Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Kanuni - Ronny

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150 ZC veya 150 MASH
    baktım kırmızı bir şey hacı abiler bu

150 ZC ve 150 Mash iyi denilebilir mi bu alet.

KDV ve ÖTV Dahil Fiyatı: 2.331 TL

Kullanım Kılavuzu
    Oğuzhan SERT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    catchme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilet :)
    Bence bu ötekilerden daha iyi dostum ön farı bana suzuki gsxr ı andırıyor acaba mavi beyaz olanı varmı bu motorun ?

Motosikleti
    150 ZC veya 150 MASH
    bilmiyorum ki kullanan var mı acaba
    Oğuzhan SERT

Motosikleti
    nova 150 cc
    konu güncel değil ama ben yazayım. şimdi sana bir tavsiye vereceğim. scooteri boşver.1650 tl mondial 125 mg çelik jantlı motorsiklet var. hem şehir içi hemde şehir dışı kullanırsın. grüntüsü pek karizmatik değil. ama çok ideal motor. yani scooter alacaksan kymco, sym, suzuki, honda gibi aletlere yönelmelisin. bütçen yetmiyorsa da benim tavsiyeme kulak ver. ikiside çin malı ama scooter ları ne kadar iyi kullansan çabuk dökülüyolar. hem vitesli motora alışmış olursun.

Özetlemek gerekirse çin malı scooter'lara heves etme. kullanışlı değiller. abimde var salcano nova 150 hızlı güzel ama sorun çıkarıyo sık sık. çabuk da dökülürler eminim. yani benim tavsiyemi düşün abim.

buyur her türlü yola gelir.köyde var bizim bi arkadaşın.köyde kullanmak için almıştı ama 250 , 300 kmlik yola çıkıyor ara sıra.

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Bu motoru kullanan yada inceleme fırsatı olan arkadaş var mı acaba? Çin malı motor almak istemiyorum ama her türlü ihtimali düşünüyorum şu anda(motoru ulaşım amaçlı kesin almam gerekmekte) eğer çin almak zorunda kalırsam bu motoru almayı düşünüyorum.. Motor hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa çok sevinirim.

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    ben mondialimden memnunum ama illa marka alacağım diyorsan ikinci el suzuki an 125lere yönel bence.

Motosikleti
    Honda Hornet
    Arkadaşlar ben bu motoru dün aldım.İlk gördüğüm çekişinin çok iyi olması , 150 cc 9 beygır hiç küçümsenmiyecek gibi duruyo.İlerleyen zamanlarda daha çok tecrubelerimi paylaşırım inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:14 ----------

Arkadaşlar ben bu motoru dün aldım.İlk gördüğüm çekişinin çok iyi olması , 150 cc 9 beygır hiç küçümsenmiyecek gibi duruyo.Dış görünüşü çok hoş,sinyaller ve arka stop led.benzin,akü şarj ,km ve dijital saat göstergesi var üstünde.1.82 boyundayım ve oturduğum zaman ayak ucuyla yere temas sağlıyorum yerden yukselığıde baya var yanii.maxi scooter sınıfına girebiliyor diyebiliriz bir nevi.koltuk altı bagajın derinliği var ama uzunluğu pek yok.bir adet çeneden açılır kask sıgıyo ıcıne.Fren ayarını yaptırmam lazım biraz gevşeklik var sanırım zayıf tutuyor cunku.şimdilik bu kadar arkadaşlar inşallah sorunsuz ve kazasız bineriz motora.Yakıt tüketimini henuz ölçemedim en kısa zamanda o konudada sizi bilgilendiririm ama kanuninin sitesine 100 km de 2.2 lt yazmıs.Bence bundan daha fazla tuketıyor olabılır,neyse yaşayıp görücez inş.İlerleyen zamanlarda da daha çok tecrubelerimi paylaşırım
    abana1903 bunu beğendi.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    yeni motorun hayırlı olsun fakat umarım ilerde sana tavsiye veren arkadaşları dinlemediğine pişman etmez seni bu motor
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Superlight 2021
    Alıntı ertan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben bu motoru dün aldım.İlk gördüğüm çekişinin çok iyi olması , 150 cc 9 beygır hiç küçümsenmiyecek gibi duruyo.İlerleyen zamanlarda daha çok tecrubelerimi paylaşırım inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:14 ----------

Arkadaşlar ben bu motoru dün aldım.İlk gördüğüm çekişinin çok iyi olması , 150 cc 9 beygır hiç küçümsenmiyecek gibi duruyo.Dış görünüşü çok hoş,sinyaller ve arka stop led.benzin,akü şarj ,km ve dijital saat göstergesi var üstünde.1.82 boyundayım ve oturduğum zaman ayak ucuyla yere temas sağlıyorum yerden yukselığıde baya var yanii.maxi scooter sınıfına girebiliyor diyebiliriz bir nevi.koltuk altı bagajın derinliği var ama uzunluğu pek yok.bir adet çeneden açılır kask sıgıyo ıcıne.Fren ayarını yaptırmam lazım biraz gevşeklik var sanırım zayıf tutuyor cunku.şimdilik bu kadar arkadaşlar inşallah sorunsuz ve kazasız bineriz motora.Yakıt tüketimini henuz ölçemedim en kısa zamanda o konudada sizi bilgilendiririm ama kanuninin sitesine 100 km de 2.2 lt yazmıs.Bence bundan daha fazla tuketıyor olabılır,neyse yaşayıp görücez inş.İlerleyen zamanlarda da daha çok tecrubelerimi paylaşırım
    Motorun hayırlı olsun kazasız belasız gezmen dileğiyle.
    Dış görünüş olarak cidden iyi duruyor ve bana diğer çin mallarına göre daha dayanıklı geliyor kanuni nedense. Hiç değilse bu son ürettiği scooter'lar öyle gibi..
    Bu arada nette fazla fotosu yok gidip görücem en kısa zamanda motoru ama eğer imkanın varsa göstergelerin fotosunu çekebilirsen sevinirim..
    Birde toplam maliyet ne tuttu??

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    Arkadaşlar burada motorun farklı resimleri mevcut,yalnız göstergeleri olan kısımın resmi yok.Banada güzel gözüktü motor,yarın bi bakıcam.Arkadaş göstergeleri dijital demiş,yarın bi bakayım yazarım yine buraya

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...7739334/detay/

Motosikleti
    Honda Hornet
    Teşekkurler bobora,inş.kazasız bineriz.dış görünüşü çok güzel motorun iyi çalışılmış yani,ama sadece saati dijital arkadaslar diğer göstergeler analog yanlış anlaşılma olmasın.toplam maliyet 2,600TL.Herkes tavsiye veriyo ama para veren olmayınca yapcak bişey yok F54 kardeşim...

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı ertan07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkurler bobora,inş.kazasız bineriz.dış görünüşü çok güzel motorun iyi çalışılmış yani,ama sadece saati dijital arkadaslar diğer göstergeler analog yanlış anlaşılma olmasın.toplam maliyet 2,600TL.Herkes tavsiye veriyo ama para veren olmayınca yapcak bişey yok F54 kardeşim...
    evet para veren yok ne demek istediğimi anladığını sanıyorum

Motosikleti
    Superlight 2021
    Yeterli imkanı olan birisi çin malı almak istemez tabiki..
    Benim çin malı alma niyetim hiç yoktu ancak araştırmalarıma göre çin harici en az 4bintl ye sıfır bir motora alınabiliyor. Ve ben motoru kısa bir mesafede, belli bir süre kullanacağım için bu kadar para vermeyi gereksiz buldum.
    Hem biraz imkan hem de biraz şart meselesi bence..

Bu arada motoru görmeye gidemeyeceğim gibi bu aralar.. Gösterge konusunda meraklarım hala sürmekte Havaların biraz daha düzelmesini bekliyorum almak için..
    Belki temiz denk gelirse ikinci el SYM Fiddle II de alabilirim..

ve ronny kullanan arkadaşlar tecrübelerinizi bekliyorum..

Motosikleti
    Honda Hornet
    5.gün tecrübelerimi aktarayım arkadaşlar ; motor seri gaza biraz yüklenince hemen kaçıyo fakat gaza yüklendikçe çıkan seste baya artıyo tabii. ön fren disk ama pek sağlam tutmuyor gibi belki zaman geçtikçe kullandıkça düzelir.kısa far mercek uzun far normal ampul , aydınlatması çok güzel gayet net görebiliyorsunuz önünüzü en karanlık yerlerde.gidon baya hafif , süspansiyonlar serte yakın.çok fazla binemedim bu ara 5 günde 70 km yaptım anca.daha çok km yaptıkca daha da yazarım.resim çektim ama nasıl yükliceğimi bilemedim...

Motosikleti
    Superlight 2021
    Resimleri foruma yükleme olayıysa şöyle yapabilirsin; http://www.hizliresim.com/ sitesine resmi yükledikten sonra forum3 linkini mesaja kopyalarsan olur. Her resim için ayrı ayrı yapman gerekir..

ve bu arada bilgiler için teşekkürler..

Motosikleti
    crf 1000L + dio

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:30 ----------

Alıntı bobora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Resimleri foruma yükleme olayıysa şöyle yapabilirsin; http://www.hizliresim.com/ sitesine resmi yükledikten sonra forum3 linkini mesaja kopyalarsan olur. Her resim için ayrı ayrı yapman gerekir..

ve bu arada bilgiler için teşekkürler..
    birader sana çok tşk ediyorum bu resim yükleme işini bir türlü beceremiyordum iiii ki varsın

Motosikleti
    Honda Hornet

Motosikleti
    Superlight 2021
    ertan07 arkadaş merakımı giderdiğin için teşekkürler..
    Göstergeler gayet kullanışlı sağlam gözüküyor.

@F54 önemli değil dostum ;)

Motosikleti
    Honda Hornet
    rica ederim, göstergelerin görüntüsü hoş çok basit durmuyor.yalnız benzin deposundaki şamadıradan mıdır bilmem ama motor hareket halındeyken bazen benzin göstergesinde de hareketlenmeler oluyor.heralde şamadırayı sabitlememişlerdir diye düşündüm.

Motosikleti
    Superlight 2021
    pek bilgim yok ama şamandıradan olabilir..
    Ön frenin pek tutmaması da diskin yeni olmasından kaynaklanıyor sanırsam kullandıkça daha sıkı tutmaya başlayacaktır..

REKLAM ALANI
1. sayfa 1231151 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)