdurarak çalıştırdım.jigleni Ve Benzin Musluğunu Açıp Tepeden Aşağıya Sal,bir Kaç Denemeden Sonra çalışacaktır.ama Uğraşmak Istemiyorsan Aküyü Söküp 2-3 Saat şarz Etmen Yeterli Olacaktır.sağlıcakla

pampi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Merhaba Masaici arkadaşlar.Forumunuzunda etkisiyle 1 ay kadar önce 8850
    km de bir masai grand eagle aldım.Motor bir arkadaşımın motoruydu.Km den kaynaklanabilecek sıkıntılar neler olabilir.Sıkı bir bakıma sokmak istiyorum sezon öncesi.
    Yardımlarınız için teşekkürler.

Motosikleti
    Aramıza Hoş Geldin Pampi,arkadaşım Iyi Bir Seçim Yapmışsın Masai Grand Eagle Alarak,benim Motorumda 8000 Km De Ve Hiç Bir Problem çıkartmadı Bana.zaten 8000 Km Bizim Motorlar Için Hiç Birşey.garantisinde Bile 30000 Km Ye Kadar Motora Garanti Veriyorlar.motora Bakım Olarak Iki Yeni Buji Alman,yağsını Kaliteli Bir Yağ Castrol 15-40 Değiştirmen , Hava Filtresini Temizlemen Ve Zinciri Yağlayıp Boşluğunu Alman 8000-9000 Km Deki Bir Motor Için Yeterlidir.sağlıcakla

Motosikleti
    Teşekkürler Hayalet Sürücü,
    9000 km de tek silindirin ateşleme yapmaması üzerine bujileri ve yağını değiştirdim.İlk aldığımda ayarladığım zincir 350 km yoldan sonra tekrar ayar istedi birazda bakımsız ve yağsız kaldığı için ömrünü tamamlıyor sanırım.Vites geçişlerinde özelikle 1-2 de titreme arada kavramayıp kaçırma hissi veriyor buda debriyaj baskı balata konusunda düşündürüyor.Yani kısacası genel bir bakım şart bu yaz 5-6 bin km yol almak için.

Motosikleti
    mr 250 destro
    pampi aramıza hosgeldın bence debrıyaj balatasını degstır debrıyaj konusunda badabat tan yardım alabılrısın masaıde genellıkle zıncır 1000ıle 1500km arasında gevsıyor ayar yaptır zıncırı yaglattır bujılerı degıstır hava fıltresını temızlet motoru fazla kurcalatma ben oyle yapıyorum yanı karburator ayarını fılan ama daha once kurcaladıysalar bılemem tabı lastık hava ayarlarına bak.fren balatalarını kontrol ettır on fren hıdrolıgıne baktır gerekıyorsa degıstırt.yeterlı sanırım bunlar zaten her motordakı bakımlar ve uzan ıstedıgın yollara ben gecen yaz canakkaleye gıttım gıderken tekırdag uzerınden donuste bursa uzerınden geldım hıcbır sorun cıkmadı her 2saatte bır 5dk dınlen ve motorunu dınlendır yeterlı)SIMDIDEN IYI YOLCULUKLAR

Motosikleti
    Yamaha MT07
    hosgeldin pampi, arkadaslar herseyi solemis zaten bana bişi kalmamış,
    ben 10 bini gectim normal bakımlar haricinde problem yok sayılır bazen ufak tefek seyler cıkıyor ama o kadarda olacak.
    secimim guzel olmus hayırlısıyla kullanman dileğiyle.

Motosikleti
    Hoşbulduk Maverick ve Xeros,
    Tavsiyeler için ayrıca teşekkürler Maverick,
    Xeros beni o kadar bir külfetten kurtarıyoki İstanbul trafiğinde ufak tefek masrafına hatta fazlasına da razıyım.95 ten beridir İstanbudayım 2005 te tekrar motor kullanmaya başladım 10 yıl aradan sonra yıllarca kendimi boşuna kasmışım.
    Motorun garantisinin bitimine 3 ay kaldı.ama forumda servislerden çok herkes kendi ustasıdna memnun görünüyor.Bu yatıracağım bakımlarda hiçbiri garantide değişecek şeyler değil.Şakir Ustanın çok methini okudum forumda .Başka tavsiyesi olan servis usta var mıdır?

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    bence kopyalardan uzak durun arkadaslar benden tavsıye 2 kurus fazla olsun ama kalıte olsun

Motosikleti
    mr 250 destro
    ne kopyası fearles boyy sayfayı karıstırdın herhalde bız motorlarımızda cok memnunuz arıza yok uzun kılometre var herseyınle bır motorsıklete sahıbız

pampı ben sana ıkı yer verıcem eger garantıden degıstırcek seylerın yoksa emre abı var (spot motor)kadıkoy acıbademe yakın tel nosu:550 57 00 gsm:0532 263 07 37.eger garantıden degısecek seyelrın varsa mustafa usta var(moto star)tel no:577 34 90.gsm:0532 787 13 72 ıkı yerıde kullanabılrısın onarım ıcın.

Motosikleti
    Maverick maaşı alır almaz Emre usta ile irtibata geçeceğim.
    Bakım sonrası yapılanlardan ve motorumda ki olumlu gelişmlerden haberdar ederim.
    Bakımını tamamladıktan sonrada motor koruma demiri,
    yan basamaklar,arka çanta vs aksesuarlar için de yardımınıza ihtiyac duyabilirim. Forumda okuduğum kadarıyla bu işleri tek yerden tek elden bir kerede çözebilecek bir yer yok gibi. İyisini uygun fiyatlısını bulup montajını kendim yapacağım artık.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    dun biraz dolaşayım keyif yapayım dedim. akü epey uğraştırdı beni. aslında akü değil de etrafta aktarma kablosu bulmak problem oldu. biraz bakım istiyor, zincir fln yaglanacak onun dışında bomba gibi, maşallaaahı var benim makinenin

anadolu yakasında kimler var şimdi, bir akşam bulusalım 2 saat takılalım yaw. birbirine yakın birkaç kişi biliyorum bir türlü organize olamıyoruz

Motosikleti
    ben anadolu yakasındayım gebzede,bende buluşmak isterim dostum hem masaiciler tanışmış olur.en azından biz masaiciler ayda birde olsa buluşmamız gerekir,sohbet muhabet ederiz birbirimize deneğimlerimizi aktarırız motorlarla ilgili,inşallah organizasyonu yaparsınız biryerlerdede bende gelirim pendik,kartal,kadıköy farketmez benim için gelirim.sağlıcakla kalın

Motosikleti
    mr 250 destro
    hey mıllet ben pazar gunu harıc hergun bulusabılrım pazar gunu sevgılımleyımde))))))))))

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Arkadaşlar gözüm gibi baktığım motorumu satıyorum. demin ilanı girerken bir garip oldum yau...

neyse ayrıntılar burada:

Suzuki'nin servis garantisi ile Türkiye'ye getirilen, her bir parçasını özenle elden geçirip gerçek bir Chopper yaptığım ilk motorum Masai Grand Eagle Custom Cruiser'ımı, daha büyük bir motosiklet almak için satıyorum. Bakımları Kartal Suzuki servisi Altan motor ve Kızıltoprak Suzuki servisinde muntazam olarak yapılmıştır. Motoruma çok önem verdiğim için bakımları takıntılı bir surette vaktinde, düzenli ve dikkatlice yapılmış hiç bir şekilde motoru zorlanmamıştır.

Üzerinde 45 cmlik özel yapım Chopper Ape Hanger gidonu, koruma demiri, geniş tabanlıklı ayaklıklar, Çift yönlü Vites pedalı, özel yapım egzoz (çok güçlü ve karakter bir sesi var), 20cmlik özel ön çatal uzatması mevcuttur. Kanuni Seyhan ve Jinlun 250 ile aynı şasiye sahipse de üzerinde yaptığım değişiklikler ile bambaşka bir motosiklete dönüşmüştür.

İlk motor olarak düşünenler, masraf yapmadan chopper sürmek isteyenler, klasik chopper görüntüsüne önem verenler, güzel ve bakımlı bir cruiser alarak chopper sahibi olmak isteyenler arayabilir.

sahibinden.com da 7095513 numaralı ilan olarak arattırabilirsiniz.

Motosikleti
    mr 250 destro
    arkadaslar bugun motorsıkletıme xenon taktım super oldu herkeze tavsıye ederım

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Gabe Hadi bakalım Hayırlısı, naptın ilana donus oldumu ?

REKLAM ALANI
69. sayfa BirinciBirinci ... 19596768697071 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler