Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
68. sayfa BirinciBirinci ... 18586667686970 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    motana ne oldu bilen varmı?
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006
    TEŞEKKÜR EDERİM MAVERCİK BİZİM MASAİCİLER GERÇEKTEN ÇOK NAZLILAR.KATILIYORUM SANA TOPÇİĞİ BAŞTAN SONA KADAR OKUDUMDA KOCA BİR YAZ BOYUNCA BİR İKİ KERE GURUP OLARAK GEZMİŞSİNİZ.HERHALDE MASAİCİLER TEK TABANCA TAKILMAKTAN HOŞLANIYORLAR,ARKADAŞLAR BİRDE BEN MASAİME ARKA BAGAJLIK DEMİRİ TAKMAK İSTİYORUM FAKAT BURALARDA YANİ GEBZEDEKİ MOTORCULARDA BULAMADIM,BULABİLECEĞİM YERLER VARSA TOPÇİE YAZARSANIZ SEVİNİRİM,GÖRÜŞMEK ÜZERE SAĞLICKLA KALIN MASAİCİ DOSTLARIM::

whiteeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GRAND EAGLE 250
    masaici dostlar kurban bayramınız mübarek olsun.sağlık ve esenlikler diliyorum.
    Sizler, yani yeni Türkiye'nin genç evlatları! Yorulsanız dahi beni takip edeceksiniz... Dinlenmemek üzere yürümeye karar verenler, asla ve asla yorulmazlar. Türk Gençliği gayeye, bizim yüksek idealimize durmadan, yorulmadan yürüyecektir.- MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    TEŞEKKÜRLER WİHİTEAGLE SENİNDE KURBAN BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN.BİZİM MASAİCİLER BU ARALAR FORMA GİRMİYORLAR.GALİBA MOTORLARINDAN BIKTILAR ESKİSİ GİBİ GİRMİYORLAR HEYECAN YOK YANİ.BELKİDE KIŞ GELDİ ONDANDIR BELKİ. NEYSE BÜTÜN MASAİCİLERİN KURBAN BAYRAMINI KUTLAR,FORMU CANLI TUTMALARI DİLEĞİYLE ESENLİKLER DİLERİM.

Motosikleti
    arkadaşlar tüm masaici doslarımın yeni yılını kutlar yeni yılın sağlık,mutluluk ve bol şanslar getirmesini dilerim.

Motosikleti
    masaici dostlarım nerelerdesiniz öldünüzmü,kaldınızmı?topçiği öldürdünüz valla hiç hareket canlılık yok,diğer formlara bakıyorum adamlarda birlik beraberlik,motorcu dayanışması,yardımlaşması hepsi var,birde bizimkine bakıyorum ne giren var nede çıkan var forma,ne o motorlarınızı sattınızmı yoksa.formu canlandırmanız dileğiyle sağlıcakla kalın masaici arkadaşlar.

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    selam herkese, cok dolu bi kış geçiriyorum o yuzden girmemiştim epeydir.

en son on catal uzatma sonrasında yag sızdırma sorununu yaptırdım, bakımlar fln da tamamlandı. dun aksam aldım Spotmotor'dan, motor harika bir şey olmuş. Sanırım Badabat ile ikimizde vardı bu yag sorunu. baska yasayan olursa (on amortisorden yag kacırma) buyursun yardımcı olalım.

Motosikleti
    selam masaiciler gabe dostum motorunun olduğuna sevindim.sana sorunsuz binlerce kilometreler diliyorum.Arkadaşlar motorunun arka dişlisini değiştiren varmı?Ben küçültmeyi düşünüyorum,belki hızı 5-10 km artar diye tahmin ediyorum dişliyi değiştiren arkadaşlar varsa bilgi verirlerse sevinirim.gerçi masaimin hızından memnunum ama bu aralar 110 km geçemiyorum,ben bu motorla 130 km gördüm neden performansı düştü anlamadım acaba bujileri ve yağsını değiştirsem faydası olurmu yardımlarınızı bekliyorum sağlıcakla kalın.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    buji, yağ fark ettirir. ama kullandığın benzin de dusuk performans yaratıyor olabilir. 110-120 arasını geçmemeni önereceğim bizim makineler ile. zira bana saglıklı gelmiyor sonrası. ozellikle bu mevsimde

Motosikleti
    Tşkr Gabe Benzin Olabilir Bu Seferki Benzini Opetten Almıştım.performans Düstü,halbuki Ben Hep şellden Alırım Benzinimi.makinamla 130 Yapabiliyordum Tek Kişi.şimdi 110 U Zor Görüyorum Benzinden Olabilir Haklısın.

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    önemli değil dostum.
    dün motorlaydım ben de. fakat senenin en soğuk gunlerinden birini seçmişim, parmaklarım dondu resmen. akşam dönüş yolunda da kayma buzlanma fln olunca havalar ısınana kadar minimum seviyede motor kullanmaya karar verdim

şöyle bahar fln gelsin bulusalım

Motosikleti
    Evet Haklısın Gabe Soğuklarda Motora Binmek Resmen Işkence Insanın Iliklri Bile Donuyor.geçen Pazar Arkadaşlarla Hereke Yapmıştık Dönüşte Hava Karardı Havada Buz Gibi Oldu Gebzeye Gelene Kadar Dondum Saatlerce ısınamadım Evde.o Yüzden Havalar ısınana Kadar Motora Minimum Sevyede Binmekte Fayda Var.sağlıcakla

Motosikleti
    mr 250 destro
    herkese merhaba)arkadaslar masaının atv sı gelmıs 150cc kucuk ama cok sırın bbır alet fazla pahallıda dedıl sadece 4.5mılyar fotoları var ama koymasını bılmedıgımden koyamıyorum)bu arada sınyal camlarımı degıstırdım uzun bır arayıstan sonra dudulluda beyaz camlardan buldum sadece camlarını degıstırdım super oldu sımdı 4lu cakar alıp sınyallerın ıcıne koyucam zuper olucak)neyse gorusmek dılegıyle

merhaba arkadaşlar, grand eagle masai yi artık kim satıyor
    internet adresi nedir
    (lütfen kontrol etmeden eski ve-veya kapanmış site adresi verecekler hiç cevap yazmasın)
    Bugün, dünden farklı olalım, gelişelim...

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    slm millet nasılsınız. tatil bitiyo gelicem az kaldı özledim walla motorumu
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    mr 250 destro
    not_fear grand eagle250 artık suzukı getırmıyor ama sanırım seyhanda benzerı bır motor satıyor bılgıne.olm erhan gel artık be gezelım bıraz beklıyorum )

herkese selam bugun emre abıye gıttım on duzendekı bılyaları degıstırdı bakım yaptı aks boslugunu aldı.beyza sınyal camlarına 4lu cakar koydu harıka oldu valla)sagol spot motor emre abı ellerıne saglık)

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    yaa bende arka sinyalleri değiştim. aslında onlerıde değişmiştim parasını da verdım bı baktık emre abıde kalmamıstı ıstanbula gelıyım alıcam hemen. deniz abi bılıyosun benım ruhsat yok onun ıcın yola cııkmak ıstemıyorum cok. ruhsatı cıkaracagım zaman motorla gelıcem ıstanbula. ama grup toplanırsa. sanmıyorum :( arkanda artçı olarak gelırım))
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    mr 250 destro
    erhancım farketmez sen gelde nasıl gelırsen gel. olmazsa beraber motorsıklet fuarına gıderız tabı dıger masaıcılerde bıze katılırsa sevınırız

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Selam Millet, bizim kucukyalida gittigim berberin musterisinde masai varmıs almis ve hic kullanmamıs yani motor 5 km civarinda falanmıs satacakmıs berberde bana sordu ben de sizlere soruyorum, motor gri renkli berberin soyledigi fiyat 2,5 ama son fiyatmı bilmem gercek fiyatmı bilmiyorum bende ciddi arastirmadim. ama almak isteyen olursa daha ciddi bi arastırır saticisiyla irtibat kurulmasını sağlayabilirim. satıcsıda bizim burdaki kenan evren kıslasında rutbeli bir askermiş.

Motosikleti
    mr 250 destro
    bugun motorumun yagını degıstırdım hava fıltresını temızledım veee bujılerını temızledım yasasın grand eagle 250 ))

REKLAM ALANI
68. sayfa BirinciBirinci ... 18586667686970 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler