Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial 150 MC Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    yahu arkadaşlar mc buluşması yapacaktık ses çıkmıyor kimseden. yapalım şu şişi yağmurlar başlamadan. bayrampaşa ve çevresinde çok arkadaş var. bayrampaşa parkada da bir çayır çimen buluşması yapalım. ya da başka biryer.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaşlar mc buluşması yapacaktık ses çıkmıyor kimseden. yapalım şu şişi yağmurlar başlamadan. bayrampaşa ve çevresinde çok arkadaş var. bayrampaşa parkada da bir çayır çimen buluşması yapalım. ya da başka biryer.
    yapalım yapmasınada burda se yok seda yok sanırım mc ve mcx kullanıcılar motosıkletın üzerınden inecek vakıt bulamıyorlarki buraya yazmıyorlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

şimdi bılmece gıbı soru bana ve sizlere benım kullandığım mcx in benzın deposu 16.5 lt.
    şimdi göstergede iki kırmızı çizgının başında duruyor ibre dolaşıyorum 300km reye geldım hala ibre o cizgıde dedım benzın alayım benzıncıye girdim pompaya yanaştım depo kapağını actım merak ettım 2 ci kırmızıda duran ibrenın depoda ne kadar benzın olduğunu gösterır dıye ve depoyu salladım öyle cok benzın yok gıbı geldı bana ve pompacıya fulle dedım .40 tl tutarında 9 lt benzın aldı .
    o halde benım depomda 7 lt den fazla benzın olması lazım 2 ci kırmızı cizgıye gelınce 7 lt mi benzın kaldığı anlamına gelıyor .
    şimdi ya depo 16 lt değil yada bu deponun benım göremediğim bır haznesı var orda 7 lt benzını saklıyordu.şaka olsun dıyede ibrenın bittiği işaretını verıyordu. bence bıraz karışık

Motosikleti
    abi göstergenin arızalı olması durumu var. benim benzin musluğunu tamir ettirmeye götürdüğümde depoyu boşaltmak gerekti. gösterge kırmızının dibindeyken halen kırmızı bir bezin bidonu 5te 4 ü doldu. yaklaşık 4 litre kadar. sürpriz yapıyor depo bize.

Mc Kullanan arkadaşlar. bende mc almak istiyorum.bilgi sahibi arkadaşlara danışmak istediğim birkaç husus olacak

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı infected adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mc Kullanan arkadaşlar. bende mc almak istiyorum.bilgi sahibi arkadaşlara danışmak istediğim birkaç husus olacak
    yardımcı olmaya çalışalım 9000 km yapmış biri olarak sorularını yanıtlamaya yardım edebilirim

Özel mesaj attım sarıdev topici kirletmemek için

Sodir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 mh drift .
    arkadaşlar bende bu motora göz diktim, ilkinde 125 mh drift çok hoşuma gitmişti ama 150 mc için forumda yazılanları görünce dikkatim bi anda başka yere çekildi kullanan arkadaslar varsa acaba bana bilgi verebilir mi , motorun sesi nasıldır , çekiş gücü nasıldır , sağlıklı bi motormu yani merak ediyorum da cevaplarınızı bekliyorum .. şimdiden teşekkürler.
    DERSİMLİ

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı Sodir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende bu motora göz diktim, ilkinde 125 mh drift çok hoşuma gitmişti ama 150 mc için forumda yazılanları görünce dikkatim bi anda başka yere çekildi kullanan arkadaslar varsa acaba bana bilgi verebilir mi , motorun sesi nasıldır , çekiş gücü nasıldır , sağlıklı bi motormu yani merak ediyorum da cevaplarınızı bekliyorum .. şimdiden teşekkürler.
    driftten biraz daha büyük ve biraz daha güçlü bir motor 9000 km deyim bir sıkıntım yok tek teker için ideal bir motor ama driftte güzel motorsiklet ben biraz kiloluyum diye mc aldım

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    3000 kılometredeyım zıncır degıştı ved şimdı depriyaj arıza verdı kaçırıyot usta balatalar bıtıyor dedı ne kadar cabuk bıttı bu balata yav
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

BirParçaSen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı infected adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım ılk vıteslı kullanısım ve cok memnunum harika bır sey kesınlıkle tavsıye edıyorm canavar gıbı motor cok serı

brein_box - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda XL 200< Mondial 150 MC RoadRacer
    Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi buluşalım konuşalım bu işe kesin bi tarih getirmeden kimse gorüşmicek bence o yüzden ben bi tarih belirteyim haftaya 24 cumartesi ya da 25 pazar günü bi yerde toplanalım yer olarak ortak bi yer seçelim mekan tanıdığı olan biri varsa daha iyi olur motorlarımızı gozumuzun onune park edip kafeteryada çayımızı içip konuşacağımız bi yer olsun

24 veya 25 i katılım durumuna gore gunu seçelim

istanbul mc etkinliği

KATILANLAR:

1:brein_box

katılacaklar sırayla nick name yazsın..
    Roadracer 150 MC

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet abi buluşalım konuşalım bu işe kesin bi tarih getirmeden kimse gorüşmicek bence o yüzden ben bi tarih belirteyim haftaya 24 cumartesi ya da 25 pazar günü bi yerde toplanalım yer olarak ortak bi yer seçelim mekan tanıdığı olan biri varsa daha iyi olur motorlarımızı gozumuzun onune park edip kafeteryada çayımızı içip konuşacağımız bi yer olsun

istanbul mc etkinliği

KATILANLAR:

2:sarıdev (bir aksilik çıkmazsa)

benim aklımda bir yer yok size uyarım

resulyekeler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial mc 150
    ls2 ye boşuna para vermeyin bence,sadece adı var.GDR ALIN ÇOK DAHA GÜZEL VE FİYATIDA UYGUN.

---------- Post added at 19:52 ---------- Previous post was at 19:48 ----------

katılıyorum,buluşma yeri beykoz olsun

---------- Post added at 19:54 ---------- Previous post was at 19:52 ----------

Alıntı brein_box adlı üyeden alıntı Mesajı göster

istanbul mc etkinliği

KATILANLAR:

PAZAR GÜNÜ BEYKOZ DA BULUŞALIM DERİM,

Motosikleti
    bahçelievler, bayrampaşa, gaziosmanpaşa her şekli ile uyar.

Motosikleti
    cbf 150
    Yarın sirkecide olucam kışlık kıyafet bakmam lazım gelen olursa ufak bir gezinti ve çay muhabbeti yapabiliriz gelmek isteyen olursa özelden msj atabilir yoksa kimsenin toplanacağı yok

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    evet arkadaşlar 25 eylül akşam saat 17 00 da vefa cafede buluşalım . vefa bozacısının az yukarısında

Motosikleti
    ilk mc buluşmasınıda yaptık biz omer abiyle bahçelievlerde buluştuk güzel oldu
    vefa kafesi değilde daha çok doğayla iç içe olan yer olsun bence sahil de çay bahçesi olabilir bence
    facede omer abi yuşa tepesi dedi oda güzel... ???
    Roadracer 150 MC

Motosikleti
    nu iş böyle olmayacak gidelim yapı ressamının tükkanda çay içelim en iyisi o sesi çıkmıyor baksanıza.

merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 150 mcx kullanıcısıyım sitede yeniyim tam olarak kullanamıyorum hatam olursa affola. benim size sorum şu akünün yanında ki takım kutusunda anahtar takımı varmıdır benimkinde yok da birde sizlere sormak istedim

Motosikleti
    Alıntı biq_man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende 150 mcx kullanıcısıyım sitede yeniyim tam olarak kullanamıyorum hatam olursa affola. benim size sorum şu akünün yanında ki takım kutusunda anahtar takımı varmıdır benimkinde yok da birde sizlere sormak istedim
    avadanlık dolu değil herkesin ki boş
    Roadracer 150 MC

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)