Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Kanuni - Ronny

Motovento
    REKLAM ALANI

Neyse degiştirmek dedigin gibi en iyisi eğzozum geldiginde hem egzozu hemde soketi taktırırım artık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Esp Explorer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tesekkürler arkadaslar.Sinan ın dediği gibi bizim motorların japon malı motorlar gibi fabrika çıkışlı parçalarının iyi kalitede olacağı garantisi yok.Bizim gibi kullanıcıların zamanla yasayacağı tecrübelere dayanarak bazı değişiklikler yapmaları kaçınılmaz görünüyor.

Neyse yaptırcaz artık zaten fazla maliyetli birşey degilmiş en azından kafamız rahat olur,Benim egzozda bir gelseydi aq adamlar fabrikayı arıyorum şu zaman bu zaman deyip duruyorlar en son gün için dün fabrikadan çıkacagını söylediler bakalım bu sefer ne olacak En son kötü konuşucam şimdilik sabır inş yedek parçalık garantiye işiniz düşmez baksanıza 1 aydır parça gelecek güyaa kanunide parça sıkıntısı olmazmışş külahıma anlatsınlar

Alıntı madphantom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse yaptırcaz artık zaten fazla maliyetli birşey degilmiş en azından kafamız rahat olur,Benim egzozda bir gelseydi aq adamlar fabrikayı arıyorum şu zaman bu zaman deyip duruyorlar en son gün için dün fabrikadan çıkacagını söylediler bakalım bu sefer ne olacak En son kötü konuşucam şimdilik sabır inş yedek parçalık garantiye işiniz düşmez baksanıza 1 aydır parça gelecek güyaa kanunide parça sıkıntısı olmazmışş külahıma anlatsınlar
    Senin durum yine iyiymis.Ben disk freni ile ilgili degisim talebinde bulunmustum (tekerleği kasiyordu) Manavgatta ki servis degismesi yonunde onay vermisti hatirlarsiniz.Soyle bir komik durum yasandi.Kanuni motorumun 400-800 bakımı yapilmadigi icin onay vermemis.Elimde kaşeli garanti kağıdı var ama Serikteki serviste ilk bakımı yaptirdigimda oradaki usta bilgisayara kayitlari girmisti (demek ki dogru girememis) Su an kayıtlar Kanuni de gorunmuyor.Servis i aradigimda su an o kadar zaman ayiramayacagini soyledi.Bizde buradaki servisten bendeki kaşeli kağıdi Kanuniye faks layip beklemeye basladik.Uzun lafin kisasi @madphantom un dedigi gibi umarim garantiye işiniz düşmez.

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    Alıntı Esp Explorer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tesekkürler arkadaslar.Sinan ın dediği gibi bizim motorların japon malı motorlar gibi fabrika çıkışlı parçalarının iyi kalitede olacağı garantisi yok.Bizim gibi kullanıcıların zamanla yasayacağı tecrübelere dayanarak bazı değişiklikler yapmaları kaçınılmaz görünüyor.

benim hatırlarsanız 5 ay önce motoru ilkj aldığımda kaza yapmıştım ön maşa mili için 5 hafta bekledim gelmedi.... sonra bende yan sanayii parca takmıştım .. orjinal parca gelınce tekrar değiştim .. yedek parca sıkıntısı çok buyuk sorun gercekten

Merhaba arkadaşlar sonunda motorun egzozu gelmiş,bugün taktırmaya gidicem ayrıca şu sigorta işinede bakıcam.Ohh beah sonunda vallaha

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hatırlarsanız 5 ay önce motoru ilkj aldığımda kaza yapmıştım ön maşa mili için 5 hafta bekledim gelmedi.... sonra bende yan sanayii parca takmıştım .. orjinal parca gelınce tekrar değiştim .. yedek parca sıkıntısı çok buyuk sorun gercekten
    demokraside çareler tükenmez :D

---------- Post added at 14:15 ---------- Previous post was at 14:13 ----------

Merhaba arkadaşlar sonunda motorun egzozu gelmiş,bugün taktırmaya gidicem ayrıca şu sigorta işinede bakıcam.Ohh beah sonunda vallaha
    hadi gözün aydın kardes.iyi haberlerini bekliyorum.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    benimde kulağıma gelmişti mondial 150 lik diskli modeli güzel diye((model isimleri değişik oluyor yok cdı yok cgı zangzong))..hem parçası ucuz kaza yaptığında tedirgin olmazsın.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Merhaba arkadaşlar sanayiden geldim egzozum degişti hele şükür ayrıca dediginiz gibide cam sigortayıda normal sigortayla degiştirttim servis tayfun abi fark etmiyecegini söylesede ısrarla degiştirdim :D Artık çok şükür içim rahat ve daha az sesli sürüyorum )

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

Ayrıca sigorta denilen şey akü ile yanyanaymış bende exploerer resimde gösterdigi yer degişecek sandım

Merhaba abiler bu kaskları motosikletden inince nereye bırakıyonuz yanınızda götürmüyonuz heralde her yere? madphantom kardeş Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin rahatladın gene hadi iyisin

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa & Kanuni Ronny
    Alıntı can_racal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba abiler bu kaskları motosikletden inince nereye bırakıyonuz yanınızda götürmüyonuz heralde her yere? madphantom kardeş Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin rahatladın gene hadi iyisin
    Sığıyorsa sele altına koyabilirsin yada çaldırmayı göze alabiliyorsan motorun aynasına asabilirsin..
    Benim için zor yoktur.. İmkansız ise biraz zaman alır..

Merhaba arkadaşlar sanayiden geldim egzozum degişti hele şükür ayrıca dediginiz gibide cam sigortayıda normal sigortayla degiştirttim servis tayfun abi fark etmiyecegini söylesede ısrarla degiştirdim :D Artık çok şükür içim rahat ve daha az sesli sürüyorum )

---------- Post added at 15:32 ---------- Previous post was at 15:30 ----------

Ayrıca sigorta denilen şey akü ile yanyanaymış bende explorer resimde gösterdigi yer degişecek sandım
    o resimdeki yer ilk gun olan yerdi.diger senin degistirdigin cam sigorta akünün yanında olan egzozun hayırlı olsun.

---------- Post added at 19:37 ---------- Previous post was at 19:34 ----------

Alıntı can_racal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben yanıma aliyorum.

Tşkler arkadaşlar sağolun bu arada bende kaskı motorun sele altına koyuyorum daha rahat oluyor ama akşamları sele üstünede bırakıyorum yoksa seleye kediler çıkıyorr Sadece çıkmaları sorun degil şerefsizler birde koltugu tırnaklayıp parçalıyor

Tşkler arkadaşlar sağolun bu arada bende kaskı motorun sele altına koyuyorum daha rahat oluyor ama akşamları sele üstünede bırakıyorum yoksa seleye kediler çıkıyorr Sadece çıkmaları sorun degil şerefsizler birde koltugu tırnaklayıp parçalıyor
    Benim LS2 sele altına sığmıyor maalesef :(

SinanATASOY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Hayabusa & Kanuni Ronny
    Seleyi az zorlayınca kapanır Bende bazen zor durumlarda Scorpion kaskımı koyuyorum sele alıtına..
    Benim için zor yoktur.. İmkansız ise biraz zaman alır..

Alıntı SinanATASOY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seleyi az zorlayınca kapanır Bende bazen zor durumlarda Scorpion kaskımı koyuyorum sele alıtına..
    Zorla güzellik olmaz )

haklısın exploerer kardeşim

ronnytechno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 2013 Yeşil-Siyah
    bende BEON 500 fullface kask var sele altına sığmıyor. daha önceki kaskını çaldırmış biri olarak kaskımı yanımda tasıyorum .. panta dolu memlekettee dikkat etmek gerek :=))

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Biraz forumdan uzak kaldım arkadaşlar.. Bu sırada sigorta ve elektrik sorunları olmuş. Geçmiş olsun @esp explorer şu anda hiç bir sorunun yok anladığım kadarıyla.. umarım bizim başımızada gelmez..

Bu arada bende ls2 kask kullanıyorum ve eğer sele altı tamamen boşsa kask sığıyor.. Çok rahat rahat sığdığı söylenemesede kasmada olmuyor.. Ama sele altı doluysa kaskı kilitle selenin üstüne kitliyorum baya etkili bir yöntem

Alıntı ronnytechno adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende BEON 500 fullface kask var sele altına sığmıyor. daha önceki kaskını çaldırmış biri olarak kaskımı yanımda tasıyorum .. panta dolu memlekettee dikkat etmek gerek :=))
    Tedbir şart

---------- Post added at 13:27 ---------- Previous post was at 13:24 ----------

Alıntı bobora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biraz forumdan uzak kaldım arkadaşlar.. Bu sırada sigorta ve elektrik sorunları olmuş. Geçmiş olsun @esp explorer şu anda hiç bir sorunun yok anladığım kadarıyla.. umarım bizim başımızada gelmez..

Bu arada bende ls2 kask kullanıyorum ve eğer sele altı tamamen boşsa kask sığıyor.. Çok rahat rahat sığdığı söylenemesede kasmada olmuyor.. Ama sele altı doluysa kaskı kilitle selenin üstüne kitliyorum baya etkili bir yöntem
    Sağolasın @Bobora şu an herşey yolunda gözüküyor.Yarın sabah havaalanı yolcusuyum.70 küsür km her şey orada belli olur.Kask olayını selenin altında garanti kağıtları, branda çantası ve kullanma klavuzu vardı.Onları çıkartıp kaskı yerleştirmeyi düşünüyordum ki sen yazmışsın.Tamamen boşken alıyor diye.Az sonra deneyeceğim.Herkese iyi pazarlar.

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)