Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bisan Roadstar 250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    (roadstar 250cc:) lf 250
    aynısı bendede var 6000 km yaptım şu ana kadar hiç sorunum olmadı değişk modifiyeler yapabiliyosun çantalarıda takmak için sinyalleri plakalığın üzerine yer yapıp takarsan süper gözüküyo ibre 140 ama daha fazlasını görüyo ama kaç gördüğünü bilmiyim :D ama çok güzel bi motor şiddetle herkeze tavsiye ederim b serileri çıktı onlarıda gör

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    mutlu yıllar herkese herkesin yeni yılı kutlu olsun. dilerim ki hepimizin tekerleri düz bassın, benzin fiyatları düşürülsün, canımız sağlıklı ve cebimiz biraz daha para görsün , kazasız belasız sürüşler herkese

offshoot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar 250cc
    Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mutlu yıllar herkese herkesin yeni yılı kutlu olsun. dilerim ki hepimizin tekerleri düz bassın, benzin fiyatları düşürülsün, canımız sağlıklı ve cebimiz biraz daha para görsün , kazasız belasız sürüşler herkese
    hehe duanın kralı herkezin yeni yılı kutlu olsun ALLAH sağlık sıhhat bol ve helal kazanç nasip etsin... kazasız belasız sürüşler uzun yollar nasip etsin özellikle benzin fiyatlarının düşmesi kısmında hakan arkadaşımın duasına katılıyorumm AMİN

Merhaba arkadaşlar.

Bisan roadstar 250 almayı düşünüyorumda ne dersiniz alınır mı ?. Alınca ön teker - şasi mesafesini uzatmak istiyorum bunu kaldırabilir mi ?. Arıza çıkarır mı ? Yedek parçasını bulabilirmiyim. İlginize teşekkürler.

Motosikleti
    yamaha virago

.

Alıntı ' Ferhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

Bisan roadstar 250 almayı düşünüyorumda ne dersiniz alınır mı ?. Alınca ön teker - şasi mesafesini uzatmak istiyorum bunu kaldırabilir mi ?. Arıza çıkarır mı ? Yedek parçasını bulabilirmiyim. İlginize teşekkürler.
    kaldırıp kaldırmaması senin maşayı nasıl uzatacağına bağlıdır.maşaları uzatmak için araya ilave uzatma aparatı atman yetmez.titreşim yapar sağlıklı olmaz.onu direksiyon milini sağlamlaştırman lazım.uzun ile kısa hali arasında çok biyik kullanım farkı vardır.

Motosikleti
    Bisan Roadstar 250
    arka tekerlek için tavsiye lütfen bi de bizim motorlar için en uygun motor yağı hangisi??

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı ' Ferhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar.

şase uzatma işini bende yapmak istiyorum aslında ama verimli olurmu bilmiyorum

Motosikleti
    Roadstar 250cc
    Alıntı narkozcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şase uzatma işini bende yapmak istiyorum aslında ama verimli olurmu bilmiyorum
    arkadaşlar bana kalırsa şasi ile oynama fikrini düşünmeyin görüntü olarak süper olabilir ama bence kullanımı okadar rahat olmaz... ama illaki yapıcaz dersenizde prof. birinin eline emanet edin moturunuzu.. bu tabiki benim düşüncem aynı fikirde olmıyabiliriz saygılarımlaa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Hakan D. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka tekerlek için tavsiye lütfen bi de bizim motorlar için en uygun motor yağı hangisi??
    arka lastik pirelli ya da michelin olabilir.

merhaba arkadaslar yaklasık 5 aydır bi roadstar sahibiyim 2 aydır yani kışın soguk problemi cekiyorum. hava soguk oldugunda motor anında bujide yaglamamı desem soba kurumu gibi siyah bi yapışma oluo yani buji yakmış oluyor yaklasık kışın girişinden int 8buji degişti NGK nın bujilerini takıyolar. ve hava soguksa hemen gidiyo sıcak havada aylar gecsin bujilerde sorun olmuyor. LÜTFEN bana yardım edin cözemiyoruzzz....

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Arkadaşlar bir ara chopper veya isteğe bağlı deri çanta yaptırmak ve/veya almak isteyen arkadaşlara bi numara vermiştim adam numarayı çaldırmış o yüzden ulaşılamamış olabilirsiniz çantacının yeni numarasını veriyorum 0543 817 41 46 ile 0216 354 93 10 ve facebooktan çanta clüp diye eklerseniz canlı destek veriyor...

Ayrıca motoay (şirinevler) ve motomax (kadıköy) (sadece kadıköyde olabilir) kıyafet ve aksesuar bakmaya gidecem eşilik etmek isteyen olursa hava biraz bulutluymuş yani motor kullanılır... gelmek isteyen olursa 12.00-13.00 arası çıkmayı düşünüyorum 2-3 saat takılırız hemide tanışık oluruz

narkozcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan roadstar 250
    Alıntı kazaam1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar yaklasık 5 aydır bi roadstar sahibiyim 2 aydır yani kışın soguk problemi cekiyorum. hava soguk oldugunda motor anında bujide yaglamamı desem soba kurumu gibi siyah bi yapışma oluo yani buji yakmış oluyor yaklasık kışın girişinden int 8buji degişti NGK nın bujilerini takıyolar. ve hava soguksa hemen gidiyo sıcak havada aylar gecsin bujilerde sorun olmuyor. LÜTFEN bana yardım edin cözemiyoruzzz....
    (NGK-CR6HSA) tak hocam prblem yaşamazsın

Motosikleti
    Roadstar 250cc
    arkadaşlar motorun debriyaj müşürü çıktı... bu müşür tam olarak ne işe yarar ve bulunması kolay bişeymidir değiştirmem gerekiyor çünkü içinde pim gibi bişi var o düşmüş onun için yenilemem gerekio... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

kullandıgım ve yarım saatte yagladıgım bujiler NGK 4629 C7HSA bu motor deli etmeye basladı beni şimdide eksantrik ve sübob dan mıs sanırım icinde sanki çakıl tasları kenarlara carpar gibi ses geliyor yeterr sorunlar bitmiyorrrr onerdiginiz NGK CR6HSA nın benim bujiden farkı nedir yardımm

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Bu motorun orjinal bujisi NGK Cr 6 Hsa dır. Motorun bujileri yağladı ise fazla yağ koymuşsundur motora. Yağ seviyeni bir ölç derim. Fazla yağı boşalt. Motordan ses geliyor diyorsun subab ayarı istiyor muhtemelen motor.

Sorunlar bitmiyor diye isyan ediyorsun bu motoru nezaman aldın arkadaşım sen. Aldıktan sonra ne bakımı yaptın ve ya yaptırdın. Ben bu motoru 3 yıldır kullanıyorum tek bir şikayetim olmadı seni merak ettim doğrusu.

offshoot debriaj müşürünün pekde birşeye yaradığını görmedim ben. Motor o olmadan da gayet rahat gidebiliyor. Müşürü tümopar ve ya velo motordan temin edebilirsin.
    Tekirdağ-Çorlu

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı offshoot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorun debriyaj müşürü çıktı... bu müşür tam olarak ne işe yarar ve bulunması kolay bişeymidir değiştirmem gerekiyor çünkü içinde pim gibi bişi var o düşmüş onun için yenilemem gerekio... yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..
    debriyaj müşürü debriyaja basıp basmadığını algılaması için konulmuştur. viteste iken debriyaja basıp motoru çalıştırmaya yarar. müşür bozuksa boşa alman gerekir vitesi. sıkışık trafikte bu kabus olabiliyor.

Alıntı kazaam1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

kullandıgım ve yarım saatte yagladıgım bujiler NGK 4629 C7HSA bu motor deli etmeye basladı beni şimdide eksantrik ve sübob dan mıs sanırım icinde sanki çakıl tasları kenarlara carpar gibi ses geliyor yeterr sorunlar bitmiyorrrr onerdiginiz NGK CR6HSA nın benim bujiden farkı nedir yardımm
    içinde R olmayan bujileri zaten kullanmayın. CR6hsa yamaha viragonun servis kitapçığında önerilen bujidir. ve soğuk havalarda daha avantajlıdır diğerleine oranla. senin sübap ayarlarına baktırman da gerekli sesler için hazır baktırmışken egzantrik zincirlerine de baktırt. buji yağlama kurumlama olayı (yağlamada sayılmaz aslında o ) hava yakıt oranının dengesizliğinden kaynaklanmaktadır. pek çok sebebi vardır. haftasonunu motorcuda geçirirsen sorunu çözebilirsin.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

_SuLeYMaN_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 650 V Transalp
    Barış ben uzun süre o müşürsüz kullandım motoru hiçbir sorun olmadı Sonunda gideyim yeni bir müşür alayım dedim de yeni müşür taktım. 5-10 tl arası birşey olması gerekiyor müşürün fiyatı.
    Tekirdağ-Çorlu

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barış ben uzun süre o müşürsüz kullandım motoru hiçbir sorun olmadı Sonunda gideyim yeni bir müşür alayım dedim de yeni müşür taktım. 5-10 tl arası birşey olması gerekiyor müşürün fiyatı.
    köprü trafiğinde stop etti mi motor boşa alana kadar akla karayı seçiyor insan abi

bu arada elimde 4 tane üstünde kırmızı yamaha yazan tozluklardan var. motoruna çamur gelmesini istemeyen arkadaşlara uygun fiyata verebilirim
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    Ne alacağıma karar vereyim hemen...:(
    Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada elimde 4 tane üstünde kırmızı yamaha yazan tozluklardan var. motoruna çamur gelmesini istemeyen arkadaşlara uygun fiyata verebilirim
    Aman diyeyim kardeş resimlerini koyabilirsen bi bakayım özelden fiyatı gönder başka çeşit oalbilir mi düz mesela yazısız falan ... neyse detayları görüşürüz sen bir resim gönderde...

Arkadaşlar birde hafta sonu moto aya ve motomax a gittim. Yakın diye motomax a baktım internetteki kampanyalı mont, pantalon ve eldiven alayım dedim vay kardeş onlardan kalmamışta şunların takımıda varda liste fıyatı bilmem kaç .99'da kampanyalı 499 yuh dedim hüsran. Hemen devam ettim moto aya orda da prosev varmış aldım bir tane güzel bir mont... pantolan, eldıven, far, ayna, falanda almıştım (ayrıca bolca yedek parçada var sıkı pazarlıkla güzel şeyler olur gibi) kredi kartıyla taksit olmayınca montu aldım sadece .... yakında taksitli satışa başlıyacaklarmış bilginize...

ARBETUS ayrıca bi ayarlama yapalım havaların iyi olduğu vakit h.sonu veya akşam mesai çıkışı bi yerlerde çay falan gitmeden tanışalım...

Motosikleti
    Roadstar 250cc
    Alıntı _SuLeYMaN_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    offshoot debriaj müşürünün pekde birşeye yaradığını görmedim ben. Motor o olmadan da gayet rahat gidebiliyor. Müşürü tümopar ve ya velo motordan temin edebilirsin.
    süleyman abi teşekkürler cevap için bugün gidip taktırdım ama bi sorun daha çıktı durduk yerde motoru çalıştırdım ısınsın die cikleyi açtım biraz ısıttım yola çıktım birinci viteste yada ikinci viteste fark etmio gaza yüklendimmi pot pot die sesler gelio kesiklik yapıo motor acaba arkadaşda olduu gibi subap tarzında bişimi benim sorunda ne önerirsiniz???

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler