Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Derbi Senda 125 4T

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    bende kocaelıdeyım
    o bahsettıgınız motoru bılıyorum 5000 lıra ıstıyor 3300 km yapmıs su ana kadar
    hos duruyor ama bakmak lazım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Derbi Senda SM
    yok ben ondan bahsetmiyorum. Benim dediğim 1 yıl öncesinin olayı ve aldım Senda'yı. Ama dediğin motora baktım şimdi o da baya iyiymiş, fakat fiyatı aşırı çok
    [B][I]Ölüme değil, ölene dek...[/I][/B]
    Alıntılar;
    [I]'4 teker bedenimi,iki teker ruhumu taşır'[/I]

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    dusundum bı ara ama 5 bın verılmez dıyerek vazgecer gıbı oldum
    apriliaya kayıyorum sankı hayırlısı

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kapayı yeme aşamasındayım
    motor almak istiyorum fakat kararsızım bi yanım racing diyor diğer yanım supermoto
    bi tane sahibindende gördüm izmirden fiyatı da uygun fakat problemi var mı bilmem
    tanıyan var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4445486/detay/

Motosikleti
    Derbi Senda SM
    Tecrübeli değilsen racing e binmek çok riskli olur. Ayrıca nazlı motorlardır, bakımları masraflıdır. Supermoto hız açısından tatmin etmeyebilir ama sürüşü çok rahattır, oyuncak gibi oynarsın.

İlan için konuşmak gerekirse, edindiğim tecrübeler ışığından söylemeliyim ki ilk olarak baktığım aynaların ve sinyallerin yerinde ve orjinal olup olmadığı. Temiz kullanılan motoru anlamanın en kolay ve güvenilir yolu budur. Motorun kalbini anlamanın yolu ise selesinin üstüne binmektir. Bence bu ilandaki motor temiz görünüyor. Tabiiki canlı görmek şart her zaman için. Fiyatta da yardımcı olur ciddiysen.
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kapayı yeme aşamasındayım
    motor almak istiyorum fakat kararsızım bi yanım racing diyor diğer yanım supermoto
    bi tane sahibindende gördüm izmirden fiyatı da uygun fakat problemi var mı bilmem
    tanıyan var mı ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4445486/detay/
    Alıntılar;

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    mesaj için çok teşekkürler
    düşünüyorum aklım motorlar arasında o kadar çok gidip geliyor ki anlatamam
    bi yandan aynı model yamaha bi yandan derbi diğer yandan megelli ki en yakışıklısı o ama sır küpü gibi kimse nedir ne değildir bilmiyor

Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    son hız kaç yaptınız peki bu motorda ? diğer bir merak konusu benim için.

iyi günler mesaj tarihini bilmiyorum ama halen ihtiyacın varsa sana far ayarlayabilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:28 ----------

far elimde mevcut ihtiyacın varsa görüşelim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:30 ----------

son hız benim önde 15 dişli arkada 52 dişli var 110 km yaptım
    izmiyyeki sendayı ben aldım şu anda 10000 km yi geçtim dağ taş dere toprak gezdim 10 numara çok memnunum ama cc yükseltmemin vakti geliyor speciyal 250 cc ye geçeceğim crf 259 olabilir

Motosikleti
    Derbi Senda SM
    Öncelikle tebrik ediyorum Senda sahibi olduğun için. Anladığım kadarıyla sen işin offroad kısmına önem veriyosun ki en güzeli odur bence. Trafikte binbir türlü hayvanla uğraşmaktansa dağ taş atla zıpla süper zevk veriyodur. 250 cc olsaydı eğer senda'lar, kesinlikle evladiyelik motorlar olurdu bence. Fakat böyleyken tatmin etmiyor bir zaman sonra.

Far konusuna gelince hala ihtiyacım var. Özelden bu konuyu konuşalım ;)

İlgin için ayrıca teşekkürler...
    Alıntılar;

Motosikleti
    Derbi Senda SM 125 4T (2007)
    Selam herkese,
    2007 model Derbi Senda SM 125 4T kullanıcısıyım, çok memnunum, çok keyif alıyorum ama keşke 250cc olsaydı diyenlerdenim (: Şöyle altı vitesli, sıvı soğutmalı falan...
    Motorumu Nisan başında "Clemenze" nickli arkadaşımızdan satın almıştım sağ olsun tertemiz bir makine verdi ve çok yardımcı oldu. Herkese tavsiye ederim böyle bir makineyi.
    Kafamda dolandırdığım bazı düşünceleri sizlerle paylaşmak isterim.
    Bazan, keşke iki zamanlı olsaydı şu motor diyorum.. Hatta fazla yol yapmamışken, Senda'yı satıp, "Derbi GPR 125 Naked" mı alsam falan diyorum arada bir ama supermoto/cross sınıfı dışında bir makineden de pek zevk alabileceğimi sanmıyorum.. 2 zamanlı makineler daha fazla ilgi ve bakım ister daha fazla yakıt yakar, masrafı çok olur ama 120kg civarındaki bir makineyle, 30 beygirlik gücü hissetmek de bambaşka bir keyif aynı zamanda..
    4 zamanlı ve 250cc bir makinem olmuş olsa, uzun yola rahatça çıkarım, yolda sıkılmam ve fazla benzin de tüketmem diyorum ama iki zamanlı olan Derbi GPR 125 Naked gibi bir makineyle uzun yola çıkmak da motor parçalarının (piston, sekman, silindir, valfler vs..) ömrü açısından ne kadar mantıklı olur tam kestiremiyorum.. GPR'ın soğutma sistemi çok iyi gözüküyor ama bir bilene sormak lazım sanırım..
    Fikir, bilgi ve tecrübelerinizi paylaşırsanız memnun olurum.

Sevgiler.

derbi senda ile ilgili parça ihtiyacınız olursa ben fazlasıyla araştırdığım için epey bilgim var yardımcı olabilirim teşekkürler

hardflip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, böyle bi forum olması gerçekten mükemmel olmuş Aranızda satan var mı acaba izmir yakınlarında? pek bulunmuyor sanırsam bu motordan yedek parça sıkıntısı var demişsiniz nasıl tedarik edebiliyorsunuz grenajları yada diğer parçaları bilgi verebilirmisiniz biraz..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:23 ----------

son mesaj atılalı 3 sene olmuş :D

slm arkadaşlar bişe sormak istedim açılalı baya olmuş ama motor bloğu hakkında bilgi almak istemiştim yedek parça sıkıntısı olurmu yamaha ama:S

Vayy be ilk motorum. Turuncu vardı bende ve çok severdim. Hiç sorun çıkarmadı sağolsun. Acaba halen daha sıfırı satılılıyor mu Ben bursa da bir arkadaşa satmıştım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler