Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

GSX-R 1000 kullanıcıları/bilgi paylaşım platformu

Motovento
    REKLAM ALANI

2 ay oldu k8 alalı...ikinci suzukim..daha öncesinde gsr 600 vardı..ilk aldıgımda kat iptali yapmışlar,power commander koymamışlardı..motor saçma sapan çalışıyordu..katı geri taktım düzeldi..ses için şahsi fikrim kat iptali yapılmaması..3 ,5 beygir için motoru mahvediyor..zaten orjinal hali 185 bg...yeterince güçlü...👍👍👍

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba Arkadaslar
    Size bir sorum olacak bende gsxr1000 k7 var kmsi 32binde ve bugun ilk kez problem olsutu vites gostergesi kendi kendine degismeye basladi ve hafif gaz acarken motor teklemeye basladi sanki aniden elektirik kesiyor gibi.
    Bu konuda bilgisi olan varmi

Motosikleti
    MT-07
    Statör gidiyor olabilir mi? Güvendiğin bir motorcuya gidip göster. Belkide kablolar yanmaya başlamış ve temassızlık yapıyordur. Yeni bir tesisat çekip kurtarabilirsin.

hukukihayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 monster
    2009 gsxr 1000 L kasa ile dahil olduğum konu..

Yamaha FZ1 den geçiş yaptım, ilk izlenimim suzukinin frenlerinin iyi olmayışıydı

elessartt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hukukihayat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 gsxr 1000 L kasa ile dahil olduğum konu..

Yamaha FZ1 den geçiş yaptım, ilk izlenimim suzukinin frenlerinin iyi olmayışıydı
    Hayırlı olsun. FZ1 kullanmadım fakat 1000cc lerin hepsini denemiş biri olarak(bende de K9 mevcut) aralarında pek fark yok diyebilirim. Belki de balata ve fren hidrolik değişimi gerekiyor olabilir.
    hukukihayat bunu beğendi.

hukukihayat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 monster
    Alıntı elessartt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. FZ1 kullanmadım fakat 1000cc lerin hepsini denemiş biri olarak(bende de K9 mevcut) aralarında pek fark yok diyebilirim. Belki de balata ve fren hidrolik değişimi gerekiyor olabilir.
    ön balataları tokico, arkada ingliz malı balata var, arka iyi durumda önler değişecek, hidrolik değişimi aklıma gelmemişti ancak balata değişimi esnasında onu da değiştireceğim.

Merhaba arkadaslar benimde bir sorum olacak gsxr1000 K7 kullaniyorum yakin zamanda katalizatoru cikardim ve motor simdi 7 bin devirden sonra kesiliyor gitmiyor gaz yemiyor neden olabilir bilgisi olan varmi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)