Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    slm arkadaşlar 45 gün sonunda birçarşı iznine çıktıminternete anca girdim attık bir dahaki sefere askerlik bitmiş olur zaten şafak 70 nasılsa
    k.i.b. gelişim muhteşem olcak a.e.olun
    dftuzlu ve erenaltun bunu beğendiler.
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tahsins - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 2015 + doblo safeline 1.3mjet 2012
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar 45 gün sonunda birçarşı iznine çıktıminternete anca girdim attık bir dahaki sefere askerlik bitmiş olur zaten şafak 70 nasılsa
    parayı buldun bedellimi yapıyon len fatih ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:15 ----------

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    snn1903;

hayırlı olsun arkadaşım. Allah(c.c) kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

İyi dilekleriniz içinde hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Makine dün geldi. Üçerler göndermiş araçla. Ancak belgeleri hazırlamamışlar. Ödemeyi falanda yapmıştım oysa..
    Bugün nişanlımla abisi gidip alacak belgeleri. İnşallah bir sorun çıkmaz. Çıkarsa çok sinirlenicem çünkü.

Bu arada makineyi gece vakti çok detaylı inceleyemedim ama fiziki olarak bir sorun görünmüyordu.
    Vites göstergeside çalışıyor çok şükür. Bi sıkıntı yok.
    belgelerde sorun çıkmaz merak etme. ama gecikecektir illa.
    yıl olmuş 2013 adamlar halen elle yazarak fatura kesiyolar

karışıklık olmaması için şase no isteyecekler senden.. sonra 1 hafta içinde yollarlar evrakları.

500km kadar plakasız gezmiştim ben.. tavsiye etmesemde..
    salcano wolf: 0 km (05.01.2013)...->....45.000km (13.01.2016) !...
    bajaj boxer: 0 km (13.01.2016)...->.... ?

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Alıntı snn1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bende oladım wolfu tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim.
    2013 model 2695 tl ye aldım.
    Hayırlı olsun. 2013 model için iyi fiyat doğrusu. Nereden aldınız?

sizlerinkide hayırlı olsun arkadaşlar
    istanbulda kaya motordan aldım..ankaradaki bayiler 2013 lerin nisanda gelecegini 2900 den aşagı olmayacagını söylediler. ankarada 2900 olursa ücerlerde 2700 belki daha aşşagı olur diye düşünüyorum.kaya motorda şuan 2700 den satılıyor.
    salı yada çarşamba gelecek.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    efsane dönüyor. 70 gün sayılı gün geçer.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:58 ----------

istanbulda kaya motordan aldım..ankaradaki bayiler 2013 lerin nisanda gelecegini 2900 den aşagı olmayacagını söylediler. ankarada 2900 olursa ücerlerde 2700 belki daha aşşagı olur diye düşünüyorum.kaya motorda şuan 2700 den satılıyor.
    yeni motorun hayırlı uğurlu olsun arkadaşım. Kazasız belasız inşallah.

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Tekrar hayırlı olsun. Valla o fiyatı duyunca içim biraz buruklaştı doğrusu :D

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    en buyuk asker bızım asker.....ha gayret az kaldı....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Fatih hoşgeldin adamım topic seni özledi yafs telefonunu aldın demi
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    snn1903;

hayırlı olsun arkadaşım. Allah(c.c) kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.

İyi dilekleriniz içinde hepinize teşekkürler arkadaşlar.

Makine dün geldi. Üçerler göndermiş araçla. Ancak belgeleri hazırlamamışlar. Ödemeyi falanda yapmıştım oysa..
    Bugün nişanlımla abisi gidip alacak belgeleri. İnşallah bir sorun çıkmaz. Çıkarsa çok sinirlenicem çünkü.

Bu arada makineyi gece vakti çok detaylı inceleyemedim ama fiziki olarak bir sorun görünmüyordu.
    Vites göstergeside çalışıyor çok şükür. Bi sıkıntı yok.
    Sayfa 387 de soruna cevap yazmıştım ama gözünden kaçmış herhalde.Ayrıca motor servise değil sizemi geldi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:35 ----------

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deliyle zengin bildiğini işlermiş inanırım aga birde bakmışız topic açmışın xcg aldım deye

scooter istiyom ben aga severim ben scoterı ş.içi bincem debriyaj vites cart curt uğraşmıcam ayakkabılarımı boyucam marşa bascam vırrrr yağmurda çamurda bincem alcam birde givi hani böle şapka gibi kasklardan 10 tlye vardığım yerde asıvercem aynaya uğraşamıcam öyle dur kaskı çıkar topcaseye koy kitle falan filan amaç pratiklik yani hem yengende bincek arada sırada
    7 senelik scooter kullanmış biri olarak sana hak veriyorum scooterde bagaj bol sele altı ,ön boşluk birde topcase takarsan dünyanın yükünü taşır,ben markete gittiğimde ön boşluğa 4-5 poşet koyabiliyorum sele altınada 1 poşet 6 poşet az değil benimki 150cc biraz yaktığından salcanoyu aldım daha önceden orjinal alman 150 cc (5 sene)Mz etz kullanmışlığım var viteslinin zevki başka tabi

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:43 ----------

arkadaşlar bende oladım wolfu tavsiye ve önerileriniz için teşekkür ederim.
    2013 model 2695 tl ye aldım.
    Hayırlı olsun kazasız belasız ...

Motosikleti
    cbf 150
    VİTESLİ MOTOR UN TADI BAŞKA

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Fatihcim askerliğide yemiş bitirmişsin , bir şey kalmamış Hayırlı tezkereler
    Gül Dediğin Nedir Senin? Üç Beş Diken Biraz Yaprak, Ömür varya Ömür Çok Sevdiğin Üç Beş Nefes Sonra Toprak. . .

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    VİTESLİ MOTOR UN TADI BAŞKA
    aynı fikirdeyim.

Motosikleti
    cbf 150
    herseyden evvel kontrol elının altında.b hıs ayrıca guven verıcı.bılmem ne derece haklıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

arkadaslar daha once sahıbınden de yayınlanan ılanımı kaldırmıstım.tekrar yayına koydum.ılan nosu;117723595...sımdıden alıcısına hayırlı olması dılegımle...

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    İyi aksamlar herkeze.
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    herseyden evvel kontrol elının altında.b hıs ayrıca guven verıcı.bılmem ne derece haklıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

arkadaslar daha once sahıbınden de yayınlanan ılanımı kaldırmıstım.tekrar yayına koydum.ılan nosu;117723595...sımdıden alıcısına hayırlı olması dılegımle...
    mutlu arkadaşım 15-20 güne satılmazsa bakalım dediğim arkadaş bütçeyi denkleştirebilirse alacaktı. Genede müşteri bulursan sat. Bekleme yani.

Motosikleti
    cbf 150
    bugun bırı aradı karacabeyden.yarın 13:00 te şehir stadında maç var kaymkamlık kupası fınal maçı.bakacak bakalım.2100 dedım fıyat bıseyler yaparmısın dedı motor basında konusuruz dedım.sahıbındene de bu yuzden koydum ılanı.

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    İyi akşamlar cümlete.Ne zamandır bakamıyorum malum iş yoğunluğu çok bu ara bende.

Yarın bulutlu hafta içide güneşli gösteriyor hadi buradan yak

Sabah bakıcam kafama yatarsa bir dolanacam.Hem fotoğraf makinasınıda denemiş oluruz.Hem kız arkadaşımıda gezdiririm az.

Bugün tamir kiti, yeni zincir yağı spreyi aldım.Adem Abininki gibi çakmak girişli kompresörde almıştım geçen hafta.Tam takım gezicem güven içinde inşallah.Çakma girişi çok önemli bence herkese tavsite ederim.Bugün yağmurda binme şansım oldu, 100 e yapıştırdım yine ortakent yolunda artçımla güzel gidiyor kerata Ama neden anlamadım kız arkadaşımın arka paçalarına çamur ve su atıyor, oysaki çamurlukta büyükçe.

Yine dalga geçtiler benimle motoru yeni geçtiğim odanın önüne koydum diye.HEr saniye gözümün önünde, Honda'yada böyle muamele yapmıştım millet bu tutkuyu anlayamıyor Dokunanın elini yakarım

BEnde Google Earth rota olayına bağladım

salcano_7946 ve cesur509 bunu beğendiler.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi akşamlar cümlete.Ne zamandır bakamıyorum malum iş yoğunluğu çok bu ara bende.

Yarın bulutlu hafta içide güneşli gösteriyor hadi buradan yak

Sabah bakıcam kafama yatarsa bir dolanacam.Hem fotoğraf makinasınıda denemiş oluruz.Hem kız arkadaşımıda gezdiririm az.

Bugün tamir kiti, yeni zincir yağı spreyi aldım.Adem Abininki gibi çakmak girişli kompresörde almıştım geçen hafta.Tam takım gezicem güven içinde inşallah.Çakma girişi çok önemli bence herkese tavsite ederim.Bugün yağmurda binme şansım oldu, 100 e yapıştırdım yine ortakent yolunda artçımla güzel gidiyor kerata Ama neden anlamadım kız arkadaşımın arka paçalarına çamur ve su atıyor, oysaki çamurlukta büyükçe.

http://www.hizliresimyukle.com/image...3/09/fGNqe.jpg

Yine dalga geçtiler benimle motoru yeni geçtiğim odanın önüne koydum diye.HEr saniye gözümün önünde, Honda'yada böyle muamele yapmıştım millet bu tutkuyu anlayamıyor Dokunanın elini yakarım

http://www.hizliresimyukle.com/image...3/09/vQBAu.jpg

BEnde Google Earth rota olayına bağladım

http://www.hizliresimyukle.com/image...3/09/6dp3k.jpg
    Aynen yazdığınız gibi motorcu olmayan anlayamaz bu duyguyu,çamur su eğer yolda çok su ve yağmurda bindiyseniz atar.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    bugun bırı aradı karacabeyden.yarın 13:00 te şehir stadında maç var kaymkamlık kupası fınal maçı.bakacak bakalım.2100 dedım fıyat bıseyler yaparmısın dedı motor basında konusuruz dedım.sahıbındene de bu yuzden koydum ılanı.
    nefret ettim abi yemin ederim nefret ettim
    ölücüsünden bıktım salagından bıktım..
    ilanda herşeyi yazdım
    hala şu kadar olmaz mı bu kadar olmaz mı ustaya getirsene
    breton veririm üste para veririm..
    abi telefon susmaz oldu.. bizim motorların piyasası yok
    adama ne kadar anlatırsan anlat motoru
    nato anlamıyorlar.. markası ney diyorlar
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    murat benimkide atıyor. Tek değilsin yani. Yeni rotan hayırlı olsun. Uyku vadisi en son gittiğimde tadilattaydı. Bitmişmidir bilemem. Yarın bende sahilden balık tutmayı planlıyorum. Bakam.
    Murat 48/30 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)