Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
70. sayfa BirinciBirinci ... 20606869707172 ... SonuncuSonuncu

Masai Motosiklet Grand Eagle 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

selam arkadaslar benım motosıkletın arka stop lambası kırıldı bı turlu bulamıyom ben şu anda rızedeyım temın edemedım yedek parca konusunda ıletışım kurabılecegım bı yer varmı nasıl temın edebılırım fym guzel ama yedek parca sorunu var bızım buralarda yardımcı olursanız sevınırım arkdslar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2007 Suzuki İntruder C800 / Boulevard C50
    tüm masai ci arkadaşlara tekrardan selamlar. (ttopchu üyeliğim banlandığından bunla devam ediyorum)

izmirden öğrendiğim kadarıyla bundan sonra motorlarımızı motomax getirecekmiş servisleri gene suzuki verecek. Fiyat hala 3300 civarı tekrar tekrar söyleyeyim ilk defa başlayacaklar 250 cc cruiser kullanmak isteyenler mutlaka ama mutlaka masai ye bakmadan geçmeyin
    TÜRK CHOPPER
    Birlikteliğimiz Gücümüzdür

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    Alıntı xeros adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gabe Hadi bakalım Hayırlısı, naptın ilana donus oldumu ?
    1-2 tane arayan oldu ama çok ölü fiyatlar söylediler vermedim, kıyamadım

Motosikleti
    mr 250 destro
    besst53 kanunıde bızım masaılere benzer motor var onun stoplambası bızımkılerle aynı olmazsa ben san ıstanbuldan tel vereyım suzukının servısı ordan sana gondersınler 0216 577 34 90motostar yardımcı olurlar denız bey telefonunuzu verdı de kolay gelsın

mavercık abı allah razı olsun yemın ederım ıkı ay stop lambası arıyomm rıze trabzonda ne yedek parca nede servısı var bu motor guzel ve yakısıklı ama yedek parca sorunu kesınlıkle var:( cok tşk ederım abı saolsın

Motosikleti
    mr 250 destro
    besst53 yedek parca sorunu yok aslında motor aksamı ve yuruyen aksamı kanuni seyhan ve jınlunla aynı dıger aksamlarını da suzukı den temın edebılırsın sızın ordakı suzukı bayısınde ıs yok yada zayıf bıryer anladıgım kadarıyla bızler masaıcı olarak ıstanbulda butun parcalarını buluyoruz

pampi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Merhaba Arkadaşlar,
    Masaim le mutlu mesut bir 1000 km yi tamamlamışken 12.03.2008 günü The Plaza Otelin arkasındaki kavsakta kaza yaptım.Sola dönüşümü tamamlayıp tam gideceğim yolun başlangııç noktasında iken sağımdan nerden geldiğini anlayamadığım bir aracıın sağ tamponunun köşesi motorumun ortasına daldı.Sağ bacakta kırıkla ucuz atlattım.Bacağa platin takıldı 1.5 ay üstüne basamayacağım. Çok dikkatli olun arkadaşlar .Allah kimsenin başına vermesin.

Motosikleti
    mr 250 destro
    pampi cok buyuk gecmıs olsun neyse bır platınle atlatmıssın ya bende hem motor hemde araba kullanıyorum ınankı motor kullandıktan sonra arabayı daha dıkkatlı kullanıyorum motorsıkletlere karsı araba suruculerı motor kullanmıyınca anlamıyor lar ıste... tekrar gecmıs olsun

Gabe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Grand Eagle 250
    çok geçmiş olsun pampi, ucuz atlatmışsın resmen.

Motosikleti
    Çok şağolun arkadaşlar.Benim ve aracın sürati düşük olduğu için vurma noktasından 1.5 mt ileriye sırtüstü düştüm.Sırtımdaki çantada düşüş anında tampon görevi gördü sanırım sırt ve omuzda hiçbir hasar oluşmamış.Motobot dışında tüm koruma ekipmanlarım üstümde idi.Aracı farkedip atlasam bu kadarda olmazdı süretin 15 km civarı idi ama aracın tamponu nokta atışı tam bacağıma vurunca krık kaçınılmaz.10 yaşından beridir mobylette,planet5,cup vs kullandım.Gitmez denen motorlarla binlerce km yol teptim.İnanın İstanbulda
    son 1 yılda motor üstünde yaşadığım tehlikeyi yaşamamışımdır 20 yıldır.Soruyolar motora devammı elbette devam ama İstanbulun günlük trafiğine giremiyim bir daha onu bilemiyorum.

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    pampi çok çok geçmiş olsun..inşallah en kısa zamanda ayağa kalkar motora devam edersin..

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    çok geçmiş olsun pampi. iyileşirsin umarım en yakın zamanda
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

Motosikleti
    MASAİ GRAND EAGLE 250cc 2006
    pampi çok geçmiş olsun dostum.Allah acil şifalar versin.istanbul trafiği gerçekten çok karışık bende 13 yıldır motor kullanmama rağmen istanbul trafiğinde çok geriliyorum.çünkü araba sürücüleri nedense motorsikletleri trafikte araç yerine koymuyorlar.sıkıştırıyorlar,sağdan solluyorlar,yol vermiyorlar kaza yapmak işten bile değil.istanbula gideceğim zaman besmele çekip öyle çıkıyorum yola.çünkü bir motorsiklet sürücüsü şunu çok iyi bilmelidir motosiklette hataya yer yoktur.sağlıcakla kalın masaici dostlarım.

Motosikleti
    Arkadaşlar iyi dilekleriniz için ayarı ayrı teşekkürler.Tamam motorsikleti araç
    yerine saymazlar anlarım da üsündeki insan yerine de mi saymazlar? Motorcuların deli gibi motor kullandığından yakınırlar ama en sağ seridi ortalamış 80-90 km ile giden motorcuyu orta şeritte 50 ile giden dingillerle uğraşmamak için sıkıştırıp bankete atarlar.
    Önüne 5mt takip mesafesi koyup seyahat eden motora bunu çok görüp kıçına kadar girip ha bire sıkıştırılar ki ani duruşlarda motor öndekine yapıssın.
    Bide çok delikanlıdır bu istanbul şöforleri kıçına girdiği motorcu elini kaldırıp napıyon der gidi bakıp küfredince rahatlayıp sıkıştırmaktan vazgeçerler.
    Tek şerit bir yolda şeridinde dur kalk yapamana tahammül edemeyen taksici gelir plakana dokunur zılgıtı yiyince ne oldu ki diye sorar .Diyeceksin e... ninki oldu vs. vs.
    Özetle şu kadarını söyliyeyim bu bir psikoloji olmuş 34 plakalılarda.Herkes diyor ki İstanbul trafiğinin çilesi vs vs.Bunlarla Anadolunun pek çok yerinde motor ve otomobil üstünde de karşılaştığımda durum hiç değişmemiştir.
    Bodrumda yapılan bir motor gezisinde yerli halktan bir araç sıkıştırmazken İstanbul plaklılar itina ile tepeme çıkmaya yeltenmiştir.

badabat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV650-Yamaha MT09
    şöferler ole yapıyo dıye ben motor sürme zevkinden mahrum kalamam. zaten bir kere dövdüm cocugun bırini küçükyalı sahilde hehehe. bunları dövmek lazım anca öle azalırlar
    YOLLAR GİDİŞİME KIZLAR DURUŞUMA HASTA

xeros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    Pampi Gecmiş Olsun Bir an evvel motoruna dönersin işallah, Problem gercekten cok buyuk, bu trafikte hersey olabilir o yuzden dikkat dikkat dikkat, coğaldıkça ve düzgün kullandıkca işallah farkımıza varılır ve duzenlenir bu trafik

Motosikleti
    Ama hepsini dövmeye kalksak memlekette odun kalmaz Badabat İyi dileklerin için teşekkürler Xeros.
    NApsak geçenlerde forumda görmüştüm bizde Avustralyalı motorcular gibi topluca soyunupmu turlasak.Malum çoğu zaman bahaneleri görmemek yada farketmemek.
    Bugün 20. gün dikişlerim alındı.Ayağın durumu küçük bir yara dışında iyi görünüyor.Oda kabuklanacak gibi. Daha öncede yazdığım gibi full korumadan tek eksiğim motobotlarım olsaydı ayaktaki ödem kırık vs bu kadar ağır olmazdı.
    Vurma anında ilk fırlayan ayağımdaki spor ayakkabılarım olmuş.

DooMsDaY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki en500
    selam arkadaşlar ne zamandır bişiler yazmıyorum buraya... sabah motorum arızalandı ve yolda bırakmak zorunda kaldım sanırım kalitesiz buji takmışlar ondan kaynaklanıyor... Bu arada İstanbul Spotmotordan ayak pedallarını daha yeni istedim. deniz yaklaşık olarak 1 yıl önce vermiştin adresi ama bu zamana nasipmiş biraz önce elime ulaştı tam inip motor üstünde bakacaktım birden motorumun olmadığını anladım...kütahyada yaşıyorum yedek parça konusunda burda çok zorlanıyorum ama saolsun netten arakadaşlarla çözüyoruz bu olayları...gerçi illaki bir modelin bir markanı aksesuarı yada parçası bir şekilde uyuyor ama araştırıp bulmak gerekiyor ve çoğu esnaf fazla üstyüne düşmüyor sorunun asıl kaynağı bu yoksa yedek parçada kimsenin sorun yaşayacağını zannetmiyorum...

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    slm arkadaşlar bende de truva 250 var malum bıre bır aynı makına ama benım yan motor kapakları plastık onları sizinkilerin kapaklarıyla degiştirmek istiyorum nerden bulabilecegim konusunda yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkurler

Arkadaşlar başlardan itibaren çok fazla sayfa okudum ve baya eski konular olduğu için en sonuncu sayfaya geldim... İzmir'de bu motoru nereden satın alabilirim ? gerekli internet sitesi veya telefon numarasını özel mesaj ile yada topic içerisinde verebilir misiniz ?
    Bir de İzmir'de ikinci el satan kimse bulamadım eğer sıfır fiyatları bütçemi aşarsa temiz ikinci el satın almayı düşünüyorum.. Bakalım öncelikle atlatmam gereken bir engel var Masai satın alabilmem için.. Yardımınız için daha doğrusu gerekli bilgiler için herkese şimdiden teşekkürler..

Saygılarımla...

Arkadaşlar bu motoru İzmir'de satan yetkili bayisinin yada firmasnın ulaşım bilglerini bilen varsa yazabilir mi acaba???

internet sitesi falan bulamadım bir türlü...
    Don't touch me too much...!

REKLAM ALANI
70. sayfa BirinciBirinci ... 20606869707172 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler