Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kuba STR 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA STR 250
    Alıntı cenkito adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keske daha ayrıntılı olsaydı resimler cok daha iyi olurdu, büyük formatlı çözünürlüğü yüksek olsa da ne nasıl daha iyi görseydim üretim sorum değil
    mail adresim karahisarmaden@hotmail.com adresine str nin gidon fotografını istediğinizi belirten bir mail yollayın.cep telde kayıtlı oradan yollarım.fotoların mb çok yüksek olduğu için siteye atamıyorum.
    bu arada zincir ön dişli orjinalde 15t iken bugün 14t taktırdım.ilk izlenimlerim mükemmel.güç arttı.51t olan arka dişliyide 56t yapmayı düşünüyorum.
    cenkito bunu beğendi.
    bella

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sgurdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 500
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arazide çatlayan aynamı ybr 125 aynası ile deyiştirdim şiddetle tavsiye ederim.hem daha iyi görüş açışı,hemde ileri geri,aşağı yukarı katlanabilir olması dolayısı ile çok kullanışlı.bizim apartman'a girerken çoğu zaman aynayı çarpıyodum ve çatlak aynama 2. çatlağı oluşmuştu.şimdi ise içe doğru katlıyorum ohhhh misss gib ayrıca araziye çıkarkende bu yöntemi kullanıcam bidaha sök tak uğraşmayalım
    arkadaşlar eski bir mesajdan alıntı yapıyorum kusura bakmayın ama benimde katlanır aynalara ihtiyacım var, araziye girince katlamak istiyorum düşünce kırılmasın diye. bu bahsedilen ybr aynası nasıl oluyor anlamadım. eski motorumda ybr aynası vardı ama sabitti. bir foto falan atabilirmisiniz yada nerden alabilirim
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    Kuba STR 250
    Benim kullandığım aynalar katlanmıyor (mondial drift aynaları) şu linkte cg 125 in aynalarından var, katlanabiliyormuş ...Fiyatı da çok cazip...

http://camgoz.com.tr/asp/product/266...A-SIYAK-TAKIM#

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500

ben buradan almıştım...
    http://www.aktasmotosiklet.com/index.php
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Honda CBF 500
    fotolar için teşekkürler ben o aynaları biliyorum ama nasıl katladığınızı anlayamadım..
    aynı aynalardan vardı bende ama onlar sabit.?
    Kymco CK125 -> Kuba STR250 -> Kawasaki ER6N -> Suzuki DRZ 400SM -> Yamaha FZ6 Fazer -> RKS Titanic200 -> Honda CBF150 -> Kuba STR250 -> Ybr 125 Esd -> Hyosung GT250

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı sgurdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotolar için teşekkürler ben o aynaları biliyorum ama nasıl katladığınızı anlayamadım..
    aynı aynalardan vardı bende ama onlar sabit.?
    birşey yapmaya gerek yok.ileri geri yapınca oluyor.yani benimki öyle
    belki sendekini çok sıkmışsındır ondan sabit gibi gelmiştir sana...

Motosikleti
    Honda CBF 500
    sen vidasını gevşetmekten bahsediyorsun
    benim katlanır ayna dediğim başka birşey anlatamadım sanırım

Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    sen vidasını gevşetmekten bahsediyorsun
    benim katlanır ayna dediğim başka birşey anlatamadım sanırım
    ben normal şekilde vidasına ellemeden ileri geri katlıyorum olay bu değilmi?sen nasıl bişey istiyorsun?

Motosikleti
    Honda CBF 500
    bak şu ilandaki gibi, hareketli mekanizması var
    ama bu çok pahalı tekini fiyatı 95 lira ! daha uygun birşey bakıyorum

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...1953638/detay/

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Yuh 95 TL, yuh...!!!
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CBF 500
    yurtdışında da buldum ama o da baya tuzlu, tanesi 35 Euro

http://www.wunderlich-bmw.com/shopar...lash-Black.htm

---------- Post added at 15:21 ---------- Previous post was at 15:17 ----------

bende şundan sipariş verdim ama bakalım arazide işime yarayacakmı.. olmazsa giden 12 tl olsun..

http://www.camgoz.com.tr/asp/product...NA-SIYAK-TAKIM

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    yurtdışında da buldum ama o da baya tuzlu, tanesi 35 Euro
    [/COLOR]bende şundan sipariş verdim ama bakalım arazide işime yarayacakmı.. olmazsa giden 12 tl olsun..

http://www.camgoz.com.tr/asp/product...NA-SIYAK-TAKIM
    bu ne arkadaş. str 250 de str 250. forumda başka başlık yok gibi hep yukarda duruyo

şaga bi yana tekrar hayırlı olsun abi ve O camgöz deki aynaları tavsiye etmem.

Daha kaliteli birşey al. camgöz dekinden kullandım.

Çok çok küçük kalıyo. zar zor görüyon ve çok feci titriyore. boşa 13 TL gitmiş olur söyleyeyim

Motosikleti
    Honda CBF 500
    çok geç olm dün sipariş verdim bile. motor titriyorsa her ayna titrer ona yapcak bişi yok.
    yine orjinal aynalardan daha büyük görünüyo. bakalım gelince görcez işe yarayacakmı

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

motorumun solmuş ve pembeye dönmüş plastiklerini folyo kaplama için araştırma yaparken plasti dip ürününü keşfettim ve 1 kutu spreyinden sipariş verdim.
    uygulama fotolarını paylaşırım buradan. harika bir ürüne benziyor.

web siteleri:
    http://www.plasti-dip.com/default.asp

cenkito - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL X-TREME MAXX 200
    çok geç olm dün sipariş verdim bile. motor titriyorsa her ayna titrer ona yapcak bişi yok.
    yine orjinal aynalardan daha büyük görünüyo. bakalım gelince görcez işe yarayacakmı

---------- Post added at 16:39 ---------- Previous post was at 15:36 ----------

motorumun solmuş ve pembeye dönmüş plastiklerini folyo kaplama için araştırma yaparken plasti dip ürününü keşfettim ve 1 kutu spreyinden sipariş verdim.
    uygulama fotolarını paylaşırım buradan. harika bir ürüne benziyor.

web siteleri:
    http://www.plasti-dip.com/default.asp
    kardes merakla bekliyorum uygulama fotolarını , bir paket ne kadar alana yetiyormus bilgin var mı?
    Adım CEM
    MOTOSİKLET = ÖZGÜRLÜK
    Motora ölmek için değil, Yaşamdan daha fazla zevk almak için binmeliyiz

Motosikleti
    Honda CBF 500
    sitesinde yazan bilgi 1 sprey 0,6 metrekare için diyor
    bizim motorların plastiklerinin alanlarını toplasan anca o kadar yapar zaten
    yani 1 kutunun yeteceğini düşünüyorum

Motosikleti
    Honda CBF 500
    evet siparişim elime ulaştı, cumartesi günü uygulamasını yapıyorum bakalım nasıl olacak

cenkito bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Haaydi hayırlı traşlar
    #sürenadam

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    evet siparişim elime ulaştı, cumartesi günü uygulamasını yapıyorum bakalım nasıl olacak

http://i45.tinypic.com/mw5d01.jpg
    @sgurdal plasti-dip uygulaması benim de aklıma gelmişti ama ben motoru çoğunlukla arazide kullandığım için en ufak bir yan yatmada plasti-dip'in yere temas eden yerinin soyulacağını düşünüyorum.

Sen bunu birebir uygulayacaksın ve buna en sağlıklı cevabı da sen vereceksin. Uygulamayı ve sonuçlarını merakla bekliyoruz. Şimdiden kolay gelsin

Motosikleti
    Honda CBF 500
    Engin teşekkürler,
    aynı şey benimde aklıma geldi ama nasılsa sprey bende, çizilen yere ufak bir "pıst" yaparım tekrar kapanır diye düşünüyorum. Artık deneyerek görecem.

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Engin teşekkürler,
    aynı şey benimde aklıma geldi ama nasılsa sprey bende, çizilen yere ufak bir "pıst" yaparım tekrar kapanır diye düşünüyorum. Artık deneyerek görecem.
    Evet soyulan yerleri tekrar local olarak onarma imkanı varmış bunu youtube'da izlemiştim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)