Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Suzuki GSF Bandit 600/650 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Heeey haydutcular yaşıyormusunuz yahu. Bir zamanlar bu sayfaya hergün yazılırdı, çizilirdi.
    Güzel hazırlanmış bir video

http://www.youtube.com/watch?v=uhmQwhRlwxw
    vlknsyrn bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:34 ----------

SU SOĞUTMALI OLANI

...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

ILoveHonda bunu beğendi.
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    slm vlknsyrn;

600 f den sonra nasıl alışabildin mi? tork vs...
    bende naked almayı düşünüyom ama güç ve tork yönünden aradığpımı bulamam diye şüpherim oluyor sende oldumu böyle bir durum...
    vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm vlknsyrn;

600 f den sonra nasıl alışabildin mi? tork vs...
    bende naked almayı düşünüyom ama güç ve tork yönünden aradığpımı bulamam diye şüpherim oluyor sende oldumu böyle bir durum...

a.s sundowner ;

F ten sonra bandit bana oldukca keyıflı, oturma tarzından dolayı rahat,ağırlıgından dolayı güvenli,bi depo ile (20 lt) 400 - 420 kmleri görmesinden dolayı ekonomik, vs.. aklıma gelmeyen bi cok sebep motora ısınmamı saylıyor.. ha güçü son hızda F gibi olmasa (stn beklemekte hata olur) ara hızlanmaları ve torku oldukca güzel hatta F"e iki boy fark atar..
    sen güç yönunden karşilastırıyorsun ozaman tabiki 600 F.. bandit senı tatmın etmeyebilir...

.....
    sundowner bunu beğendi.
    ...

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Teşekkür sağolasın bende bu artık kesin kararımı verdim satmaktan vazgeçtim...

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Selam arkadaşlar.

Yag kapagına takılan filtre dikkatinizi çekmiştir. Avrupadaki bazı bandit kullanıcıları bu tür şeyler takıyor. Sanırım yagı sogutmakta kullanıyorlar. İciniz de bu tür modifikasyonlar yapan veya ihtiyaç duyan var mı? Nekadar saglıklı bir sistem acaba. O borunun ucunda filtre tabiki ama yinede toz vs.'nin girmesi mümkün olur mu?

Birde böyle birşey var. Bunun yag girisinden çıkan boru nereye gidiyor belli degil

vlknsyrn bunu beğendi.

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    bu yönden orjınallıgı bozmaya gerek yok suzuki muhendislerinden daha iyi bilmişlik yapmaya gerek yok bencee

....
    ILoveHonda bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

nerde bu banditcilerr

...
    ...

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ILoveHonda bunu beğendi.
    ...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    hepinize merhaba arkadaşlar,uzun süredir banditlerle ilgileniyorum.k.maraştaki mavi bandit arkadaşımın motoru,onunla ilgilendim.burayı komple okudum,başka sitelerde de okudum.kullananlardan gerekli bilgi ve tecrübelerini aldım.dün den beri de şu motorla ilgileniyorum.fikirlerinize ihtiyacım var.teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22759744/detay
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepinize merhaba arkadaşlar,uzun süredir banditlerle ilgileniyorum.k.maraştaki mavi bandit arkadaşımın motoru,onunla ilgilendim.burayı komple okudum,başka sitelerde de okudum.kullananlardan gerekli bilgi ve tecrübelerini aldım.dün den beri de şu motorla ilgileniyorum.fikirlerinize ihtiyacım var.teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...22759744/detay
    özel den msj attım..saygılar

ILoveHonda bunu beğendi.
    ...

Motosikleti
    volkan kardeş,mesajını okudum teşekkürler.bende birşey sordum mesajla,önemli.
    vlknsyrn bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    volkan kardeş,mesajını okudum teşekkürler.bende birşey sordum mesajla,önemli.

...
    ...

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    motoruma bakımlik parcalar aldım arkdslar

kn yağ filteresi 40 tl
    balatalar dısk bası 50 tl
    hava filtresi olarak elimde k&n var yan sanayi velo moto olmasına rağmen orjınalini aldım 90 tl

...

Motosikleti
    Bandit 650 S - K6

...

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler selamlar. 2006 - 42.000km'de bir Bandit 650S var.
    sahibi tanıdığımız ve oldukça iyi bir fiyata bırakabilir motoru.
    tüm bakımları servisinde yapılmış, temiz bir motor.

Ancak, kafama takılan birkaç konu var..

Şimdi bu makineyi alırsam sırf zevk için alacağım. Genelde 50-100km'lik yollar olmak üzere, şehiriçi-şehirdışı kullanmayı planlıyorum.

Sizlere sormak istediğim, Bandit'ler genel olarak sağlam makinelermidir? Aldığıma pişman olurmuyum? Birde yakıt olarak 10 litrenin üzerine çıkma ihtimalleri var mıdır?..

Motosikleti
    NOVARİX kardeş,kullanan kardeşlerimiz de muhakkak cevap vereceklerdir ama,bende yaklaşık 2 aydır bandit araştıran biriyim.araştırmalarım neticesinde;suzukinin gelmiş geçmiş en dayanıklı,en sorunsuz motoru olduğudur.uzun yolda ki sürücü ve artçı konforu zaten tartışmasız.uzun yıllar boyunca kendisini yenilemiş,dünyada büyük kabul görmüş ve halada sorunsuzca kullanılan bir motordur.ingiltere'de 1 yılda 20 000 adet sattığını okumuştum.ancak tr.de distribütör firmanın ilgisizliği ve o yıllarda yeni çıkmış olan FAZER la kıyaslamalar nedeniyle hakettiği yeri bulamamıştır.şuan ki sahiplerinden edindiğim bilgiler doğrultusunda çok memnun olduklarını ve tekrar alacak olsalar bandit düşüneceklerini ve tr.de olsa sıfırını almak istediklerini söylüyorlar.yurt dışında halen sıfırı satılmaktadır.
    vlknsyrn, NoVaRiX ve Arjantinli69 bunu beğendiler.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah Bora abi. Senin araştırmalarına güvenim sonsuz. TVS forumundan da tanıyorum seni az çok.
    Bende şuan uluslararası forumlarda araştırıyorum, genel bilgiler iyi olduğu yönünde. Benim için sürüş konforu çok çok önemli ve Bandit S bu konuda canavar diyorlar.

Kısmet olurda alırsam sırf zevk makinesi olarak kullanacağım.. 4 silindirden gelen o büyüleyici sesi duymak bile enfestir, eminim!

Bakalım, hayırlısı olur inşallah.

Dogan88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton T115
    Bandit forumu ne olmuş böyle girmeyeli baya durgun. sahibindende 2.el piyasasına bakıyorum fiyatları uçmus gitmiş. 3 yıl önce 9-10 milyara zar zor satılan motorlar şmdi bomboşları 14 lere cıkmıs. benim motorda 2,5-3 milyarlık extra olmasına karşın o kadar fiyat isteyemedim. ki bence o fiyatlarada eğer hastası olup illa bandit diyen biri cıkmazsada 35 yıl geçse satamazlar. kendim satarken biliyorum .

hee sağlamlık yönünden derseniz ben 26 bin kmden 43 bin kmye kadar kullandım. bakımlarını 3 bin kmde hep orjinal parça kullanarak yaptım. kışın karburatorlu olmasına rağmen 2. mars yaptıgımı hatırlamıyorum. 4 e 1 egzosu two bros egzosla beraber anlatılamaz bir sese dönüşüyor.

genel olarak her şeyiyle iyi bir motor. parça fiyatları yüksek olsada sağlam ve hiçbir yedek parça tedarik sıkıntısı cekmedim.
    alınırmı derseniz bu fiyatlara ben olsam almam. eğer adli dengem bozuk değilse 14 e 650 lik alcagıma biraz daha yukseltirim 1200lüğünü alırım hidrolik debriyaj tork vs artıları fazla. 125074124 nolu ilan benim arkadasımın motoruydu izmirde. takasla gitti istanbula. güzel makinaydı. tabi bütçe meselesi ama alıp kronik olarak başım ağrırmı derseniz hayır ağrımaz. yeterki sağlam motoru alın.

REKLAM ALANI
26. sayfa BirinciBirinci ... 16242526272836 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler