Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı uzman61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a arkadaşlar bende bugün salcano 125 wolf siparişini verdim. kısmetse pazartesi elimde olacak.inşallah doğru bir seçim yapmışımdır. tabiiki bütcem doğrultusunda...
    doğru seçim
    düzgün bi ustaya düşerseniz , ömürlük bir motor.
    biz buradayız sorularınız için..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    s.a arkadaşlar bende bugün salcano 125 wolf siparişini verdim. kısmetse pazartesi elimde olacak.inşallah doğru bir seçim yapmışımdır. tabiiki bütcem doğrultusunda...
    Hayırlı olsun kazasız belasız kullanman dileğiyle Tercihinin doğru olduğundan kesinlikle emin olabilirsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam hayırlı olsun. Çok doğru bir tercih yaptınız, zamanla bunu göreceksiniz. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

Hangi renk tercih ettiniz?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    HAyırlı olsun,

Önceki motorumu beğenmeyen Aşkın Abi ile yemeğe gittik, Wolfu çok beğendi
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem Abi tahmin et bakalım patronun ortağı hangi R1 ile geldi

Yeminlen akropoviçi duyunca hemen dışarı fırladım yoksa Adem abi satmadı mı beni ziyaretemi geldi diye.Hiç ses seda da çıkmıyor.

Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Slm arkadaşlar adem abi sana tekrardan iyi gezmeler dikkatli gel uzman61 kardeş sana da hayırlı olsun doğru bir seçim yapmışsın güle güle bin kazasız belasız
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat benim r1 i alan senin patronun ortağımı çıktı?
    sağol fatih geldim akşam 6 da eve

selam arkadaşlar. Dalaman gezim bitti. Artçı hanımla birlikte, full heybe, arka çanta ful, geze geze toplamda 573 km yol yaptım 2 günde.dağlara çıktım, köylerde, dağlarda kayboldum. 50 km den fazla toprak rampa yol teptim, dağ tepe bayır gezmeme rağmen karburatöre yaptığım benzin ayarından sonra 471 km de yedeğe düştü.kuşadası gezisinden farklıydı. 250 km kadar köy yollarında tepindim. Tırmandım, indim, uçtum, kaçtım falan. Bu haliyle 1 litre ile 39 kusur km yol yaptım köyceğizde dönüşte yedeğe düşünce po dan benzin aldım. Buralarda yedeğe düşünce 60 tl ye doluyodu. Orada 56 tl ye doldu. benzin fiyatına baktım 4.61 tl burda 4.80 den aşa benzin yok. 12 litreyle doldu. Bi tane eski kasa ybr tek kişi, bitane cbf 150 tokatladı beni. Tutamadım çok ağırdım. 2 kişi artı yükler. Benzin ayarından sonra 130 ları göremez oldum. Taş çatlasa 125 te kalıyo rampa aşa. Ama helal olsun o kadar eziyet çektirdim yolda, çıkılmayacak yerlere çıktım, bastım ettim tık demedi. Sorunsuz gidip geldim. Sıfır sorun.

Dalaman ve köylerinde gördüğüm 10 tane motordan 8 i kanuni windy. görseniz millete bedava windy dağıtmışlar sanarsınız.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    1 litre ile 39 kusur km yaptı. Yani 100 km de 2.5 litreyi birazcık geçiyor. Ama 2.6 yı bulmuyor. Çok yorgunum hesap yapamıyorum. 1 litre ile 39.25 km yapan bi motor 100 km de kaç litre yakar? Biri bana hayrına hesaplasın o kadar yükle gene iyi yakmış.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Adem Abi hoş geldin.İyi gezmişsin vallahi.R1 i alan söylediğim apaçinin tuningcisine bırakmış motoru o da anahtarı üzerinde görünce almış gelmiş.Yakıt olmuş galiba abi hadi hayırlı olsun.

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adem aga, yükler falan toplamda kaç kiloydunuz motorun üstünde? yakıtta onu da hesaba katmak lazım.. 170-180kg varsanız müthiş bir değer yakalamışsın yakıt konusunda.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    85+55+ 30 kg da yük vardı.toplamda 170 kg falan. 250 km kadar köy yollarında tepindim. Rampa dağ çoktu. Hep asfalt şehirler arası yollarda gezsen dahada düşük çıkardı. Ama şuan yakıt durumu iyi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Sevindim abi yakıt durumuna, keyifler nasıl?Hiç fotoğraf yok mu yahu kuru kuru oldu böyle

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    fotoğraf yüklemesini bilmiyorum murat. C.tesi gelebilirsen yükleyiver. Foto çok.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    ADEM80 bilgisayarda varsa fotolar ordan yükleriz ta burdan adamın gelmesine gerek yok be,,,
    sen bilgisayara resimleri at team viever var onu kur şifreyi ver burdan halledelim senin fotoları ama bilgisayar yoksa diyecek bir şey yok
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    bilgisayar 2 tane. muratta biliyo o işi. Sağol genede yarın akşam murat belki bana bakıma gelir. Ozaman atarız. Veya dediğinden yaparız. Murat bana çok uzak değil. 15-16 km falan. Murat yarın gelecenmi?

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    okey adem ağa teklif var ısrar yok,,,
    murat nasıl olsa bu işin ehli kolaymı 200/300 tane resim yüklemek
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Gelirim abi ama bakıma değil 5 çayına Motorun ne bakımı olacak 2000 km haricinde Canavar gibi maşşallah.

İşler biraz daha rahatladı ay sonuna kadar, hem seni görmüş olurum.Arkadaşım yok buralarda çok sıkıldım bu hafta.Hollandalılar da pas vermiyor Emrah gibi kaldım

Ana yoluda manzarama bağladılar paso harley felan geçiyor ben burda çakılmış gibi hisseder oldum

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:02 ----------

HErhangi bir durumda biliyorsun 7/24 hemen geliriim

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eskisi kadar canlı değil bu topik. Topiği canlı olan bi motordanmı alsam acebaa? Bitek Titan varkende ölüydü titan topiği, wolf aldık, bi canlandı bi canlandı, tekrar öldü. Ruhuna fatiha. Ahmet abi de yok. Beter böcek yok, tusubasa küstü, mutlu sattı wolfu, alan arkadaş bi kaç yazdı kayboldu. Topiğin cansızlığından şikayetçiyim. Meriçi de küstürdük zaten.

Ghostboz11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 mcx roadracer
    Selamun aleyküm iyi akşamlar bende 2012 model wolf aldım 2700 kmde motor 1880e aldım aranıza katıldım.
    Adem abi inşallah eskisi gibi canlanır topik
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Çok iyi fiyata almışsın hayırlı olsun birkaç resim bekleriz ortalık canlansın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)