Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mr 250 destro
    evet badabat bılıyorum o tarıhı yolda kalmıstın

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı badabat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sana demiştim xeros dimi. aynı sorun bendede olmustu hehehe
    nasıl kontrol edeceğiz bizde de aynı sorun olup olmadığını ?

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    yolda kaldımı anlıcaksın hehehehee. galip bak motora gaz verıyosun motor stop edıyo gibi oluyo o zaman anlıyosun. ama yolda kaldımı cozumu. elıne pense veya sert bir cisim taş gibi al benzin vanasının oldugu yere yavasca 1-2 kere vur duzelıyo ama sonra yıne tıkanıyo. ole oldumu tası vuracan ve servıse gıdeceksın.

BİDE ARTIK SON BULUSMAYI YAPALIM KIŞ GELIYO.KİMSE DUYMUYO BİZ MASAİCİLER BİRAZ KAYPAK CIKTIK. MİLLLET GEZİYO GRUP HALİNDE BİZ TEK TABANCA TAKILIYORUZ.
    bubu da askere gıdıyo bi bulusma yapalım bu hafta sonu ne dersınız arkadaslar. sesimi duyun artık
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    mr 250 destro
    bende badabata katılıyorum artık bır gezı zamanı faka sanırım hafta sonu yagmur varmıs:(neyse havanın durumuna gore bakarız haydı arkadaslar bıraraya

Motosikleti
    hadi ama hiç ses çıkmıyo. varya arkadaşlar masaicilreden bi cacık çıkmaz onun için bidaha buluşalım diye bişe sölemeyelim. walla buluşşasnız bile ben gelmem haberinz olsun

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    badabat dogru sen soledin zaten bende onun uzerine baktırdım muslugun oldugu yere sonucta depoyuda temizetmiş olduk.
    ya biz bikere bulustukta orada bile beraber bi surus yapmadık

Motosikleti
    walla başlık ölmüş. 22 sinden bu yana kimse bişi yazmamış. heeeeeeeeey masaiciler yaşıyomusunuz. buluşamıyoruz bari topic i canlandıralım biraz

Motosikleti
    mr 250 destro
    erhan sanıırm bızden baskakımse yok turkıyede masaıcı:(((((((((((((((((

Motosikleti
    Yamaha MT07
    ben varım ve soruyorum arkadaslar yakında iş değiştirecem ve artık serbest giyinme donemi bitecek, uzerine artik avrupa yakasina gececeğim iş için sonucta motor ve takım elbise nasıl bir ortak noktada bulusur yolu yordamı bilen eden varsa solesin

Motosikleti
    abi en ıyısı takım elbısenı ıste bırakman orada gıyınmen yok o zor dıyosan. sadece ceketıını orada bırakacaksın gerısıne bısı olmaz zaten. walla gecen tv8 de motokeyf i seyrettım. adam iş adamı yönetici cuma gunlerı serbest kıyafet uygulaması varmıs. dıyo cumaları sabırsızlıkla beklıyorum. motorla gıdıyomus devamlı motorda dandık bısı harleyın bi modeli neyse darısı bizim başımıza

Motosikleti
    Truva 250
    motosikletimi satıyorum.... model yükseltmek istiyorum... çok temiz.. kaza değil çizik bile yok... 4000 km. de siyah Truva 250 cc chopper... (masai ile aynı olduğu için burayada bi haber bırakmak istedim... affınıza sığınarak... )2500 ytl. ilgilenen arkadaşlara duyurulur... e-posta adresim mfg1964@gmail.com

Motosikleti
    dostum herkes aynı aynı dıyo ama bence aynı değil motorlar. ayrıca motor senın ama 2500 fazla gıbı geldı yınede alana satana hayırlı olsun

Motosikleti
    mr 250 destro
    erhana katılıyorum runnercıty motor senınkıyle aynı degıl fıyatta cok ama sen bılırısın

Motosikleti
    Yamaha MT07
    ya sirkette bırakıcam ama hergun aynı takım giyilmezki tum dolabıda tasıyamayız sirkete? belki bi taşıma yontemi falan vardır, yada soyle kalın bi tulum gibi bişeyler off off ya ben cekemem sabah saati o trafiği servisle arabayla :( rezil bişey ama yolunu bulcam işallah yeni işimizede yağmur camur demeden motorla gideceğiz

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    gidip şirkette değiştirirsin ustunu. cok buyuk bi zorluk olmaz dostum. çekmecede bir adet gömlek bir adet pantolon olsa kafi

bubu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bayagıdır yazmıyorum farkındayım ama bıraz bu aralar kosturmaca ve hazırlık ıcerısındeyım mazur görün.. ya bisey soracam bu motorlarımızın 2.el piyasası ne alemde olmalı sizce? maden fındık kadarız 2. elini de biz belirleriz dimi
    bubu®

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    Alıntı bubu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bayagıdır yazmıyorum farkındayım ama bıraz bu aralar kosturmaca ve hazırlık ıcerısındeyım mazur görün.. ya bisey soracam bu motorlarımızın 2.el piyasası ne alemde olmalı sizce? maden fındık kadarız 2. elini de biz belirleriz dimi
    bubu hemen hemen ayni parçaları taşıyan motorlara sahip olduğumuz için arasıra topiğinizden bilgileniyorum,

runnercity Truva 250cc 2500ytl istemişsin ,Truva lifan firmasının ürünü ki 4 ayrı marka olarak satılmakta (masai ile benzerliğini bilmiyorum)yakınımda Karaköy'de Çullas firması Lifan (skygo)250 cc cruiseri camı,sisybarı var 3000ytl bedelle satmakta,dolayısıyla daha düşük fiyatlar oluşur kanımca,

Artık 2.eli sanırım bizler belirleyeceğiz bildiğimce çoğu marka ithalatı kesti(Çin üretimi 250cc ye kadar )150-250 yetersizliğinden büyük cc geçmek isteyenler ,ilk motor sahibi olarak umduğunu bulamayıp satanlar ,zorunluluğu olanlarıda hesaba katarsak hiçte umduğumuz gibi bedeller çıkmıyor,kişisel fikrim motorumu gittiği yere kadar kullanacağım

bubu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu bahsettiginiz tıkanma mevzuusu benzin deposunda benzin olmasına ragmen motorun sacma sapan benzin bitti triplerine girmesimi.. gecenlerde basıma geldii.. benzinlige 200 metre kala durdu namussuz icin sakır sakır benzin var banamısın demıyo...
    depolarımızın 14lt oldugunu biliyorum ve aldıgım benzinin 10 lt oldugunu dusunursek bu sımarık deponun ıcınde yaklasık 4 lt benzin vardı.. neden boyle yaptıgını anlamak tabi pek mumkunatı olmayan bi mevzu.. ama dediginiz gibi vana pislenmesi tıkanmsı gibi bi durumdan olabilir ama benim kafamı karıstıran su neden benzını fulledıkten sonra bi arıza cıkarmadı bana????
    bubu®

Motosikleti
    bubu soluyorum burda mühendislik zekam ön plana cıkıyo hemen şöle solıyım benzını full leyınce vananın ağzına olan basınc artıyo ve benzın daha rahat gecer benzın azaldıkca basınc azalacagı ıcın o zaman benzın ya z gecıyo yada gecmıyo. tabı benımkı bı fıkır olmayadabılır

Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bence bızım bubu yanlış hesapladı depoda kac litre benzin oldugunu :D kafası karışık ya bu sıra ondan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler