Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    320 km yaptım. Ortalama hız 100 km çekiş, gidiş mükemmel. Yakıt şu an çeğreğin altında. 100 km anca gider. Yedek hariç. Ama yolda çok iyi. Yağ gibi akıyor. Tapagaz 150-200 km arası gitmişimdir. Kulaklarım zonkluyor. Birazda üşüdük tabi. 2.5 saat kadar gece sürüşü yaptık. Ayaklarımı ıstıtmaya çalışıyorum su an. Battaniyenin altında. Katılımcılara teşekürler. gezide sürat botu turu bile vardı. Feribot faslı hariç

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:21 ----------

bu arada km sayacındaki alttakinin ve üsttekinin ölçtüğü km aynı. İkiside tamı tamına 320 km. Adil abi oynuyo demişti ama benimkinde hiç oynama yok. İkiside aynı ölçüyor.
    adem abi motora allah ne verdiyse basıyon sonrada çok yakıyor diyorsun sende basarsan tabikide yakacak uzuyor yolda demesini biliyorsun uzuyorsa yakarda abi o zaman

Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...32179910/detay

şöyle bi motosiklet var.

2012 model 3.500 km kadırga fiyat plakalı 2.000 TL

Cazip ve makul bi teklif gibi geldi siz ne düşünürsünüz... Hatırladığım kadarı ile fatih kardeş bundan bi tane kullanıyordu. wolf mü, kadırga mı desem?
    fiyat kadırganın uygun az pazarlıkda yaparsınız az daha düşülür gibi fiyat ama kadrıgamı wolf mü dersen wolf al derim daha rahat ve daha gösterişli duruyor ama fiyat olarak temizini bulamama dersen kadırgada alınır aklınmaz değil ama biraz ufak gelebilir
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fatih bu sefer yakıtta rekor kıracam. Hatta 4 zamanlı vitesli 125 lik hiç bir motorun yakamayacağı yakıtı yaktıracam.yaktırdımda. 12.5 litreyle şu kadar yol gittim deyince şaşıracaksınız. Yedeğe düşmek üzere. Düşünce yazarım.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    wolf mü kadırga mı dersen wolf derim.
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fiyat kadırganın uygun az pazarlıkda yaparsınız az daha düşülür gibi fiyat ama kadrıgamı wolf mü dersen wolf al derim daha rahat ve daha gösterişli duruyor ama fiyat olarak temizini bulamama dersen kadırgada alınır aklınmaz değil ama biraz ufak gelebilir
    Eyvallah, teşekkür ettim... Fiyat cazip gelmişti sadece... Ama ufak gelir deyince can alıcı cümle oldu.. Boy 1.82 kilo 88, ufak motora ihtiyacım yok... Aslında param olsa CBF 150 istiyorum, kalıplı bir motor oluşundan dolayı...

wolf ün sadece cantını sevmiyorum.. 5 kollu cant daha hoş olurdu kanaatimce...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    benzın olcme olayına devam edıyorum.bugun depo tekrar fulledım.33 tl aldı.km 278......
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Ramzey Qm-250
    Selam wolf ailesi,
    DGS sınavı ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliğine geçmiş blunmaktayım. Wolf hayallerim biraz daha askıda malesef önce okul. Tüm abilerime kardeşlerime selamlar sağlıcakla kalın.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam wolf ailesi,
    DGS sınavı ile Manisa Celal Bayar Üniversitesi Endüstri Mühendisliğine geçmiş blunmaktayım. Wolf hayallerim biraz daha askıda malesef önce okul. Tüm abilerime kardeşlerime selamlar sağlıcakla kalın.
    Hayırlısı olsun.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    slm salcocular nerlerdesınız
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm salcocular nerlerdesınız
    abi buradayız nasılsın bu arada artık salcanocu değiliz inş. bizi kabul edersiniz
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    benzın olcme olayına devam edıyorum.bugun depo tekrar fulledım.33 tl aldı.km 278......
    aga o kilo ya normal
    metehan'ın cbf 20krş yakıyor 1km de
    adem in wolf 125 te 19krş yakıyor km de
    tabi bu değerler 120+ kg olan şahıslardan elde edilmiş değerler dir
    normal kullanıcılar bunlara bakıp yanılmasınlar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ne 120 si la fatih hanımla ben bide yükler 150 + kg

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Merhaba,

fatih bu sefer yakıtta rekor kıracam. Hatta 4 zamanlı vitesli 125 lik hiç bir motorun yakamayacağı yakıtı yaktıracam.yaktırdımda. 12.5 litreyle şu kadar yol gittim deyince şaşıracaksınız. Yedeğe düşmek üzere. Düşünce yazarım.
    Son durum nedir abi
    Kaç kuruştan almıştın abi
    Alıntı bykemik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam wolf ailesi,
    Hayırlısı olsun biz motoru üniversiteyi bitirip çalışmaya hayatımızda alabildik, sabırla büyüteceğiz kendini hiç sıkıştırma, herşeyin başı sağlık ;)

ne 120 si la fatih hanımla ben bide yükler 150 + kg
    Sen mantarları löp löp ye abi sonra kilo de

Arka taşıma demirindeki fazla çizikler göze batmaya başlayınca öğle arası serkan abinin yanında beraberce söküp zımparaladık.Akşam boya atsak yarın takarım Elimizde mat siyah var sanırım yakışacak.Bu da apaçi wolf

Gri güneşte kiri belli ederken gölgede nasıl temiz duruyor koçum benim :D
    gezginmotor bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    daha yedeğe düşmedi. Düşünce yazarım. Sen arka lastiği ne yaptın? Patlakmıymış?

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Abi hala kaçıyor daha müdahale etmedim.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    baktırmanda fayda var murat benim tel bozuldu. cepen ulaşmak isteyenlere duyrulur

lubimaya54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok özledim motorunu firsat bulup bi tur attim..daha 640 km de bi tur beni deşarj etti.bu gun çektiğim fotoları paylaşmak istedim
    [url=http://bit.ly/c25MCx][img]http://t1310.hizliresim.com/1g/y/u2

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Arkadaşlar wolf elde, tamam... ama o fiyata yakın değişik alternatifleri incelerken 2 motor daha gözüme çarptı bunlar hakkında bilginiz var mıdır...

1- mondial 150 mcx
    2- rks titan 150

motosikleti alınca en az 3 yıl binmeyi planlıyorum cc leri yüksek ve biraz daha gösterişli duran bu iki motosiklet hakkındaki fikirleriniz nelerdir?
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem Abi teker sağlam olsada canttan kaçırdığından hiç uğraşasım gelmiyor birgün eze eze lastiği parçalayana kadar binesim var.Ben sanırım şamriyele döneceğim, ama bu seferde hamuru kalın lastik sökülmesi çok zor oluyor.

Özkan kardeşim motor özgürlüktür nasıl deşarj etmesin. Hele grup gezisi oldu mu of.

Salih Abi Mondial çok fazla yakıyormuş.Aslında 150 cc ile başlamak daha iyi. Lifan emisol iyi diyorlar, incelemekte fayda var.
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bajaj in 125 lik vitesli motorlarından biri 1 litre ile 77 km yol gidiyomuş. Cb ile falan karşılaştırmışlar yakıtını, cb 40 km lerde kalmış. Fıss cb. Elin hintlisine bak yahu. Kesin hintliye dönecem. Benimki 1 litre ile 30 km anca gidiyor
    Murat 48/30 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İyi akşamlar,

Dün Serkan Abi sağolsun kalan egsoz boyası ile arka demiri mat siyaha boyamış.Güzel de resim atayım şenlensin sayfa.Mat siyah olunca kayboldu sanki demir arkada

Datça gezisinden sonra yakıt hesabı da yaptım.Castrol Power 1 koruduğu için biraz kasıyordu, haliyle dip gazla biraz daha benzin tüketiyorduk sanırım.Shell 15-50 ile düşük devirde rahat yol aldığımdan şehir içi çok ekonomik sürebiliyorum.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fulledikten sonra aşa yukarı yedeğe kadar 12.5 litre. 12.5 litre ile ilk defa bukadar az gittim. 1 litre ile 30 km. 378 km de yedeğe geçti. 100 km de 3.29 gibi yaktı. Nerdeyse 3.3 litre. Ye yavrum wolf ye. 4.5 litreye kadar yolun var.
    Murat yedeğe düşüncemi aldın yoksa yedeğe düşmeden üstünümü doldurup hesapladın 9.7 litreyi? Yani neye göre 9.7 litre?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)