Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı tahsins adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bizden çıkan araçtan kimseye hayır gelmez ayıptır söylemesi
    benim eski arabam 2007 hyundai getz 1.5 crdi. sıfır alıp 5 yılda 135.000km yaptım. arabayı 16.000tl ye galeriye sattım. en az 4000tl zararına verdim yani..
    dosta falan gitmesin diye
    bizden çıkan arabadan pek hayır gelmiyor anlıyacağın
    wolfuda hurdaya veririm 30-40.000km ye geldiğinde. bize araç dayanmaz çünkü..
    Ne hurdaya vercen Tahsincim 30-40 bin nedirki YBR motoru için kasaya bakmasanda ciğerine baktıktan sonra 80-90 binleri rahat görürsün bizim motorlarda ama sıkılırım yada ihtiyaçlar değişkenlik gösterir dersen başka tabi
    Bendede durum tam tersi benden çıkan araçlarda genelde eşe dosta gitmiştir övünmek gibi olmasın millet sıraya geçer bindiğim aracı almak için desem yeridir en yakın örneği geçenki scooter işi 1500 TL nakit bedele abimin köfteci dükkanı işleten bi arkadaşına satcaktım adam (tandık olduğu halde ben söyledim araştır sor ustaya diye ) sormuş araştırmış yapılan bakımı masrafı öğrenmiş içine sine sine alacaktı onuda hanım gönülsüz kaldı vazgeçtik gitti sıfırını aldı adam banada 1200 lira fazladan para verdik seninkini alsak hiç farkı olmucaktı dedi
    Ondan öncede geçen sene 2006 model Mondial cubumu sattım hemde sıfır aldığım bayiye oda üzerine az bi kar ekleyerek sıfıra yakın paraya başkasına satmıştı (bura ufak yer hemen duyulur) sattığım rakam olay olmuştu ama alan adam halen daha sürüyor dahada 25 kuruş masraf etmemiş

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fat280 fatihin askerliği ne zaman bitiyo ahmet abi?
    17 mayısta teskeresini alıyo Adem yanıma gelcek yada ben alıp gelcem Eskişehirden kendisini
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam fatih kadırga yı satmışmıydı?

Motosikleti
    Kadırga duruyor

Bu arada yan çanta yaptırmak isteyen arkadaşlar dün bu işlerden anlayan bi arkadaşla oturduk yan çanta yapabilip yapamayacağını sordum aşağıdaki resimlerdekine benzer şekilde yapabileceğini maliyetininde (bağlantı demirleriyle beraber motora takılcak şekilde) aşağı yukarı 150 TL civarı tutacağını söyledi (vakti zamanında benim yan çanta diye dönenip durudğumda Kazakistandaydı kendisi ) ihtiyacı olan yaptırmayı düşünen varsa benle irtibata geçebilir

"HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün öğleden sonra Kuşadasına gidip yüzme sezonunu açacaktık ve birsürü resim çekecektik, ama yol arkadaşından satış yedim.

Sabah sınava bıraktım motoru döndüğümde yağ akmıştı.Acaba zincir yağımıdır diye benzin alıp yıkattım motoru, hala akmaya devam edince Yamaha servisine gittim.

Vites keçesi fena yağ kaçırıyormuş gösterdi adam nereden olduğunu.Motoru açmak lazım dedi bir günde yapamayız diyince bende elletmedim.Bu bilgisayarda resimde koyamıyorum.Ama bu iş tam tahsin abinin uzmanlığı gibi geldi bana Tam o vites milinin girdiği yerden yağ akıyor.
    http://www.rialli.com/urunler/8910__...li-kecesi-ybr/ sadece bu parça yeterli olur mu ki böyle bir arıza için?
    Muratcım merhaba , görüşemiyoruz iş yoğunluğundan

Erken farkına varmışsın gene , ya uzun yoldayken damlatmaya başlasaydı ve sen farkına varıncaya kadar yağın hepsi bitseydi...

3-4 motosiklet tamircisinden fikir al , en makulüne , kazıklamayanına ve gereksiz kurcalamayanına yaptır.

Saygı ve sevgilerimle ... Görüşmek dileğiyle...
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    Selamn aleyküm iyi akşamlar
    wolfumu alalı 470 km yol yapmışım biraz resim atayım bugünden

tahsins bunu beğendi.

Motosikleti
    Maşallah tertemiz makine almışın plakayı değiştirmiyonmu 26 büyükşehir sigortası çok tutar

Motosikleti
    Teşekkür ederim abi plakayı 26 bıraktım sigortasını yaptırcam 60-80 aralığında bişi tutuyor

EnesBeyter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SalcanoWolfS125 Memleketi:Mudurnu/Bolu
    Herkese merhaba
    salco'yu bakıma götürdüm bugün.
    Yağı değişti(castrol koymuş)
    Arka fren balatası bitmiş,değişti (5binde motor)
    filtreleri falan değiştimiş frenleri yağlamış.. motorun gidişi falan değişti frenlerden ses geliyodu düzelmiş o da.

@Ghostboz11
    makine temiz görünüyo maaşallah. sağ ayaklığın vidası çıkmış dikkat et.
    tekerin düz bassın
    facebook.com/SalcanoMotosiklet

Motosikleti
    evet vida çıkmış bende fotoda farkettim hemen yarın bi vida ayarlıyım aldığımda 1-2 foto çektiydim onlara bakayım o zaman varmıymış

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    İyi aksamlar ahali.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı EnesBeyter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba
    salco'yu bakıma götürdüm bugün.
    Yağı değişti(castrol koymuş)
    Arka fren balatası bitmiş,değişti (5binde motor)
    filtreleri falan değiştimiş frenleri yağlamış.. motorun gidişi falan değişti frenlerden ses geliyodu düzelmiş o da.

@Ghostboz11
    makine temiz görünüyo maaşallah. sağ ayaklığın vidası çıkmış dikkat et.
    tekerin düz bassın
    arka balata 100.000 de gitse bitmez. ama sertleşiyor. zımparalanması lazım
    zımpalamak derdine yenisiyle değişiyolar
    benimde arka balata değişeli 2.800km oldu. ötmeye başladı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:35 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah tertemiz makine almışın plakayı değiştirmiyonmu 26 büyükşehir sigortası çok tutar
    artık ikametgah şehrine göre fiyatlar belirleniyor abi
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Motosikleti
    Hımm o sistem geldiyse çok iyi o zaman

@ Tatlı hız iyi akşamlar sanada

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aga nerlerdesin sen yav

Motosikleti
    Burdayım asıl sen nerlerdesin kayıpsın resmen

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende burdayım aga.Meseneden konuşak

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eyi aaşamlar

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    S.a. Arkadaşlar nasılsınız bakalım ben iyiyim çok şükür zaman geçirmeye çalışıyorum :-) murat abi vites kolunun oradaki keçeden yağ kaçırıyorsa motoru dağıtmak gerek diyen ustaya ben bir güzel soverin 5 dk lik işi var bir keçe alıp değiştiriyorsun o kadar vites kolunu çıkartıp 3 lira oda benim motorunda akmıştı zamanında ahmet abi yan çanta olayı ucuza benziyor gelince görüşelim çanta işini senle adem abi ahmet abinin de dediği gibi 17 mayıs sabahı çıkıyorum

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamam fatihim çıkınca görüşelim.

Hayırlı teskereler Fatih askerliği yemişin Evet arkadaşlar foto makinem bozuktu Tlf da yeğene verdim fotoraf çekemiyordum yeni bi Tlf aldım artık resim video çekerim Yeni Tlf la çektiğim ilk resimler.Scooterimide sahibindene koydum çok ucuz, koyduğum akşamı müşteri çıktı Pztsi gelcek verecem .http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23831062/detay

[IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    ramizan83 bunu beğendi.

tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    keçen kasım/2012 den bir kare

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    S.a. Arkadaşlar nasılsınız bakalım ben iyiyim çok şükür zaman geçirmeye çalışıyorum :-) murat abi vites kolunun oradaki keçeden yağ kaçırıyorsa motoru dağıtmak gerek diyen ustaya ben bir güzel soverin 5 dk lik işi var bir keçe alıp değiştiriyorsun o kadar vites kolunu çıkartıp 3 lira oda benim motorunda akmıştı zamanında ahmet abi yan çanta olayı ucuza benziyor gelince görüşelim çanta işini senle adem abi ahmet abinin de dediği gibi 17 mayıs sabahı çıkıyorum
    sayılı gün geçer fatih. sabır

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:05 ----------

Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı teskereler Fatih askerliği yemişin Evet arkadaşlar foto makinem bozuktu Tlf da yeğene verdim fotoraf çekemiyordum yeni bi Tlf aldım artık resim video çekerim Yeni Tlf la çektiğim ilk resimler.Scooterimide sahibindene koydum çok ucuz, koyduğum akşamı müşteri çıktı Pztsi gelcek verecem .http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23831062/detay

http://<a href="http://imageshack.us...0011qn.jpg</a>
    http://<a href="http://imageshack.us...f0008a.jpg</a>
    http://<a href="http://imageshack.us...0006jg.jpg</a>
    resimler gözükmedi abi. mondialın 2. eli yamaha gibi gidiyo mübarek.
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)