Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Ahmet aga geldi,Manisaya yeni ayrıldık bizde sabaha devam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar.Ahmet aga bugün 6 civarında manisaya geldi.Ben işte olduğumdan benim yanımda takıldı biraz da izzetle gezdiler.Dükkanı kapadıktan sonra geldik eve hayırlısı ile.Yarın fatihte geldikten sonra iyi bir gezi planlıyoruz.Şimdilik yazcaklarım bu kadar.Kalın sağlıcakla.

Ahmet abininde hepinize selamı var.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    vealeykumselam kardesım.ayrıca 500.sayfayada gelmıs bulunuyoruz.......

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yarın sabah 06:30 da yolcu edecem fatihi oralara doğru

Merhaba arkadaşlar Salcano wolf s almayı düşünüyorum, Ankaradayım ancak ankara bayii lerini aradığımda hiçbirinin elinde bırakın s i wolf bile yoktu ve gelirsede 3 binlirayı geçiceğni söylediler fiyatının bende bu siteyi buldum ve fiyatıda evlere şenlik
    http://www.ucerler.com.tr/index.php?route=product/product&path=18_27_86&product_id=261
    tabi görmeden motosiklet almakta ürkütüyor insanı ne diyorsunuz bir yerlerde bulabilirmiyim salcano wolf s veya siteden alsam sıkıntı olurmu burdaki servisler bakımlarımı yaparlar mı ?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    güvenerek alabilırsin. Bi çok arkadaş ordan aldı. Kimse problem yaşamadı.

Cevap için teşekkürler peki aldıktan sonra montajı vs burda yapılıcak anladığım kadarıyla servis bakımlarınıda ankaradaki salcano bayii ler yapıcak değil mi ?

Motosikleti
    Alıntı Efrasilyab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevap için teşekkürler peki aldıktan sonra montajı vs burda yapılıcak anladığım kadarıyla servis bakımlarınıda ankaradaki salcano bayii ler yapıcak değil mi ?
    Montajı orda yapılacak,Kargoya verilicek (Bedava) Geldiginde teslim alıcaksın servisi olan her yerde yaptırabilirsin zaten 500-1000 e git,ötekinleri kendin yaparsın.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı Efrasilyab adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Salcano wolf s almayı düşünüyorum, Ankaradayım ancak ankara bayii lerini aradığımda hiçbirinin elinde bırakın s i wolf bile yoktu ve gelirsede 3 binlirayı geçiceğni söylediler fiyatının bende bu siteyi buldum ve fiyatıda evlere şenlik
    http://www.ucerler.com.tr/index.php?route=product/product&path=18_27_86&product_id=261
    tabi görmeden motosiklet almakta ürkütüyor insanı ne diyorsunuz bir yerlerde bulabilirmiyim salcano wolf s veya siteden alsam sıkıntı olurmu burdaki servisler bakımlarımı yaparlar mı ?
    merhabalar
    4 kişi ben dahil üçerlerden aldık motorlarımızı. görmene gerek yok. aldığın motor hiçbirzaman üçerlere gitmiyor. üçerler genel merkez depodan direk şehrine yollatıyor motorunu.
    bakımlarını yaptırırsın ama garantiye sokarlar mı bilmem. salcano servisleri bisikletçiden hallice çünkü.
    hoş honda hariç bütün motorlarında garanti mevzuu tartışılık

buda benim motorumu alış hikayem fikir verebilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...olf-aldim.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Montajı orda yapılacak,Kargoya verilicek (Bedava) Geldiginde teslim alıcaksın servisi olan her yerde yaptırabilirsin zaten 500-1000 e git,ötekinleri kendin yaparsın.
    Montajı orda yapılacak,Kargoya verilicek (Bedava)
    hayır çinden geldiği gibi kutusunda genel merkezden şehrindeki salcano servisine gönderiliyor motor. orda toplanıyor.

servisi olan her yerde yaptırabilirsin zaten 500-1000 e git,ötekinleri kendin yaparsın.
    bu cümleni biz 3 kişi oturduk 15-20dk kafa patlattık ama anlayamadık.?
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar
    4 kişi ben dahil üçerlerden aldık motorlarımızı. görmene gerek yok. aldığın motor hiçbirzaman üçerlere gitmiyor. üçerler genel merkez depodan direk şehrine yollatıyor motorunu.
    bakımlarını yaptırırsın ama garantiye sokarlar mı bilmem. salcano servisleri bisikletçiden hallice çünkü.
    hoş honda hariç bütün motorlarında garanti mevzuu tartışılık

buda benim motorumu alış hikayem fikir verebilir.
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...olf-aldim.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:23 ----------

Montajı orda yapılacak,Kargoya verilicek (Bedava)
    hayır çinden geldiği gibi kutusunda genel merkezden şehrindeki salcano servisine gönderiliyor motor. orda toplanıyor.

servisi olan her yerde yaptırabilirsin zaten 500-1000 e git,ötekinleri kendin yaparsın.
    bu cümleni biz 3 kişi oturduk 15-20dk kafa patlattık ama anlayamadık.?

Abi , simdi bu motorlar ybr falan olsun Sase + Motor kasada geliyor üstünde sen sadece gidonu amasörleri tekerleri aklına ne gelirse ustalar takıyor,Vitrine koyuyor sen arıyorsun alıcam diyorsun, İşte işlemler oluyor adam ordan anlasmalı kargoları var,Kasaya koyuyor gene aynı sekilde, Gönderiyor ordaki bayiye,Ordaki bayiden bakımlarını yaptırıp alyorsun ne var anlamıcak ?
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi , simdi bu motorlar ybr falan olsun Sase + Motor kasada geliyor üstünde sen sadece gidonu amasörleri tekerleri aklına ne gelirse ustalar takıyor,Vitrine koyuyor sen arıyorsun alıcam diyorsun, İşte işlemler oluyor adam ordan anlasmalı kargoları var,Kasaya koyuyor gene aynı sekilde, Gönderiyor ordaki bayiye,Ordaki bayiden bakımlarını yaptırıp alyorsun ne var anlamıcak ?
    üçerlerde böyle değil. vitrinde falan durmuyor. adamlar motoru görmüyor. senden parayı alıp genel merkeze mail order yapıyorlar. para hesaplarına geçtiği anda çinden gelen kutu genel merkezden direk şehrine yollanıyor. bilmediğin konularda konuşma. yanlış bilgi verip insanları yanlış yönlendirme.

servisi olan her yerde yaptırabilirsin zaten 500-1000 e git,ötekinleri kendin yaparsın

lafı da çarpıtma. biz bu cümleni anlayamadık.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    arkadaşlar cc büyütmeyi düşünüyorum. Kıyaslamalar bölümünde 2013 apache, sıfır inazuma-cbr 250r almayı düşünüyorum diye bi başlık attım. Bakarsanız sevinirim. Fikirleriniz benim için önemli.

Motosikleti
    adam okadar çok arka teker patlatmışki sonunda arka tekeri dolma teker yapmış. ahah

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...25540053/detay

Motosikleti
    Yeni geldik sabah 12.00 den beri yollardayız, 200 km yi devirdik cok eglendik 3 motor muhtesemdi diyebilirim,En kısa zamanda motor almam lazım,

Fatih abinin kadırgaya bindim ne güzel makine öyle kıvrak kucucuk cok sevdim

Giderken ahmet abile gittik genelde ahmet abiyle idim Salco ne güzel ya ,, Cantalar ben,Ahmet abi, 200 kiloyu gecik salco var 120 kilo, Yokuslarda 3 den düşmedik,Aksam gelirken, Depoyuda fulledik Tır bile sallayamadı Cok güzel oturuyor motor yola

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:09 ----------

Unutmussum yazmayı meric abimden özür dilerim,Onun ybr si farklı zaten 15 Dişli ile İbre Kırıyor mübarek yolda bidaha denedik,İyi kacıyor baya baya fatih abi dürbünle bakıyordu en sonda meric abinin farı göremedik bugun hiç

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...19163056/detay

satlık ettım ıyı motor ama malumunuz genelde rampa bızım buralar mc yı ozledım tekrar 150 cc ye dönecen 2000 tl ye el sıkışırız almak ısteyen varsa ilan olunur

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    150 cc mc falan çok yakıyo. Neyse hayırlısı olsun.

Motosikleti
    biliyorum ama mc olmaz baskası olur daha önce mc vardı askımızın sona ermedıgını şimdi anlıyorum adem80

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ben inazuma düşünüyorum. Enjeksiyonlu. Hadi pahalı. 2 ci elde temiz cbr 250 ler var enjeksiyonlu. Onlarda accık yakıyo

Motosikleti
    Günaydınlar,Ahmet Agam yola cıkmıstır buyuk ihtimal 100 km basmıstır bilem Fatih abiyle simdi görüsücem Hayırlı günler

Motosikleti
    hayırlısı olsun yengeyle fılan kampa giderken ınazuma yakışır. yan çanta fılan yaptınmı. enduro tarzı bıraz cbr yakışmaz o kadar tahmınım.
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)