Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Deauville

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda nt 700 v deauville
    Arkadaşlar...
    ABS sorunum davam ediyor kuşadası honda servisi bilgisayara bağladı ve arıza gözükmüyor dedi. başka bir tamirci abs okuyucu disk yamuk dedi düzeltti yine olmadı. izmir veya aydın bölgesinde güvenbileceğim işinin ehli bir servis varmı bildiğiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FerhatKaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700 Deauville
    urla da sabri usta nın oğlu mehmet bey var ona baktırabilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:26 ----------

Alıntı cansin09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende 10 gün önce hayalimdeki dövil'i alarak aranıza katıldım. bir kaç sorum olarak ABS lambası devamlı yanıp sönüyor kontak açlışından hareket halinde dahil. bazen de direk yanıyor ve 10 km/h geçince sönüyor. doğru olanın 10 km/h sonra sönmesi olarak biliyorum ancak bunu çok nadir yapıyor çoğu zaman yanıp sönüyor durmadan. ikinci sorum ise yan sehpa açıkkende marş basıyor ve bu bir gün makineyi devirmeme sebep olacak. Kullanım kitapçığında yan sehpa açık olduğunda ateşleme keser diyor ama bende kesmiyor. nasıl bir arıza vardır acaba. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. Ayrıca Kuşadasındayım buralardan kimseler varmı acaba.
    ben izmir bornovadayım kuşadasında annemler oturuyor ama yazları çok nadiren geliyorum. sen izmire gelirsen beklerim.
    ferhat.karaca@gmail.com mail adresim buradan mesaj da atabilirsin.
    sehpanın sensörü bozuk olabilir . bence senin motoru getir bir gün urlada sabri ustaya gösterelim neyi var neyi, yok okusunlar..
    abs normalde 10 km hıza kadar yanar sonra söner. hızlanmana rağmen abs ışığın yanıyorsa abs sensöründe yada başka bir sorun vardır.
    deuvillden anlayan 3 tane usta var biri mutlaka bulacaktır.

Motosikleti
    Honda nt 700 v deauville
    Çok Teşekkür ederim FerhatKaraca halen uğraşıyorum ABS sorunu ile ilgili. abs okuyucu disk yamuk olduğunu gördüm biraz düzettik ve 10 marş basma da 6-7 sefer okur (çalışır) hale geldi. şimdi sağlam bi abs okuyucu disk arıyorum.

Motosikleti
    Yamaha X Max 250 ABS, Motoran Allegro 50
    Merhabalar. Satmayi dusunen var mi acaba?

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    bende takipteyim konuyu, temiz bitane bulursam almayı düşünüyorum ama pek canlı değil buralar

hknzrdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NT700V Deauville
    Şu ilandaki motor Deauville Türkiye grubundan bir arkadaşımızın.
    Gayet bakımlı durumdadır.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...25920005/detay
    Analogue at birth, digital by design. The fat on my body is the designer and the brain is trying to be the coder.

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlan açıklamasına “ ŞEHİR DIŞI HARİCİNDE ARAÇ BAŞINA GELMEDEN PAZARLIK YAPACAKLARA KÜFÜR EDİLİR” bunu yazan heriften motor değil, iğne bile almam. Küfür edecekmiş. Hıyara bak.
    Yayan bunu beğendi.

PAPAZ_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV650
    Bir gün chopper dan vazgeçersem , almayı düşündüğüm motorlar arasında ilk sırada deauville gelir.
    Sorunsuz, rahat ama çirkin bir motor. O ne öyle ya insan o egzoz manifoldunu biraz kamufle eder. Ön tekerden gelen bütün pislik egzos borularına yapışıyor.

izzmarit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    valla böyle bi ilan olmasa arardım.
    şimdiye kadar epey bi motor alıp sattım, arayanlarla muhabbet ettiğimde oldu. bu tarz yaklaşımda olan kişiden motor alınmaz. kesin bi kusuru vardır, baskın görünüp soru sordurmadan alsın gitsin modunda
    Yayan ve Mamba09 bunu beğendiler.
    Benelli TRK502 - Hyosung GV250 - Regalraptor SPT350 - Kanuni Caracal200 - Kanuni Windy125 - Kawasaki GPZ500 - Kawasaki EN500 - Aprilia MANA850 - Regalraptor Spyder250 - Honda VT600 - Zealsun ZS150-19

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Transalpin giydirilmişi..
    Önceden hayran olduğum motorlardan ama şu an böyle göründü gözüme..

Motosikleti
    Bildigim.kadariyla transalp ile ayni motor hocam. Fakat hem saftli hem rahat hem de nispeten yakiti uygun. Zannediyorum 5 lt civarlarinda hatta 90-100 bandinda gidilirse 4 kusurlere iniyor. Uygun fiyatli 40-50000 km bandinda bulursam yanasicam da yok maalesef uygun duseni

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800X (RC60/2013)
    Honda'nın en iyi 10 motosikletinden biri olabilir. Çok söze gerek yok ,o döneme ait VFR800 ( v-tec )bir de Deauville .. çok farklı kafalar ile üretilmiş bunlar ..
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

Motosikleti
    Ah birini bulsam 20 25 civarina temiz olduguna inansam.. hava yagmurlu ve soguk olmadiktan sonra sehirdisi durusmalarina ya da herhangi ise guce motorla gitmeye calisiyorum. Hem zaman hem tecrube hem paradan tasarruf. Benim icin cok ideal aletler bunlar fakat yanlis zamanda dogmusuz

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Türkiye'ye en son ne zaman gelmiş acaba? 2013'e kadar üretilmiş gibi görünüyor ama satıştaki modeller 2008'den yeni değil.

Motosikleti
    2006-2009 arasi sanirim

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    Alıntı hknzrdm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosikleti
    Acaba mamba09 motor aldi mi gercekten??!! ) sahibindene bakiyorum ilan sayilarinda dusus var.

babo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauvillle
    Uzun zaman oldu yazmayalı, n11.com da motogoril istanbul firma adı ile sahiden güzel tasarlanmış bir gidon yükseltici buldum. Resimleri de yükleyeyim dedim ancak yükleyemedim. motogoril.com da yükslticiler var ancak NT 700 için not koymamışlar, N11 de ise var spariş verdim bakalım gelecek mi?
    Daha öncede yerli üretim ön çamurluk aldım ve çok memmunum, steonmotor.com internet adresi ancak şuan NT 700 için var olduğu gözükmüyor ancak sorulabilir.
    Bilgilerinize.

raqqa31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650 Classic
    Deauville için Kronik sorunlar nedir ne değildir acaba? almayı düşünüyorum fakat genelde yanaşma diyorlar. Şanzıman problemi vs diyenler duydum. Malum sitede beğendiğim 2-3 motor var fakat KM'lerine inancım pek yok. Kaç yıllık motor neticede, çoktan sıfırlamıştır diyorum. Hadi alacak oldum diyelim, acaba alınırmı? kafada deli sorular.

örnek 1 : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...5164263/detay/
    örnek 2 : https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24871481/detay

babo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda deauvillle
    2006 model 2010 yılından beri kullandığım ve hiç sorun yaşamadığım, motorum satışta.
    Touring motor düşünenlere orta sınıf daha iyi daha hesaplı motor NT700 den başka yok.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler