Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    http://lifan.com.tr/ Ankarada 4 tane bayisi varmış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    konur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan RoadStar 250
    Beyler size güzel bir soru; geçen sahibinden.com'da geziyorum bizim motorun kırmızısından gördüm izmirden satıyor, adam iki kişi kadran sonunu görmüş 140'ı ben tek başıma gaz sonda göremiyorum 133 134 falan anca görüyor, şimdi burda takıldığım nokta 6km/s değil tabiki ama merak ettim performans düşüklüğünün sebebi ne olabilir? Motorun ikinci sahibiyim acaba rodajı kötü yapılmış olabilir mi?
    _-Konur-_

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    debriyaj balatası yıpramış olabilir diye aklıma geliyo ama

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar bisan motorlarinin fabrikasini gezdim dun. cok enteresandi.

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    yeri nerde hocam ?

manners - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cin guangdong

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar merhaba...
    istanbulda satılık roadstar bulamıyor. acil motora ihtiyacım,yardımcı olursanız sevinirim...
    0536 761 0 212'den ulaşabilirsiniz...
    Şimdiden teşekkürler...

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba...
    istanbulda satılık roadstar bulamıyor. acil motora ihtiyacım,yardımcı olursanız sevinirim...
    0536 761 0 212'den ulaşabilirsiniz...
    Şimdiden teşekkürler...

şunlar belki işine yarar.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-borelli-ledow-tertemiz-sikintisiz-chopper-dosta-gidecek-cinsten-122691520/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-borelli-ledow-cxm-250-borelli-121436821/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-zongshen-post-modern-fenomen-chopper-araba-ile-takas-92984571/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-zealsun-zs-250-5-chopper-v-motor-farki-250cc-103492009/detay

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    ankara'da tiryakioğlu'nda sıfır demonte var diye biliyorum. tavsiye ederim.

merhaba arkadaşlar bana roadstar ın arka dişli oranı lazım.. arka dişliyi küçültüp devirden kazanmak istiyorum motorun fazla devir çevirmeden 90 100 gitmesini istiyorum yani 70 le gider gibi 90 la gitsin yeter.. yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler..

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:30 ----------

eski konularda vardı böyle bi bilgi 44 yada 42 gibi bişey hatırlıyorum ama emin olamadım hatırlayan yada bilen varsa söylerse çok memnun olurum..

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorumu almış bulunmaktayım...
    Epeyce bi sıkıntı yaşadım çalıştırma konusunda ama şimdi beraber yollardayız...
    İlk fırsatta fotoğrafları ekleyeceğim. İstanbul'da kimler var kullanan?

ots - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 Rally
    Dostum hayırlı olsun Allah kazasız belasız kullamayı nasip etsin Aykutun motorumu aldın

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    arkadaşlar 15 haziranda bana gene bi ısparta yolu göründü bu sefer fotoğraf makinesini unutmayıp gelince fotoları yayınlayacağım inşallah

Motosikleti
    BISAN ROADSTAR 250
    arkadaşlar merhaba , selenin yanındaki kapaklardan sağ taraftaki düşmüş nereden bulabilirim bilgisi olan var mıdır?
    ayrıca sele de kedi tırmıkları had safhada , uygun bişeyler bulup değiştirmek mi yoksa kaplatma yolunu mu secmemi onerirsiniz

Motosikleti
    Bisan RoadStar 250
    Debriyaj balatam yeni ama ayar tutmuyor. Ya ayırmıyor ya birleştirmiyor ortası yok :D Şimdilik iyi birleştiren ama ayırırken yeterince ayırmayan bi ayarda duruyor, çalışan motorda viteste geri gitmeye çalışırken hissediyorsunuz çok az da olsa bi tutma var ama gördüğüm kadarıyla da yapçak bişe yok. Bu arada lastikleri değiştim (anca). Öne michelin pilot sporty bilmemne taktı çok güzel de arka lastik (130/90) yok michelin'de, ya 140/90 takcaktı (iki katı fiyat olarak) yada 140/70. Bi yerde genişlik büyürse yanağı küçültün gibi bişe okumuştum, cebimin de işine geldiğinden 140/70 city grip taktırdım, tutuşundan memnunum ama doğal olarak vites değiştirme devirlerim değişti, malum lastiğin dış çapı küçük rahatsız ediyor ama alışmaya çalışıyorum ama bir daha değiştirirsem 140/90 deneyeceğim :D

Sele problemi bende de var ne halt yiycem hiç bilmiyorum nette aradığım kadarıyla bulunmuyor da yenisi mecbur kaplatçaz gibi duruyor. Ayrıca paslı jant tellerinin yenisine www.tümopar.com 'da 40 lira istiyorlar sadece ön için, diğer tüm jant telleri 10 - 15 lira iken bunu 40 lira görmek canımı sıktı göz göre göre kazıklıyorlar mı napıyorlar çözemedim ebatlarını ölçüp ona göre aramayı planlyorum. Bu arada istanbul veya darıca'da jant akordu için güvenebileceğim bi usta tanıyanlar varsa önerilere açığım...

Bu arada eğer yeterince sabırlıysak Lifan Türkiyeyi aryıp çinden parça getirtme olanağımız var sanırım. Hazırda bu motorlar için stok bulundurmuyorlar ama debriyaj için arayıp sorduğumda bu şekilde yapabileceğimizi söylemişlerdi o da her zaman bir seçenek. Yada çıkma virago parçası kovalayacaz ki bulması daha da zor :D

Bir de arkadaşlar bu soruyu burdaki tüm kullanıcılara soruyorum. Şanzımanınız düzgün çalışıyor mu? Motor çalışırken boşa geçirebiliyor musunuz? Debriyaj güzel ayırıyor mu? Vites değiştirirken kamyon gibi ses yapıyor mu? Benimki yapıyor tamirini sordum 400 tl fiyat aldım aklım uçtu değer mi sizce?

Edit: Bayadır gelemiyordum ne dolmuşum be

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    hocam e-bay'da hemen hemen her bir parçayı ucuza bulabilirsin.
    bu motorların şanzumanı kara şanzuman denilenden. içindeki extra bilmemne dişlisi yok o yüzden bu modeller böyle hiç boşa para verme keyfini sür bence...

arkadaşlar merhaba motorumun arka dişli takozunun değişmesi lazım fakat ne nette ne de parçacılarda bu takozdan bulamadım... alabilceğim bildiğniz bi yer varmı ya da başka hangi motorun takozu uyar?? yardımcı olursanız sevinirim..

Motosikleti
    bisan roadstar 250
    E-BAY'A BAK HOCAM

Öncelikle herkese merhaba. Yazın fırsat bulup ehliyet alabilirsem seneye her fırsatta kullanacağım bir motor almayı düşünüyorum. Sizce başlangıç için Roadstar nasıl? Baya okudum konuya yazılanları ve ilk sefer için gayet ideal gibi geldi bana genede fikrinizi sormak istedim. Şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    Bisan RoadStar 250
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam e-bay'da hemen hemen her bir parçayı ucuza bulabilirsin.
    bu motorların şanzumanı kara şanzuman denilenden. içindeki extra bilmemne dişlisi yok o yüzden bu modeller böyle hiç boşa para verme keyfini sür bence...
    Yapma be nakozcu :( Kimseninki boşa geçmiyor yani çalışırken, sesi sertliği problem değil de...
    _-Konur-_

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler