Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Discovery 150 LF150-9J

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    lifan
    deponun altına takılan parçanın ilanı bu linkde var (http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3824340/detay?)
    [COLOR="Red"][B]---LIFAN---[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhaba Arkadaslar Oncelikle Bende Lifan 150cc Kullanicisiyim motoru kısaca özetleyim Size motor 150 cc 14 beygir cin mali gayet sık konforlu bi motor yakıt tuketimi ise yedek deposu 2,5lt alıyor yedek depo ıle 100km yaptim motor da titresım kesınlıkle yok motor devri 1800 de iken 100km rahat vuruyor on dızaynı yuksek hızda tıtreme ve gezmeye karsi planli yapılsmıs ruzgara karsi savrulma yok ben motorumdan gayet memnunum 140 gosterge var 130u yaptim Sym ile cekişte yarisin ozel yetkili bayisinden aldim Eger bu motordan almayi dusunupte kafanızda takılan sorular varsa sıze yatnıtlarım motor 150cc ama cok guclu motor rampada vites istiyr. yani kısacasi mondialin 1500cc ile gucte ve yakıtta yarisabileceginiz bi motor suan 5 bin km deyim satin almak isteyenler var ama satmıyorum gayet memnunum lifan motor Cinde 1 numarali firma arastirabilirsiniz

Motosikleti
    Lifan discovery 150
    Buda benim lifanıma yaptığım hava flitresi montajı resim kötü ama 20 gün sonra yurt dışından granaj gelcek o zaman güzel resmler eklerim

somak istedim bi kaç soru var bu karbratör manifoltunda bi dönüşüm var selenoid valf gibi bi parca var onun görevi nedir ben test ettimde düşük devirlerde hava cekiyor devir yükselince kapatıyor kendini ekonomi içinmi koydular acaba

Birde göstergenin ışıklarını mavi yapmak istiyorum gecen gün söktüm dipsiz flamanlı ampuller var bunları netten alabileceğim yer varmı renkli olarak

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    @Jusched Karenajlı Fotoğraflarınıda Bekliyoruz

Motosikleti
    Lifan discovery 150

Aldığım kafalık bu
    ilk defa ebay dan alışveriş yaptım umarım sağ sağlim elime ulaşır

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Güzelmiş Hayırlı olsun.Taktığında Nasıl Duracak acaba

Motosikleti
    lifan 150cc

slm

arkadaslar bende aldım lifan cok memmunum guzel motor cekışı ve yakıtı guzel diger çin mallarına benzemek bibakın kuullanın karar verecek siniz kullanıcısı olarak tav siye ederim

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı 58pusat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende aldım lifan cok memmunum guzel motor cekışı ve yakıtı guzel diger çin mallarına benzemek bibakın kuullanın karar verecek siniz kullanıcısı olarak tav siye ederim
    Hayırlısı olsun kardeşim güle güle kullan ben alırken turuncusu yoktu daha ama gözüm kaldı o renkte
    Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

Motosikleti
    lifan 150cc
    sagol necathan seninde motor hayırlı olsun gule gule kullan kazacız belasız sıkıntı yasarsan yaz bilgilerimizi paylaşalım

Motosikleti
    lifan 150cc
    bilmeyen arkadaşlar bu video yu izlesin lifan http://lifan.com.tr/videolar/

AccessTr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150-Honda Bali Ex 100
    yani bu motoru önerirmisiniz arkadaşlar bende alıcam günde 100 - 110 km yapıyorum, yakıt ve parça benim için önemli! bi fikir verebilirmisiniz???? ACİLL BİRAZZ

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı AccessTr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani bu motoru önerirmisiniz arkadaşlar bende alıcam günde 100 - 110 km yapıyorum, yakıt ve parça benim için önemli! bi fikir verebilirmisiniz???? ACİLL BİRAZZ
    yakıtı fena değil 7000 rpmden sonra geçirtirsen biraz artar. Ben depoyu doldurduğumda ne zaman koyduğumu hatırlamıyorum. Koca koca 15 lt deposun var zaten alınabilecek bi motor özellikle diğer çinliler gibi dandik filan da değil öneririm güzel motor.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:17 ----------

sagol necathan seninde motor hayırlı olsun gule gule kullan kazacız belasız sıkıntı yasarsan yaz bilgilerimizi paylaşalım
    Sağol kardeşim valla ben nerdeyse ilk alanlardanım bu makinanın yaklaşık 9600 küsür km de taş gibi maaşallah tık demedi beni sadece rahatsız eden kronik bi hastalığı var onu gideremedi hiçbir usta motorda subabları iten itici çubukları tutan bi parça var o zamanla yamulup emme subabı bu tutucuya değiyo ve ses geliyo . Sadece rölanti de sayarken rahatsız ediyor biraz o kadar.

Motosikleti
    lifan 150cc
    cantları boyamak istiyorum nasıl olur acaba motor cok iyii bir sorun yok aksam karanlıkta bır sudan gectım ayakların ıslandı istop eder dedim ama maşallah yardı gecti.

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    cantları boyamak istiyorum nasıl olur acaba motor cok iyii bir sorun yok aksam karanlıkta bır sudan gectım ayakların ıslandı istop eder dedim ama maşallah yardı gecti.
    Mat siyah düşünüyorsan güzel durabilir eğer yaparsan bizimle de paylaş belki bizde yapmak isteriz. Ben şu an tiger marka bi egzos buldum. Onu almak istiyorum. Sesi biraz daha toklaştırmak için.

Motosikleti
    lifan 150cc
    bugun calıstım uzerinde bakalım ne cıkacak bende merak ediyorum yesil dusundum nasıl duracak bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 ----------

bi bakı lifan http://www.seyret.gen.tr/filmvediziler/201178.html

Motosikleti
    lifan 150-9j discovery
    lifan discovery benim ilk motosikletim. yaklaşık 1 sene oldu alalı.

ilk izlenimlerim: yakıtı çok az, şaşırtacak kadar az yakıyor yani. hız 100 km civarı rahat yapıyor. konfor son derece güzel.

yahama ybr ile karşılaştırma: yamaha ybr kullanmadım ama lifan 150 ye bindikten sonra asla ve asla yamaha ybr yi merak etmedim.

acaba ??? : kaygan yolda yada çamurlu yolda çok kayıyor. belki acemi kullanıcı olduğum için ben motora hakim olamıyorum belki de bu tip motorların ıslak zeminde ve çamurda kayması normal.

Motosikleti
    lifan 150cc
    cantları boyadım bir iki degişiklik yaptım nasıl oldu sizce birde benimde arka teker kayıyor acaba değiştirmelimiyiz

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    bugun calıstım uzerinde bakalım ne cıkacak bende merak ediyorum yesil dusundum nasıl duracak bakalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 ----------

bi bakı lifan http://www.seyret.gen.tr/filmvediziler/201178.html
    dikkat ettimde bu tanıtım filmindeki lifanda su soğutma var gibi :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

grafiker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende bu motordan almayi dusunuyorum, kullanan arkadaslardan yorumlarini bekliyorum

Motosikleti
    Tabanvay
    Arkadaşlar bırakın ya. Şu çin malından hiçbişey beklemeyin. Yok ybr den daha iyi yok ondan daha az yakıyor. Bu motor ybr yada cbf nin yanına bile yaklaşamaz. Hele bide bi sürü karşılaştırma yazmışsınız ya diyecek sözüm yok. Gidin 3-4 yaşında adam akıllı bi motor alın. Paranızı çarçur etmeyin. Yazıktır.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler