Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar merhaba yardımınıza ihtiyacım var masai nin sıfırının artık olmaması beni ikinci ele yönlendirdi fakat tedirginliğimden dolayı başka markalarada baktım.
    masai ile regal raptor ü kıyaslarsak nasıl bir tabloyla karşılaşırız?
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mr 250 destro
    ugurtaskin regal raptorda guzel motor ama dıreksıyonu ve yol tutusunu begenmedım ben yag sogutucunun olması tıtresımın cok az olması artı regal raptor ıcın ama masaı kadarr cekısı guzel degıl ve masaı gıbı etlı yanı genıs ve buyuk durmuyor lastıklerı sanıırm masaıden ınce yınede sen bılırsın.

regal raptorda bır cınlı olarak pahallı bence:(

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    cevap verıyorum benzın vanası tıkalı olabılır. aynı sorun bendede vardı deniz abi hatırlıyomusun bı baktır ıstersen xeros
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    mr 250 destro
    evet badabat hatta ben senı almaya gelmıstım dogru xerox benzın vanasına baktır olmazsa degıstır

Motosikleti
    FYM 250

Gezi

Arkadaşlar Merhaba,

Gezi planlayan varmı. Varsa yada planlayalım diyen varsa yakın ve güzel yerler var. Gidelim...

Motosikleti
    mr 250 destro
    rugzo olabılır ben katılabılırm gezılere tabı gıdecegımız yere baglı

Motosikleti
    ewt yaaa duzgun bişi yapamadık. hep yalan oldu. yaz bitmeden güzel bişi yapalım sabahtan aksama kadar gezelım hatta. tabi benım ılk once ruhsatı cıkarmam lazım:(

Alıntı maverıck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ugurtaskin regal raptorda guzel motor ama dıreksıyonu ve yol tutusunu begenmedım ben yag sogutucunun olması tıtresımın cok az olması artı regal raptor ıcın ama masaı kadarr cekısı guzel degıl ve masaı gıbı etlı yanı genıs ve buyuk durmuyor lastıklerı sanıırm masaıden ınce yınede sen bılırsın.

regal raptorda bır cınlı olarak pahallı bence:(
    biraz geç bir teşekkür olacak ama sağol gerçekten yardımcı oldun.
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞMEYECEĞİNE İNANLAR APTAL,
    HİÇBİRŞEYİN DEĞİŞTİRİLEMEYECEĞİNE İNANANLAR KORKAK,
    DEĞİŞİMLERDEN FAYDASI OLMAYACAĞINA İNANANLAR İSE ALÇAKTIR.

Motosikleti
    mr 250 destro
    ugur taskın her zaman elımden geldıkce yardımcı olmaya calısırım.arkadaslar yıne dondunuz nerdesınız ya hadı masaıcıler ayaga kalkalım ve bır gezı yapalım bakın kıs gelıyor

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    bugun maverick, erhan ve bulent'in tavsiye ettikleri İcerenkoy suzuki'ye bıraktım motorumu. Bakalım, aksama dogru alacağım insallah. servis hakkındaki goruslerimi yazacagım burada.

insallah bu defa iyi bir servis bulmuşuzdur

gittim gordum, gayet de memnunum. karbüratör, debriyaj, gaz teli, motor ayarı + bujiler ve ampuller değişti. motor 90'ın ustune cıkınca şişip kalıyordu. sabah denedim 120 ye cıktım ve hiç de zorlanmadım. titreşim var gayet ama bu bizim canımızı sıkmıyor o kadar artık değil mi

öneren arkadaşlara cok tesekkurler

Motosikleti
    mr 250 destro
    super ya 120km cıkman gabe sevındım senın adına

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    deniz dostum cok saolasın tekrar.

bugun iş çıkışı erhan'la bulusup yan sehpayı yaptırdım. gidon acısını değiştirip ape hanger'ımı olması gerektiği şekle getirdik. çok memnun ve keyifli oldum. içim gidiyordu kısa kalan yan sehpa nedeniyle. yaşasın kucukyalı'nın ara sokak tornacı USTALARI!

Motosikleti
    mr 250 destro
    nedemek gabe herzman yanınızdayım yasasın masaı bırlıgı

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    selam millet,
    kuckuyali telekom yanındaki otoparkta bir masai gordum siyah kaza yapmıs heralde on arka lastik patlak gidon kolları yamulmuş plaka yok, gabe sen belki bilirsin kimin acaba

merhabalar bende fym 250 diye forum açmıştım meğersem bu motor masai grand eagle diye geçiyormuş onuda bu forumdan öğrendim şimdi bende ilk motorumu alıcam ve g.e. de karar kıldım sormak istediğim bu motorun 2. elinde neye dikkat etmek gerekir bana sanki egzosu sorunlu gibi geldi yani baktığım 3 tanenin 3 ündede yamuktu ve paslanma vardı başka ne olabilir ve burdan motorunu satan arkadaşlar neden satıyosunuz bilmemiz gereken bişi varmı umarım yoktur çünkü fiyat ve şekil süper bide düzgün gidiyosa oh ne ala cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    mr 250 destro
    chıld sanıırm badabat motorunu satıyor

Motosikleti
    dostum ben satoıyorum. istanbul üsküdardayım motoru gormek ıstıyorsan bulusabılırız. sunu solıyım ama cinliler arasında en iyi motor masaidir. forumu okursan sorun yasıyan yok denecek kadar azdır. topiği bastan sona oku ıstersen

Motosikleti
    msai grand eagle 250cc
    ewet arkadaşlar bu motoru aranızda ilk alan benim bilmem hatırlarmısınız bu forumun başlarında criminal arkadaşım benden bahsetmisti ''ilker diye bi arkadaşım bursadan bu motoru 3gün önce almıştı '' diye.ben hala kullanıyorum hatta yaz kış her kötü koşulda bile kullandım titreşimden başka Allaha şükür4 hiçbi problemım olmadı egsozları değiştirdim ve yalanım yok 150 km hıza ulaştım (BAYIR AŞAGI ) neredeyse 650 cc lik bir motor gibi ses çıkartıyor.
    bu arada günübirlik pazar günleri olmak kaydıyla gezi düzenlerseniz bende gelebilirim.ama işler dolayısı ile pek takip edemıyorum forumu o yüzdfen böyle bi gezi düzenlerseniz bana mailden haber verirmisiniz dostlar?? ilker_alkan@hotmail.com

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Raptorrr hosgeldin, senin resimlerde vardı ilk sayfalarda hala kullanıyo olmana sevindim, su gezi konusunda cok gerilerde kaldık bunca zamandır sadce 1 kere bulusabildik malesef organizasyon yonumuz sifir.
    bu arada gecenlerde anlatmıstım tekliyor gaz yemiyor falan diye problem benzin muslugu ve depodaki pslikten oldugu anlasıldı, baya bi ugrastirdi ama simdi guzel.

Motosikleti
    ben sana demiştim xeros dimi. aynı sorun bendede olmustu hehehe

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler