Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Like 125/200i kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benım motor gozukmuyor malesef benım tek carem kedı kovucu sprey gıbı gozkuyor. kedıler alıskanlıkları olan hayvanlardır. unuturlar dıe 1ay ısyerınde garajda tuttum motoru. eve getırdıgım aynı gunu ustunde yatarken buldum kedıyı yıne. ne azımlı cıktılar anlatamam.
    kedilere bende pek çare bulamadım bazısı üstüne işiyo mıçıyo hatta kusuyor hele birtanesi var brandayı ne zaman yıkasam özellikle gidip üstüne işiyo yakalasam sorcam kendisine nedenini ama bir türlü denk gelemiyoruz,bu arada izmirde nerede oturuyorsunuz ben aliağa dayım,babamlarsa esendere tarafında oturuyor.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kedilere bende pek çare bulamadım bazısı üstüne işiyo mıçıyo hatta kusuyor hele birtanesi var brandayı ne zaman yıkasam özellikle gidip üstüne işiyo yakalasam sorcam kendisine nedenini ama bir türlü denk gelemiyoruz,bu arada izmirde nerede oturuyorsunuz ben aliağa dayım,babamlarsa esendere tarafında oturuyor.
    bende suan brandaya dokunamaz hale geldım.leş gibi kokuyor. her tarafından kedılerın bıraktıkları seylerle dolu.
    ben narlıdere de oturuyorum işyerimde güzelbahce de dostum

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Kuşadasından ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

Siz hangi kaskı kullanıyorsunuz?

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı ToLGa_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuşadasından ben

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:28 ----------

Siz hangi kaskı kullanıyorsunuz?
    bende bu var
    http://www.motosuperstore.net/LS2-CA...ASK,PR-28.html
    scoter yeterli. 5 yıldızı var güvenlikte. bızım motorlar 100 km ustune cıkmadıgı ıcın aerodinamiği sorun yaratmıyor. baslangıc ıcın ıdeal

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    bedeni kalmamış sitede, babama düz sade kendime de bunu alırım belki.
    can şakaya gelmez ama, adamın taktığı kaska bak bindiği motora bak demesinler sonra :SS

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    bedeni kalmamış sitede, babama düz sade kendime de bunu alırım belki.
    can şakaya gelmez ama, adamın taktığı kaska bak bindiği motora bak demesinler sonra :SS
    sen beni gorme o zaman tam korumalı gıdıyorum her yere bır kere arkadasım 30 km ıle gıderken motordan dusmustu onun halını gorunce ısımı sansa bırakmadım. kask-bellık-eldıven-ceket hepsı tam benım. kım ne dusunurse dusunsun sonucta bu can benım ve cok kıymetlı

Motosikleti
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen beni gorme o zaman tam korumalı gıdıyorum her yere bır kere arkadasım 30 km ıle gıderken motordan dusmustu onun halını gorunce ısımı sansa bırakmadım. kask-bellık-eldıven-ceket hepsı tam benım. kım ne dusunurse dusunsun sonucta bu can benım ve cok kıymetlı
    her zaman korumalar çok önemli ,en ufak kazada çok büyük hasarlar alınabiliyor,keşke herkez sizin gibi bilinçli olsa,bende korumasız bir yere gitmiyorum
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    her zaman korumalar çok önemli ,en ufak kazada çok büyük hasarlar alınabiliyor,keşke herkez sizin gibi bilinçli olsa,bende korumasız bir yere gitmiyorum
    tanıdıgım herkese yenı baslayacaklara ozellıkle bunu asılamaya calısıyorum.ama ınsanların egıtımsızlıklerı her alanda oldugu gıbı burdada karsıma cıkıyor.ben 29 yasında basladım motosıklet kullanmaya(lıke 125 le) halada onu kullanıyorum. ınsanlar benı tam korumalı gorduler mı bu scoterın uzerınde '' mubarek sankı 600 luk 1000 lık kullanıyorsun '' -'' bunlar buyuk motor kıyafetlerı''- ''abartmıssın'' tarzın cumleler kullanıyorlar. bende bıkmadan anlatmaya bılgılendırmeye devam edecegım. pes etmek yok

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Çok haklısın, neredeyse motor fiyatına güvenlik harcaması yapmışın

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Bu arada benim motor

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dizynı çok hoş.. beyazı da ayrı bi güzel.. Vespa sahipleri bile kıskanıcak nerdeyse.. Yaktından sele ve süspansiyon konforundan memnunsa kullanıcıları daha ne olsun

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizynı çok hoş.. beyazı da ayrı bi güzel.. Vespa sahipleri bile kıskanıcak nerdeyse.. Yaktından sele ve süspansiyon konforundan memnunsa kullanıcıları daha ne olsun
    Dediğin gibi, fren de çok iyi, tek kötü olan yer aynalar ben bide paspas yaptırdım siyah yere

Motosikleti
    Bu arada benim motor

beyazda çok güzel görünüyo,gp-500ünde dediği gibi vespacıların çoğu bu modele hasta oluyor, yalnız egsozun üzerindeki koruma gri kalmış,onu sonradan beyaza boyatsan acaba kötümü görünür?, birde kirlendiğinde ne yapıyorsun? her geziden sonra yıkama olayına giriyormusun ?keşke şu motorların 250cc leride olsa vespalardaki gibi ozaman tadından yenmez işte

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    bez ile temizliyorum. koruma gri kalsın zararı yok

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Merhabalar,
    Epeydir kendime skooter bakmaktayım. Honda PS, PCX, SYM Fıddlee falan derken, en son bu modelde karar kıldım gibi. Hatta, eğer bu gün işleri erken bitirebilirsem gidip bayiye kaporayı vereceğim. Tabi 200İ ile 125 arasında kaldım, ancak sanırım 125 alacağım fiyattan kaynaklı. Bu nedenle, bu model konusunda, özellikle karbiratörlü olan 125 konusunda (sağlamlık, yakıt ekonomisi vs) son görüş ve önerilerinizi almak isterim. Sakın 125 alma mutlaka 200İ al diyen var mı mesela ? Varsa neden ?
    Bu arada bulabilirsem gri alacağım ben. Beyaz da güzel ama benim bütün aksesuarlar (kask, mont vs) daha önce motor kullandığım için hep gri renge göre.
    Yanıtlar için şimdiden teşekkürler ...
    Mondial 250 MCT, Honda Today, YBR 125, Kymco Like 125

Motosikleti
    Alıntı enderkaptan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Epeydir kendime skooter bakmaktayım. Honda PS, PCX, SYM Fıddlee falan derken, en son bu modelde karar kıldım gibi. Hatta, eğer bu gün işleri erken bitirebilirsem gidip bayiye kaporayı vereceğim. Tabi 200İ ile 125 arasında kaldım, ancak sanırım 125 alacağım fiyattan kaynaklı. Bu nedenle, bu model konusunda, özellikle karbiratörlü olan 125 konusunda (sağlamlık, yakıt ekonomisi vs) son görüş ve önerilerinizi almak isterim. Sakın 125 alma mutlaka 200İ al diyen var mı mesela ? Varsa neden ?
    Bu arada bulabilirsem gri alacağım ben. Beyaz da güzel ama benim bütün aksesuarlar (kask, mont vs) daha önce motor kullandığım için hep gri renge göre.
    Yanıtlar için şimdiden teşekkürler ...

biz 200i den yana karar vermiştik, tüketimi enjeksiyonlu olduğu için 125cc den düşük ve tork ve beygir gücüde daha fazla ,babam şehirler arası dağ tepe demeden gezebiliyor son sürati 115-120km civarında ara hızlanmalarıda çok iyi,iki kişi binilsede performansı çok düşmüyor,eğer kısa mesafelere gidilecekse artçısız binilecekse 125cc olanıda alınabilir,amaca göre seçim yapılması gerekir

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Ben sadece şehir içi kullandığım için 125 lik olanını almıştım.
    Eğer 50-100 km arası yolculuk yapacaksanız 200 lük alın.
    Rengi beyaz olanını alın, toz-leke-yağmur izi vs. hiç belli olmuyor ve bir toz bezi ile 5 dakika da temizleniyor.
    Şimdiden kazasız yolculuklar...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:39 ----------

Babam şu kaskı almış kendisine
    http://www.feyizoglu.com/LS2-OF-536-...k_45309.html#0

indirimden 70 liraya almış, o kadar dedim, kapalı kask al diye, şehir içi kullanacaz zaten, kapalı kasklar rahat değil gibi nedenlerden açık kask almış.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    bu gün bende like 125 aldım. daha önce 125 cc de agility, super8 kullandığım için bu motora yabancı değilim. yakıt çok az ve çok seri bir motor. alır almaz güzel bir öncam taktırdım. şimdi sırada led park lambaları, xenon far, bej yada taba rengi hakiki deri koltuk kaplaması ve topcase için aynı renk artçı sırtlığı var. yakın zamanda resimleri eklemeyi düşünüyorum...

Motosikleti
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün bende like 125 aldım. daha önce 125 cc de agility, super8 kullandığım için bu motora yabancı değilim. yakıt çok az ve çok seri bir motor. alır almaz güzel bir öncam taktırdım. şimdi sırada led park lambaları, xenon far, bej yada taba rengi hakiki deri koltuk kaplaması ve topcase için aynı renk artçı sırtlığı var. yakın zamanda resimleri eklemeyi düşünüyorum...
    twona aramıza hoşgeldin tekrar ,cam olarak hangi model ve hangi markanın camını taktın?ben internetten sadece givi-kappa grubunun camlarını bulabildim ama onlarda çok büyük ve uzundu,foto çekip yüklersen çok sevinirim.birde babamın aldıgında topcase de sırtlık yok sanarım bunu yeni modellere eklemişler,hayırlı uğurlu olsun tekerin hep düz bassın

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    twona aramıza hoşgeldin tekrar ,cam olarak hangi model ve hangi markanın camını taktın?ben internetten sadece givi-kappa grubunun camlarını bulabildim ama onlarda çok büyük ve uzundu,foto çekip yüklersen çok sevinirim.birde babamın aldıgında topcase de sırtlık yok sanarım bunu yeni modellere eklemişler,hayırlı uğurlu olsun tekerin hep düz bassın
    sevgili tolme, öncam olarak yerli bir cam taktık. gividen daha ufak bir cam. yüksek hızlara çıktıkça büyük öncam sorun yaratıyor, bu yüzden çok büyük camları bu tarz küçük motorlarda tavsiye etmiyorum. ben yarın uygun bir usta bulup camı üstten 10 cm kadar daha kısaltacağım. resimleri çok yakında eklicem. bunun yanında plexi yapan bir arkadaşımada füme renk cam kestirmeyi düşünüyorum eğer kullanışlı olursada onu takıcam.

topcasede sırt desteği benimkinde de yok, ben kendim düzcede bu işte pro olmuş bir oto döşemecesinde bu içi yaptıracağım. esnek bir malzemenin üzerine kalitel bir sünger i deri ile kaplayıp bir şekilde topcase monte edeceğiz, kotuğuda aynı rente deri ile kaplayacağız. tahminim 150-200 lira civaraı tutacaktır ama eminim değecektir.

son olarak poliniden yada malossiden varyatör ve debriyaj seti araştırıyorum, bunlarıda bulursam like 125 istediğim kıvama gelmiş olacak...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)