Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Honda Deauville

Motovento
    REKLAM ALANI
    taylan1301 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı mesrur özgök adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim kazasız sürüşler diliyorum nasipse bende nt 700 bakıyorum...siz 2008 i kaça aldınız km.si nedir. yeni nt 700 kullanıcısı olarak tavsiyeleriniz nelerdir paylaşırsanız seviniriz.... keyifli şürüşler herkese...
    Teşekkür ederim. Ben bu motosikleti çok beğendim. Benim kullanım stilime uygun bir makine. Dengeli ve çok seri değil. Motor hacmi orta seviyelerde o yüzden benim gibi geçiş aşamasında olan veya tecrübe kazanmak isteyen sürücüler için ideal. Ama şunuda söylemeliyimki rahatlığın yanında birazda performans istiyosan biraz yavaş gelebilir. Aslında bu tür karşılaştırmalar yapmaktan kaçınırım hep, çünkü performans sonuçta göreceli bir kavramdır. O yüzden eğer imkan varsa almadan önce bir test iyi olur.

Bir başka güzel özelliğide artçının çok rahat etmesi ve büyük görünmesine rağmen şehiriçinde gayet rahat olması.

Benim motor 14800 km ve 15000 TL ye aldım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    değerli deauville kullanıcılarının zevkle okuduğum yorumları akabininde, transalp, dl650 çelişkime deauville'i de eklemiş buluyorum.
    bu 3'ünden birini muhakkak edineceğim..

bir değerli büyüğüm bana transalp ile deauville arasındaki fark ları sayabilir midir? rica etsem..
    What goes around, Comes back arround...

mesrur özgök - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT 700 deauville
    Alıntı taylan1301 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Ben bu motosikleti çok beğendim. Benim kullanım stilime uygun bir makine. Dengeli ve çok seri değil. Motor hacmi orta seviyelerde o yüzden benim gibi geçiş aşamasında olan veya tecrübe kazanmak isteyen sürücüler için ideal. Ama şunuda söylemeliyimki rahatlığın yanında birazda performans istiyosan biraz yavaş gelebilir. Aslında bu tür karşılaştırmalar yapmaktan kaçınırım hep, çünkü performans sonuçta göreceli bir kavramdır. O yüzden eğer imkan varsa almadan önce bir test iyi olur.

Bir başka güzel özelliğide artçının çok rahat etmesi ve büyük görünmesine rağmen şehiriçinde gayet rahat olması.

Benim motor 14800 km ve 15000 TL ye aldım.
    Tekrardan hayırlı olsun...ben test etme şansını buldum kısa sürede olsa kullandım tabiki motora tam anlamıyla not vermek zor olur benim için şehir içi kullanımında tam not aldığını biliyorum zaten sizde notunu vermişsiniz...seriliğine gelince benim görüşüm çift silindir makinası var dört silindir olsa daha seri olurdu hani derler ya az yaksın çok gitsin malasef ikisi bir arada olmuyor bu makina az yakar ama dediğiniz gibi de seri olamaz benim de serilikle işim yok tabi ilerde fikrim değişmez ise uzun lafın kısası zevk meselesi bu motoru çok beğenende var bizim gibi... hiç beğenmeyende var ...mühim olan motordan ne istediğin benim isteklerimi karşılayan bir motor olarak görüyürum ...kazasız sürüşler diliyorum....teşekkürler..

babo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauvillle
    sayın mehmet tufan bey;
    transalp ve dl650 orta sınıf enduro iken, deauville touring bir makina.
    ülkemizde üzücüdür hükümetin tutumu, fahiş vergiler ile firmaların anormal kar anlayışları makinaların fiyatlarını (özellikle dl650) anormal rakamlara getirmektedir. mesala dl650 nin USA satış fiyatı sıfır 7000 dolar kadarken memleketimizde 17-18 bin dolar fiyatında satılmaktadır, nisbi olarak transalp daha hesaplı gibi görünmektedir. Deauville ülkemizde sıfır satışı olmadığından fiyat yorumu yapmak zor ancak USA fiyattı 11.000 dolar civarındadır.
    Teknolojik olarak bakıldığında ise yukarda ki fiyatlardan da anlaşılacağı üzere deauville her ikisinden de açık ara farklıdır. Ülkemizde bulunan tüm modeller (2006-2009) 700 cc, 65beygir güç üreten, şaftlı enjektörlü, ABS firen sitemli, yol bilgisayarlı, immobilizer ve özel şifreli kontak sistemli bir makinadır.
    Deauville bu nedenle diğer ikisi ile karşılaştırmak pek doğru değil. Ancak tercihiniz enduro değilse teknoloji, yeni model, fiyat açısından açık ara deuville düşünmek gerekir.
    Bir yıldır benimde makinam deauville, kendimi doğru karar vermiş sayıyorum.
    Almazdan önde dl650 hevesim vardı, sebebi melekete aynı zamanda dl650 2004 sonu 2005yıllarında "henüz vergilerin acıtmadığı zamanlar", 10.000 dolar civarında, deauville 2006 da 12-13 000 dolar civarında fiyatla satışa sunuldu. dl650 dünya ile aynı tarihte ülkemizde piyasaya sürüldü ve o yıllar sınıfının en ıyi enduro makinası olarak yorumlanıyordu. Deauville ise uzun yıllardır USA ile avrupada nt600 ve 650 olarak mevcuttu ve i2006 yılında 700 cc versiyonu piyasaya çıktı ve bu sürüm memleketede geldi. Bu nedenle önceleri dl650 sahibi olmayı düşünürken pazarlık ettiğim bir çok motor ederinin çok çok üstünde "hala öyle" değer biçilince vazgeçip deauville aldım. İyi ki bu kararı vermişim, deauville ikinci eli meleketimizde en azından dl650 ye bakarak çok daha insaflı fiyatlar üzerinden pazarlanmaktadır.
    İnşallah yazdıklarım işinize yarar, yol gösterici olur.

sağlık ve esenlikle

farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    Bende 15 gün önce deauville aldım çok motosiklet değiştirdim ama sanırım buna biraz uzun süre binerim diye düşünüyorum gayet güzel motor kafasında soru işareti olanlara tavsiye ederim deneme imkanları varsa arkadaşlarında filan denesinler hoşlarına gideceğine eminim Babo arkadaş çok güzel tespitler yapmış zaten

Motosikleti
    Honda NT 700 deauville
    Herkese selam arkadaşlar geçen hafta bende nt 700 ümü aldım artık nt 700 kullanıcısı olarak aranızdayım havalarda limoni gezi yapamıyorum ...ama çok keyifli bir makina.... aldığım gün 565 km yol yaptım aydından aldım burdan aydına selamlar....ogün hava çok güzeldi.. kocaeline kazasız birşekilde döndüm .....fakat ertesi günler hava musait olmadı pek binemedim herkese kazasız güzel bir sezon diliyorum...

Motosikleti
    Honda Nt 700 deauville 2009
    Arkadaşlar benim Nt 700 deauvillenin tamir kitabı ile kullanma klavuzuna ihtiyacım var yardımcı olmak isteyenlere şimdiden teşekkürler

farukyayla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dylan.Honda NT 700 Deauville
    Bendede yok kitapçık eski sahibi kaybetmiş

taylan1301 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Arkadaşlar, bildiğim kadarıyla bizim deauvillerde ön cam istenen boya göre ayarlanabiliyor. Bunu yapan biri var mı? servise gitmeden kendimizde ayarlayabilir miyiz?

Motosikleti
    Honda Deauville NT700
    Deauville servis manuelini buraya tıklayarak indirebilirsiniz.

Benim Honda Deauville ile ilgili uzun dönemli tanıtım yazıma aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
    http://motosikletliyasam.wordpress.c...yeni-bir-adim/
    festina lente...

[B]www.motosikletliyasam.com[/B]

Motosikleti
    honda nt700deauville
    herkese selamlar alalı 1hafta oldu cbf600 vfr 800 ve nt 700 arasında kalmıştım aslında fakat sanırım bindiğim bineceğim en iyi motosiklettir
    iyi motorlar sizi a noktasından b noktasına ulaştırır,mükemmel motorlarsa sadece başınıza bela açar::xrock::

Motosikleti
    Honda NT 700 deauville
    taylan1301 biraz değil bayağı geç bir cevap sanırım... youtube 'de videosu var umarım yardımcı olur ZATEN BU ZAMANA KADAR ÇÖMÜŞSÜNDÜR OLAYI İYİ SÜRÜŞLER HERKESE .

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Bir aksaklık olmassa yine 2007 model ile yine deauville e dönüş yaptım. Sahibinden comda motor bırakmadınız ki motor alalım...)))
    Hakikaten az km de güzel motor ilana cıkınca alıcılar atmaca gibi atlayıp motorları topluyorlardı.
    Ya göründüğün gibi ol. ya da olduğun gibi görün.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Bayramda motoruma binip Gözlemeciler Şile Derken 200 km yol yapacak havayı bulunca epey keyif aldım. Hem motor sürmeyi hemde Deauville özlemişim.

Motosikleti
    CBR250R
    Selamlar,

Ben de bir Deauville almak istiyorum. Fakat 2006'dan yeni ve 20000 km lerden düşük bir tane bulamadım. Sıfırını da bulmak mümkün değil. Sanırım Honda artık bunu getirmiyor. Talep etsek acaba getirirler mi biliyor musunuz? Veya İstanbul'da sıfırını satan var mıdır? Bilen var mı acaba ? Yardımcı olursanız memnun olurum. Teşekkürler.

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    Sıfırı getirilmiyor. Geldiği zamanlarda da fiyatı yüksek idi, dolayısıyla çok satılmadı. Honda şu anda sıfır Crossrunner'ı 28 liraya satıyor, İngiltere'de Deauville 8700 pound civarlarında aşağı yukarı aynı para yani, fikir sahibi olmanız açısından fiyatlar bu. Bu arada sıfır XL 700 Transalp ABS 20.750 lira düşünün, Deauville pahalı kaçıyor yani biraz Türkiye için.

Sahibinden'de 15 tane falan satılık var şu aralar. NT700v kullanıcıları motosikletlerin iyi bakarlar genelde ve yol yapmayı severler, 20k km.'lerde zor bulursun, olanlar da anlamsız fiyatlar çekiyorlar genelde Şaftı olsun, motoru olsun pek sorun çıkaran motosiklet değildir Deauville. İkinci ellerini de alabilirsiniz dolayısıyla. Üstelik 20 bin km.'ler motosikletler için km değil, bir NT700v en kötü şartlarda 50bin yapar, zira o hacme ve bloğa göre düşük bir gücü var, yani yorulmuyor motoru zorlasanız da.

İncelemesi burada: http://motorhikayesi.wordpress.com/2...le-2008-model/
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Sevgili motorsaykıl . Ben mototal kızıltopraktan motorumu alırken bir tanede siyah 2006 md 15000 tl ye vardı. Sahibinden comdada ilanı var. Lastık ve akü istiyor. Cantası yok. Ama temiz motor. Birde Mototalde olduğu için vurukmu, calıntımı diye düşünmene gerek yok. Zaten Büyük bir honda bayisi. 2006 ile 2010 arasında vida bile fark etmiyor. Bu motor sahibi önce ucuyormuş ama şimdi fiyatı indirmişler. Pazarlık payıda var. En son 2009 da 20000 tl ye sıfırını almıştım. Sonra bir daha Türkiyeye getirmediler. Ama Amerikada satışı varmış.
    Cutku abimiz 60.000 km ye geldi. Daha motor yeni acıldı. Benzin sarfıyatı yeni düştü. Genelde yüksek km lerden korkarız ama düzenli bakımları yapıldıysa mesele yok.
    Hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Deauvilciler neredesiniz..))) Ben hava bir gün bile güzel olduğunda Şile yollarındayım

Motosikleti
    Honda nt 700 deauville
    Havalar düzeldi.Motosiklet zamanı

Motosikleti
    BMW 1200 GS
    Şenol Abicim n'aber?

İkinci lady Deauville nasıllar Bir gün beraber sürelim. Honda'da eğitimlere devam ediyor musun? Ben 2 defa GS3 yaptım. İyi oluyor (CBF1000 ile) tavsiye ederim.

Selamlar,
    Osman GS2'den

REKLAM ALANI
29. sayfa BirinciBirinci ... 192728293031 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler