Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Yamaha YZF R6 Kullanıcıları / Bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    LifeisBike
    Misafir
    Abi nerede bu R6'cılar, motoru sattırıp rr aldıracaklar bana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    LifeisBike
    Misafir
    Istanbulda önerebileceğiniz yetkili servisler hk. bir soru soracağım kimse cevap yazmayacak yine biliyorum

Motosikleti
    Honda 1000 rr repsol 2016
    Ben 5000 bakımını istanbul avrupa yakası kardeşler yamahada yaptırdım gayet ilgili davrandılar servis ile ilgili olan sorunuz nedir acaba?

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı LifeisBike adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi nerede bu R6'cılar, motoru sattırıp rr aldıracaklar bana
    sana bi rr yakışır, r6 yı bana sat

Motosikleti
    Vulture 150 mr
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana bi rr yakışır, r6 yı bana sat
    bende talibim

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Life is bike ;
    Yavrum sana verdiğim fiyattan R6 mı bugün satinalabilirim 😊

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    merhaba arkadaslar bende araniza yeni katildim r6 bakiyorum 2007 ve ustu olarak fakat ilalardaki fiyatlar sanki biraz fazla sisirilmis gibi ve ayrica diger gruplara bakiyorumda honda ve kawasaki r6dan daha canli yamaha hayrani olarak boyle olmamali diye dusunuyorum

atillatopal9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V-Strom DL650
    Merhabalar,
    kırlangıç kasa R6 arıyoruz. renk fark etmez. kaza kaydı olmayan temiz motor satan veya satılık tanıyan varsa iletişime geçebilir mi

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    Merhabalarrrr ben de 2013 beyaz r6 ile aranıza katıldım arkadaşlar
    Neden burası bu kadar boş acaba

Motosikleti
    yamaha r6
    merhaba arkadaşlar bende yeni aldım r6 yı herkeze selamlar..)

felix_bjk1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Sym Fiddle 3
    sinyalli stop nereden bulabiliriz arkadaşlar acaba, var mı bilgisi olan?

mesmeyut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı felix_bjk1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyalli stop nereden bulabiliriz arkadaşlar acaba, var mı bilgisi olan?
    Merhaba hocam.
    Sanırım alttaki üründen bahsediyorsunuz. Bildiğim kadarıyla sadece led olan stop lambalarını etkili bir görünüm sağlıyor. R6'nın stop lambasını LED diye biliyorum ama emin değilim. siz daha iyi bilirsiniz. Ürünün ilanında video var. inceleyin isterseniz.
    kolay gelsin :^)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-motosiklet-led-stop-lambasi-f1-style-flasor-modulu-videolu-216227407/detay

Panther38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R25 MİDNİGHT BLACK
    r25 sayfası kısa sürede 130 sayfaya ulaştı r6 kullanıcıları forumda yoklar ilginç durum

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Bizim elemanlar genelde sokaklarda burada işleri yok pek...)
    Ahmtmngrsy ve lacivert bunu beğendiler.

kral-kaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf R6
    R6 600rr gore 100km 5_7 milyon gibi fazla yakıyor abartılcak bi şey deil bilip bilmeyen konusmasın alt devirleri olü ama üst devirleri cılgındırrr 8bin devirden sonra 600rr geciyor uzuyır ama o deviri alana kadar honda onde gidiyor evet honda daha rahat oturus pozisyonu olarak ama r 6 daha konturollu ve mükemmel viraj makinasıdırr konturolu zor deildir kulakdan duyma bilgilerw inanmayınız 😉

Merhaba arkadaşlar 2003 model ile ben de aranızdayım.

Motorun 2. sahibiyim ve bana geldiğinde 19.000 deydi motor.Şu anda 50.000 e doğru yol alıyoruz.

Çok fazla yol yapan birisi değilim.Şehir içinde kullandım hep bir tek Antalya-İstanbul arası sürüyorum zaten yazı da Antalya'da geçirdiğimden orada kullanmak için mecbur götürüyorum da denilebilir.

Şu ana kadar ciddi bir sorunu yoktu ama 2 gün önce fark ettiğim bir sorun beni internette araştırmaya yöneltti.60-70 ile giderken hızlanma esnasında gidon kendini sanki 1 saniyeliğine bırakıyor.Çok ciddi bir durum değil ama beni endişelendirdi açıkçası.Ustaya götüreceğim ama önce neden kaynaklandığını öğrenmeye çalışıyorum acaba vidalar mı gevşedi diye düşündüm sıktım ama aynı sorun devam ediyor.

Bazen bunu 90-100 arasında,bazen 60-70 arasında yapıyor.Bu sorunu daha önce yaşayan var mı?

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    selam arkadaşlar, mayıs ayında dadaş motordan sıfır aldığım motoru ihtiyaçtan dolayı satıyorum, bilginize..

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33646151/detay

shadow slx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 R6
    Herkese merhaba,

Başıma gelen heralde pişmiş tavuğun başına gelmemiştir, bu yamaha servislerini Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın..

Benim r6 da motor kısmında eksantrik zinciri sesine benzer gaz verdikçe artan tık tık tık sabit aralıklı ses başgösterdi. Önce önemsemedim pek! sonra sesin şiddeti artmaya başladı çok kısa sürede. mahalledeki bir tamirciye gösterdim , eksantrik zinciri değişecek bollaşmış ses yapıyor dedi, ok. dedik. zincir aldım sonra gergi de değişecek dedi, o da değişti. ses aynen devam ediyor. Silindir üst kapak bağlantı yerindeki civatalar yalama olmuş dedi eksantrik millerinin hareketiyle kapak yerinde hareket edip ses yapıyor dedi. Önce cıvata yuvaları helicoil yapıldı bu sefer düzgün yapılamadığı için miller sıkıştı... komple çıkma silindir üst kapağı aldık neyse dedik takıldı... Ses hala devam ediyor.. yapılan herşey söküldü motor komple açıldı.. Meğerse motor yatak sarmış çıkan ses yatak sesiymiş... piston kolununun birisi krankı yemiş. Sonuçta, krank değişti, açılmışken 4 piston değişti bir piston kolu değişti segmanlar, yataklar ve birde silindir üst kapağı dahil işçilik hariç 6.000 tl harcadım. geçen süre de nisanda servise götürdüğüm motoru an itibarıyla hala alamadım. bu arada servis demişken silindir üst kapağı değiştirmemizi öneren çok bilgili yamaha ustası Ünal Terzi yaptığı terbiyesizlikten bahsetmiyeceğim boşuna masrafa soktu bizi.ordan motoru zor kurtarıp başka servise verdik o da sallayıp duruyo. katil olmasak iyidir.

motor bozuldu mu çöpe atıcaz demek ki..

68charger - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 Yamaha FZ6 Fazer ABS, Kawasaki Ninja 300 ABS
    Geçmiş olsun arkadaşım. Keşke baştan doğru tespit yapılsaydı. Bu durumlarda bir yeri açmadan değiştirmeden bir kaç tane iyi usta ve servise göstermek-dinletmek gerekir.

Çoğunluk neyde hem fikirse orası açılır. Bana bunu sorsaydın direk yatak derdim çünkü başımdan aynısı geçti. Bana 2400 liraya mal oldu.

Kol yatakları, krank yatakları, krank, bir tane piston kolu, işçilik vs...

Seninkisi büyük operasyon olmuş ne var ne yok değişmiş gibi... Şu anda sıkıntı ne beklediğin parça mı var? Yoksa usta beceremiyor mu?

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    Arkadaşlar öncelikler slmlar. Size 1 2 sorum olacak. Acaba bu 2012 Model R6 nın özelliklerini tam olarak nerden bulabilirim. ABS si var mıdır? Kaydırmalı Debriyajı var mıdır? Göstergelerinde tam olarak ne vardır ne yoktur gibisinden. 2015 - 2016 özellikleri nette kolayca bulunabiliyor ama hangileri 2012 için geçerli bilemediğimden siz kullanıcılarına sormak istedim

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 81617181920 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)