Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
73. sayfa BirinciBirinci ... 23637172737475 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

herkese slmlar ve kazasız geziler dilerim
    2 sene önce aldığım motorumu ekstradan üzerine, koruma demiri, armode marka sosis ve yan olarak 3lü çanta, püsküllü elcikler taktırılmış olarak satıyorum.
    Motorum yalnızca 2150 km de aldığımdan beri hiç doğru düzgün binemedim. Hiç bir kazası, çiziği sorunu yok. 2006 model. 2006 dan bu yana 2 kış geçirdi ve yattığı 7-8 ay sonunda hiç bir problem çıkarmadan çalıştı. yağmurda, karda hiç kullanmadım. Hala 0 gibi ekstradan koruma demiri ve çantaları var. Rengi Gri. Alacak arkadaşa kendim özel diktirdiğim brandasını ve bir adet çelik zinciri ile (hırsıza karşı), yine 1 adet çelik halatını da vereceğim. Motoru içine su kaçmasın diye hiç kendim bile yıkamadım, hava komprosörü olan profesyonel yıkatmacılarda yıkattım. Büyük bir hevesle alınmış, gayet iyi bakılmış bir motor. Fiyatım 3.050 ytl İsteyen olursa ayrıca 1 adet laser dragon kask (gri) (0'ı 125 euro) ve 1 adet zeus kask (lacivert) (0'ı 100ytl) da makul bir fiyatla verilir. Kasklarda da hiç bir hasar ve darbe yoktur. İlgilenen arkadaşlar bana bilginers@gmail.com dan ulaşabilir. Motor Ankara'dadır. Ulusan çıkışlıdır. İnanın bu kadar temizi bulunmaz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dostum galıba sen ıstanbulda ıkamet edıyosun ben rızedeyım yedek parca sorunu yasıyorum maalesef:(

Motosikleti
    fym masai 250cc
    Alıntı red_indian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bu motoru almayı düşünüyorum hatta baya bi istekliyim bütüm yorum ları okudum formu takip ediyorum ilk sorum ankarada nerde bulabilirim bu motoru ikincisi son fiyat hakkinda bi bilginiz warmı üçüncüsü ben henüz ne motora bindim nede sürdüm yanii bunu oğrenmem ne kadar sürer tahminen sorularıma cewap werirseniz çok sevinirim şimdiden saolun:d

arkadaşlar birde bugün ankarada ulusan motoru aradım bilenler biliyoo adamlar bana artik yapilmiyo bu motordan dendi analayamadım walla sonrada işte siz bana numaranızı verin eğer gelirse ben sizi ararim dedi yanii kararsiz kaldım diğer illerdede bolemii yapimi durdumu bu motorun??
    red indian motor kullanmayı öğrenmek çok zor diil daha önce araba kullandıysan vites konusunda acemilik çekmezsin bunun dışında da bisikletin ağır olanı bu motor denilen icat bikaç kez zorlanırsın ama sonra dikkatini vererek keyifli keyifli sürersin masai alırsan eğer motorun üstünden inmek istemiceksin bende yeni aldım ilk motorum 2 haftadır motor biniyorum henüz şimdi hiç zorlanmıyorum sürmekte
    Masai Grand Eagle 250 ESKİŞEHİR:cat:

Motosikleti
    mr 250 destro
    selam arkadaslar motorumu bakıma soktum zıncırımı degıstırdım orınglı zıncır taktım bujıler hava fıltresı degıstı vıdaları sıkıldı karburator ayarını yaptırdım arka fren balatasını degıstırdım ıste calsımasaydım uzun yol yapardım :(

Slm arkadaşlar ben geldim

Slmlar herkeze bende bu masaiden almak istiorm,aslında ramzey,keeway ve junlin arasında gidip geldim uzun süre ama bence bu masai görüntü acısından daha kalite bi motor,yalnız daha ehliyet işini halletmedim,ne kadr sürede ediniriz? bu konuda bilgisi olan arkadaşlar paylaşımda bulunurlarsa sevinirim,yanlış yere yazıorsam kusura bakmayın formu tamamen inceleyemedim,
    Akrebi Akrep Yapan Zehiridir

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    Bildiğim kadarıyla 0 km masai artık satılmıyor.Ancak 2. elini alabilirsin bulursan.

:(

Sn Karaburun sizde sanırım arıyodunuz,bulabildinizmi?

KARABURUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2 Ayak
    2. eli var evet.Ben fikrimi değiştirdim ve hyo 250 gt comet almaya karar verdim.

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    sıfır malesef bulunmuyor 2.el var piyasada ama cok fazla degil, diğer sehirleri bilmiyorum ama istanbulda var arastırırsan bulursun. hatta forumdan thai_vtec satıyodu motorunu ama son durumu bilmiyorum.
    ehliyet icin belli bir surec var simdi basvursan 1 2 aya alabilirsin genede bir kursa danısırsan daha net bilgi alabilirsin. sınav zamanları var onları yakalamak lazım tavsiyem motor alacaksan simdiden ehliyete basvur hatta bazı malzemelerinide onceden alabilirsin kask eldiven falan gibi hepsine bir anda yuklenmek zorlayabiliyor tecrubeyle sabittir

Saolun

Tavsiyeleriniz için saolun,2. el almak istemiyorum,bana hangi motoru önerirsiniz?Madem masai alamıcaz ,sizin tavsiyelerinizle aynı ayarda baska bi motora yollanalım

Motosikleti
    mr 250 destro
    seyhanın bır modelı var masaı ye cok benzıyor ona bakabılırsın bravecolın

dr.pina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand eagle 250
    Selem arkadaşlar,890kmde doktordan zamansızlıktan satıyorum.Daha servise gitmedi.Deri yan çantalar.elcik,kilit,coxx marka çenesi açılır kask(150€ya almıştım),airoh marka yarım kask(100€ya almıştım),segura hollandadan alınma yazlık tam korumalı mont(120€ya almıştım),italyan malı dizlik(60$a almıştım),2çift-siyah ve kırmızı olmak üzere eldiven,koruyucu özel yapım branda.2006 model.Daha anahtar değmedi.Herşeyiyle birlikte 3500ytl ye verecem.Kışın kapalı garajımda brandasıyla durdu.İsteyeyene fotolarını da yollayabilirim.İzmir karşıyakada oturuyorum.Mail adresim:cekmekci@petkim.com.tr.cep no:05324230009ACİLDİRR.

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    epey bir süredir giremiyordum. başka bir makine var kacırmayayım diyorum. ben de fiyatı güncelledim,

Sahibinden.com'da görebilirsiniz. fiyatı 3000 e indirdim.

Alıntı hyalet sürücü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Arkadaşlar şu Hız Meselesine Bir Nokta Koyalım Artık.iki Yıldır Masaimle Geziyorum Son Yaptığım Hız 130 Km Oda Yokuş Aşağı Normalde 120 Km üzerine çıkmiyor Ha 150 Km Yaptım Diyenler Var Ama Ben Bu Altımızdaki Motorun 150 Km Yapacağına Kesinlikle Inanmıyorum.ancak Modifiye Etmen Gerekir Dişli Küçültmek Vs Vs.250cc Lik Bir Motor 15 Hp Gücünde Keşke 22 Hp Falan Olsa Ipreyi Dayrdık 160 Km.mesela Mz Motorlarını Geçemiyoruz Otobanda Adamlar Yardırıp Gidiyorlar.bizim Motorlar Görüntü Bakımından Güzel Ve Dayanıklı Motorlar Kısaca Bizim Motorlar Hız Motoru Değil Gezi Motorsikleti üstüne Atlıycan 80 90 Km Sabit Hızda çevreyi Göre Göre Takılacan.sağlıcakla

Arkadaşım üstüne basa basa söylüyorum.
    Benim motorum 150 yi her zaman görüyor.
    Denemek isteyene veririm anahtarı dener.
    İbre yanlış gösteriyor diye tereddütü olan yanına bir araba alıp öyle çıkar yola arabayla ölçer süratini.

Başka markalarla kıyaslarken dikkat edin bence.
    Bu motordaki performans hiçbirinde yok.
    Ayrıca bu motor 13hp - 15hp diyenler alıp motoru gitsinler bilgisayarlar güç ölçümü yapan bir servise.
    Ölçtürsünler bakalım kaç beygir çıkacak makine.

İşte benim motorumun son hali.

Sade ve en güzel haliyle...

Motosikleti
    mr 250 destro
    dr.pina napıyorsun 3.5mılyara kımse almaz abartmıssın dogrusu

Sivas'ta bi tane sıfır 2006 model kalmış. İlan Tarihi : 31/03/2008
    2500 ytl'ye. herhalde gerisi yok diye.
    http://www.motoralsat.com/IlanDetay....00833100023497

dr.pina - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    grand eagle 250
    Arkadaşlar fiyatı düşürdüm,yalnız motor için 2,500ytl istiyorum acildirr.

Alıntı solinus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese slmlar ve kazasız geziler dilerim
    2 sene önce aldığım motorumu ekstradan üzerine, koruma demiri, armode marka sosis ve yan olarak 3lü çanta, püsküllü elcikler taktırılmış olarak satıyorum.
    Motorum yalnızca 2150 km de aldığımdan beri hiç doğru düzgün binemedim. Hiç bir kazası, çiziği sorunu yok. 2006 model. 2006 dan bu yana 2 kış geçirdi ve yattığı 7-8 ay sonunda hiç bir problem çıkarmadan çalıştı. yağmurda, karda hiç kullanmadım. Hala 0 gibi ekstradan koruma demiri ve çantaları var. Rengi Gri. Alacak arkadaşa kendim özel diktirdiğim brandasını ve bir adet çelik zinciri ile (hırsıza karşı), yine 1 adet çelik halatını da vereceğim. Motoru içine su kaçmasın diye hiç kendim bile yıkamadım, hava komprosörü olan profesyonel yıkatmacılarda yıkattım. Büyük bir hevesle alınmış, gayet iyi bakılmış bir motor. Fiyatım 3.050 ytl İsteyen olursa ayrıca 1 adet laser dragon kask (gri) (0'ı 125 euro) ve 1 adet zeus kask (lacivert) (0'ı 100ytl) da makul bir fiyatla verilir. Kasklarda da hiç bir hasar ve darbe yoktur. İlgilenen arkadaşlar bana bilginers@gmail.com dan ulaşabilir. Motor Ankara'dadır. Ulusan çıkışlıdır. İnanın bu kadar temizi bulunmaz.
    fotoğraflar da eklenmiştir.

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    ne yaw böle herkes motorunu satıyo bendemi satsam
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    mr 250 destro
    Arkadaslar Motorumu Sattım Bakalım Ne Alıcam

REKLAM ALANI
73. sayfa BirinciBirinci ... 23637172737475 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler