Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 125 MH Drift Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ben sana bilgi vereyim tvs yi tokatlayamaması normal tvs 150 cc bu 135 cc yani aynı şekilde driftin ybr yi tokatlamasıda normal arora nın motorları aslında drift kıvamında fakat marka olarak pek bilinmiyor bundan once olan tiger 200 den kullanıcıları cok memnun aynı sekılde yenı cıkanda guzel tip olarak filan yani bu motoru mondial satsa driftten daha cok tutulur tvs mcx le kapışssa alır diye dusunuyorum

Arorada yedek parca sorunu var diyince vazvectim hem
    Mh driftte iyi 13 bg balansörlü isteklerimi karsıladıktan sonra

Cebime fazladan 600 lira para kaldı mh drifte yönelince
    Bu paraya lastik arka canta benzin felan alırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial 180 Z-one S
    Bugun kanuni bora 125 surdum ve yine ayni sorun kalkış . Bi beceremedim su kalkış isini ya bi taktik falan verin yardim edin

Motosikleti
    mh drift, phamtom-inazuma250-calibre250
    Alıntı XxFatiHxX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun kanuni bora 125 surdum ve yine ayni sorun kalkış . Bi beceremedim su kalkış isini ya bi taktik falan verin yardim edin
    kavrama noktasına odaklan oraya geldıgınde hareket edene kadar orda sabit tut elini sonra yavaşca bırak debriyajı ve motoru dınle patlamalar asırı azalırsa stop eder bıraz gaz ver onuda yapamıyorsan devıre bak 1binin altında stop eder

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    motoruna subap ayarı yaptıran var mı? 8500 km deyim ve motordan her piston vuruşunda tık tık ses geliyor.subap ayarı gerekiyo dedi usta.ybr de hiç öyle bi problem yaşamamıştım. birde bizim motora daha kalın lastik takılabiliyor mu taktıran var mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:47 ----------

Alıntı Hypmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle herkese selam,aranıza katıldım ve bundan mutluluk duyuyorum driftimi aldım ancak şöyle bi durum var peder beyle bi anlaşmazlık oldu karneyi getirmicem falan dediydim karne gelmezse anahtarda yok dedi :D karneyi getirdiğim gün anahtarı alcam şuan güzelim drift garajda yatıyo boynu bükük , anlıcanız üzere yaş küçük bu yaz ehliyeti alıyorum ve gelelim can alıcı noktaya evet abiler ben hayatımda ne araba nede motor kullanmış biri değilim vites-debryaj-gaz-fren ilişkisinin i sini bilmiyorum :D kaç devirde vites atılır yavaslarken debrıyaja basılırmı nasıl durulur nasıl kalkılır bilmiyorum babamda araba biliyor tabiki ama motor bilmiyorum şimdi onada diyemiyorum okadar dedim sen dert etme ben uçururum onu al falan filan şimdi bilmiyorum desem güler :D istedigim bana şöyle bi anlatsanız yardımcı olsanız bu güzel kardeşinize :D çok sağolun şimdiden..
    yeni başlayan arkadaşlar bizim cevaplarımızdan ziyade youtube daki eğitim videolarını izleyerek daha iyi öğreneceğiniz kanaatindeyim.bence önce bi onlara bakın sonra aklınıza takılanları burda sorun.
    Bitmeyen tutkudur,özgürlüktür,her piston vuruşunda yürekte artan Aşk'tır motosiklet...

Motosikleti
    Var
    Arka lastik 90 90 18

Ön lastik 3.00-18 diyor

3.00-18 demek tam olaraktan 90 90 18 mi oluyor

Arka lastik bnce normal Tvs apaçi dede Mcx dede cogu commuterde arka lastik 90 bence sıkıntısı yok

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arka lastik 90 90 18

Ön lastik 3.00-18 diyor

Arka lastik bnce normal Tvs apaçi dede Mcx dede cogu commuterde arka lastik 90 bence sıkıntısı yok

Sen sabah sabah ne arıon burda,Motor motor yanıp tutusuon yeminlen,alamadın Böyle salla dur
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Var
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen sabah sabah ne arıon burda,Motor motor yanıp tutusuon yeminlen,alamadın Böyle salla dur
    Dün baya bi yol yaptık Wolfle kurtulamaz elimden artık

Hangi renk olacağına karar veremedim heralde yazı çıkartırım bu hangı renk olsun diye diye

Motosikleti
    Dün baya bi yol yaptık Wolfle kurtulamaz elimden artık

Hangi renk olacağına karar veremedim heralde yazı çıkartırım bu hangı renk olsun diye diye
    Dogru yolu bulmussun Ücerlerden al.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Var
    Dogru yolu bulmussun Ücerlerden al.
    Dibimde bayi dururken gerek yok üçerlere hem muhatabım belli olur

Motosikleti
    Arka lastik 90 90 18

Ön lastik 3.00-18 diyor

tvs de ve mcx de 110 arka lastik

Motosikleti
    Dibimde bayi dururken gerek yok üçerlere hem muhatabım belli olur
    Bırak sen araba alak sana bir ekzoz takmısım üfff bee İnletiyor,Kazıklanmada ücerlerde 2690 Tl.

Motosikleti
    Var
    Bırak sen araba alak sana bir ekzoz takmısım üfff bee İnletiyor,Kazıklanmada ücerlerde 2690 Tl.
    Sitesinde 2.818 lira diyor

Egzoz sesi için arabamı alınırmış hangisi hoşuma giderse onu alırım hem bizdede var araba motorun verdiği zevki vermiyor B de var A2 de

Motosikleti
    Sitesinde 2.818 lira diyor

Egzoz sesi için arabamı alınırmış hangisi hoşuma giderse onu alırım hem bizdede var araba motorun verdiği zevki vermiyor B de var A2 de
    Vermiyor daha fazlasını veriyor ,Nerden cıkartıcam ekzoz sesini münassip bi yerdenmi Buranın apacisi coktur aga Cok seviyorum sekil yapmayı Denk gelme plakamı okuturum 3 e de atmam

Motosikleti
    Var
    Vermiyor daha fazlasını veriyor ,Nerden cıkartıcam ekzoz sesini münassip bi yerdenmi Buranın apacisi coktur aga Cok seviyorum sekil yapmayı Denk gelme plakamı okuturum 3 e de atmam
    Biz cbf ile ybrleri tokatlıyoz arabaları değil

Motosikleti
    Biz cbf ile ybrleri tokatlıyoz arabaları değil
    100 cup bile cbf tokatlayabilir 110 olan motordan birsey bekleme + yag yaksın Kak döverim bak simdi. Meramlı agam.

Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    100 cup bile cbf tokatlayabilir 110 olan motordan birsey bekleme + yag yaksın Kak döverim bak simdi. Meramlı agam.
    Yok artık ebesinin şeyi izzet 100 cupla git de tokatla bakalım cbf i sen neyin kafasındasın :D orjinal hiçbir 100 lük cup Cbf 150 yi tokatlayamaz abartmayalım yanlış bilgi vermeyelim...

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kızlar merhabalar,

1 depo tam kapak ağzına kadar dolu 330 km de yedek depoya düştü, 400 km ye gelince ben dün gece 67 liralık benzin aldım. 0,1675 kuruş şu an yakıt tüketimi. Ama bu bu 400 km nın 250 km sı uzerınde 160-170 kg yükle, 2 kişi gitti. Arkamdaki bu nasıl yakıt lan clio ile aynı yakıyor diyor. Siz kendi motorlarınız ile kıyaslar mısınız. Yakıt nasıl, ortalama 80 km hız ile gidildi.

Motosikleti
    [QUOTE=yqavuzhyan;3052578]Kızlar merhabalar,
    km de 14.7 hız 100 110 ..
    km de 15.6 hız 110 -120
    kmde 16.3 şehir içi aşırı trafik

alper bozok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 Mh Drift
    merhaba arkadaslar benim debriyaj cok sert sizinkide oylemi kullanilan yagin onemi var mi? Veya teli yaglamakmi gerekiyor? Lutfen yardim edin herkes bisi yazsin hepsini denicem

Motosikleti
    Alıntı alper bozok adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar benim debriyaj cok sert sizinkide oylemi kullanilan yagin onemi var mi? Veya teli yaglamakmi gerekiyor? Lutfen yardim edin herkes bisi yazsin hepsini denicem
    debriyajla yağın pek alakası yok ustad sagda bida var ayırma vidası onla oynayarak yumuşat biraz..telle felan alakası yok yani.. 2 vida var vidaları sağa dogru yonlendırırsen serleşir sola doğru yumuşar hafif sola doğru yonlendir yumusasın sonra bir bak kavrama nereye gelmiş istediğin yeri yumuşaklığı bulana kadar dene

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)