Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var

Seviyorum MT yi o topik bu topik fartketmiyor

Mobilden giriyorum elimin altinda full site olarak bilgisayar gibin ayni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    En son hangi topikteydin la sen

Murat abi cok cok güzel bir motor aldın,servise hiç gitmemiş,bakımları el yordamı ile yapılmıstır
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    Var
    Bakiyoz iste omu bumu diye

Motosikleti
    Cb al la sen netcen olum al artık ya :D bende o bu derken araba aldım,arastırma cok.al gitsin
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşlelere başlamadan önceki hali.

Xenonu takıp yağını değiştirecektim.birde içlastik takıcaktım.Neyse xenonu taktım hemen.İçlastik takmaya başlıyayim dedim.Söktük tekerleri.

İçlastikleri taktık şişirdik bizim lastik iniyor sürekli.Neyse söktük tekrardan.İçlastiklere baktım 2 side aynı yerden delik.Sıfır ambalajından yeni çıkardık hoca levye ilede o kadar ufak delik açma imkanımız yok.Şaşkınlıkla dedim yama yapayim bari.Neyse yama yaptık

Arka lastiği taktım tamam sorun yok.Ön lastiği takacam deliğin olduğu yerin arka tarafında ufak bir delik daha.Onada yama yaptım sonradan içine sinmedi.Yarın alırız bir tane içlastik takarız dedik kenara koyduk lastikleri.Yağ değiştirem bari aradan çıktın dedim.Oda ne huni yok ortada.Dedim yağlı kağıttan huni yapar katarız yağı.İzzet kapının önündeki reklam broşürlerinden almaya gitti kargo kağıtı ile geldi yanıma.Direk aradık kargoyu.Gelmiş adamlar bahçede olduğumuzdan duymamışız şubeden teslim alabilirsiniz dediler.Murat motora talip olduğunu söylemeden 1 gün önce sipariş verdiğim elcik korumalar geldi.Tabi dururmuyuz hemen onlarıda takak dedik.Epey bir uğraştırdı elcik korumalar.Ama güzel bir görüntü elde ettik. İşte resimler...

Elcik korumalar murata hediyem olsun Aslında söylemiyem süpriz olsun gelince diye düşünüyordum ama artık çok geç

Buda bitti.Yarın parçacıya nasıl gideriz diye düşünüyok.En yakın parçacı bile bizim bulunduğumuz yere 3 km kadar uzakta.İzzet dedi ön lastiği içlastiksiz takalım en azından içlastik alamaya giderken falan işimizi görür olurdu olmazdı.Pompayla şişermi derken biryerde izlediğim video geldi aklıma.Adam lastiğin kenarına yanıcı bir sprey sıkıyordu çakmağı çakıyordu lastik oturuyordu.Denedik bizimkinde tık yok Sonra dedik pompayla şişer bu.İğneyi çıkardık 10 dk kadar bastık gene tık yok.Sonra aklıma bir fikir geldi lastiği en az hava kaçırcak sekilde ayarladık başladık pompa ile hava basmaya.Oda ney bizim lastik şişmiş

Hemen tekerleri de taktık bahçeyi yıkadık.Motoru yıkamak yarına kaldı artık.Velhasılı böyle bir gün geçirdik.

Bunlarda bonus tatlı ve salcano : :
    ramizan83 bunu beğendi.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    cb diyo
    izzet yeminlen sopalıksın :D
    insan düşmanına demez cb al diye
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    Napam en son cb forumunda geziyordu bu sincap Bi ara cg forumundada gördüm sanki.

Hehehe meric abi cokta kıyak cıkmısım ya Elcikler baya ugrastırdı ama oldu..

Cok yoruldum yeminlen ya ama cok eglenceli idi.İç lastik meric abinin dedigi gibi 3 km uzaklıktaki satıs yerinde.. yapıcak birsey yok,Bastık Tabi oldu cokda iyi oldu..Hertülü bakımını yaptık.Xenon da taktık..

Meric abiyede söyledim satıldıgına cok üzüldügümü,niyetim vardı durumumu düzelntince almaya kısmet deyilmiş.Ama peşini bırakmıcam meric abi Alıcaz bana bi motor

EKLEME..

0 Lastiginde patlak oldugunu gördük ya.. yama caktık olmadı,Meric abi baya bi kızdı .Dedi bırakılm lastikleri kalsın.Yok abi devam önemli deyil takalım gene sökeriz,Meric abide onayladı iş bugun deyil yarında lazım diye

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    satış evvelisi gittin iç lastikmi taktırdın? Adam şamriyelli lastikten kurtulmak için satıyo, meriç gidip tubless lastiği söküp içine şamriyel koyuyor

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satış evvelisi gittin iç lastikmi taktırdın? Adam şamriyelli lastikten kurtulmak için satıyo, meriç gidip tubless lastiği söküp içine şamriyel koyuyor
    Muratın isteği adem ab.Tavsiye etmiyorum tubless lastiği çok basit sökülüyor bizim janttan.tekeri indirip bastınmı atıyor hemen yanakları.Hele deterjanlarsan tek levye ile söküp takıyosun.Gerek yok macera aramaya

Motosikleti
    Var
    Almakla is bitmiyor satisi sigorta derken

Ayrica almak icin telefonu satmam gerekecek 1.000 tl gibi bir rakam beni rahatlatir ama MT ye nasil girecem

Iyi hesap yapmali telefonu satmak istemiyorum bakacaz artik

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı TATLIHIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...16040264/detay

Buda var fiyatı iyi km idare eder 2008 e göre.. cok motor varda mani. yok

Öyle tsubasa 250 lik hız zor ya 140 stabil yeter bile.benim secenegim 125 den yukarı olmazdı .
    Len tatlı ilandaki firmanın Manisa satış temsilcisimi oldun noldun ikiside cebi motor

selam arkadaşlar. R1 deneyimlerimi yazacam. Öncelikle yolda altındaki motora göre muamele yapan motorcu arkadaşlar, siz insanmısınız? Yolda gördüğüm motorların % 95 i bana korna yapıp selam verdi. Bu oran benim wolfta tam tersi % 5. En çok buna şaşırdım. Ve çoğuna selam bile vermedim. Bana göre motoruna göre muamele
    gelelim sürüş deneyimime. Sürmeyen bilemez 165-170 hp nin gücünü. Gazı kesinlikle 4/1 den fazla açamıyosun. O halde bile 3 te asfaltta pati atıyor. Konfor yok.kollarım, omuzlarım, ellerim ağrıdı. 20 km kadar sürdüm zaten. Öne çok yatık sürdüğünden kafayı daima kaldırmak lazım geliyor yolu görebilmek için. Boynumda ağrıdı. Takımlar depoyla aranda eziliyor. Ne yaparsan yap bundan kurtuluş yok.konfor yok. Adneralin çok. Yer uçağı gibi bişey. Gaza ufaktan dokunmakla 2-3 sn yede 100 ü görüyosun. Beğendinmi derseniz, benim wolfe binince uzun bi ooohh çektim. Bu arada pek basmadım. En fazla 130, 140 falan. İlk sürüş için fazla bile. Pek binmem heralde buna. Ben basarım duramam. 250 cc bana ideal. Motor 2002 model, 55 binde. Bunu 1 yıla kalmaz satarız. Sürerken pek zorlandığım söylenemez. Ama kesinlikle çok güçlü. Tecrübesiz adam binemez. Binerse düşer. Soracağınız bişeyler olursa sorabilirsiniz.
    ilk defamı SS sürüyorsun Adem ilk tecrübenmi bu eğer öyleyse elinin kolunun omzunun ağrıması normal heyecandan kasıyor insan kendini
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Elinize, emeğinize sağlık çok güzel olmuş.İzzet kimden nasıl motor aldığımız belli arife tarif gerekmez Baştan gireceğimiz yola bir kavşak geç saptık sağlık olsun diyelim.Ben motoru daha da ellemem.Tertemiz tutarım.

R1, saygılar abi

CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

Adem ağanın motor bu bildim.Arkaya apaçi gibi file falan takmışlar çamurluk sökük

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almakla is bitmiyor satisi sigorta derken

Ayrica almak icin telefonu satmam gerekecek 1.000 tl gibi bir rakam beni rahatlatir ama MT ye nasil girecem

Iyi hesap yapmali telefonu satmak istemiyorum bakacaz artik
    Ver gitsin mt ye giren cok telefon var..Benim telefonu bitirem, limit baya olcak kartta alırım motor,ama askerlik bozuyor kafamı.

Ahmet abi,yok ya üsteydi attım..Malum meric abi motorsuz kaldı arıyoruz ona

MotoBolu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 Esd (Siyah)
    yeni motorun hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin ne kadara aldınız ?

Motosikleti
    Var
    Sat al pek bir faydası olmaz bana en kötu ihtimal galaxi ace olur onada 400 tl icin
    zarara girdigime degmez

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Len tatlı ilandaki firmanın Manisa satış temsilcisimi oldun noldun ikiside cebi motor

ilk defamı SS sürüyorsun Adem ilk tecrübenmi bu eğer öyleyse elinin kolunun omzunun ağrıması normal heyecandan kasıyor insan kendini
    1200 cc harley sürmüşùm abi. Bu ss sürüşü farklı. 170 hp yi zaptetmesi kolay değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinize, emeğinize sağlık çok güzel olmuş.İzzet kimden nasıl motor aldığımız belli arife tarif gerekmez Baştan gireceğimiz yola bir kavşak geç saptık sağlık olsun diyelim.Ben motoru daha da ellemem.Tertemiz tutarım.

R1, saygılar abi

http://img833.imageshack.us/img833/6534/37283002.jpg

http://img534.imageshack.us/img534/8426/74577221.jpg

http://img195.imageshack.us/img195/6735/52573913.jpg
    motor bu arkadaşlar. Biraderle ben biniyorum ama fazla tutmam elimde. Dehşetül vahşet

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

Alıntı MotoBolu14 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni motorun hayırlı olsun ALLAH kaza bela vermesin ne kadara aldınız ?
    2002 model, 2003 trafiğe çıkışlı, 55 bin km de, 14 bin liraya aldık. Allah kimseye kaza bela vermesin. Amin.

Motosikleti
    http://www.motosiklet.net/forum/tebrik-ve-kutlamalar/113059-adem80-ile-r1.html#post2947380

Adem abi motorunu kutladım bak istersen

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    1200 cc harley sürmüşùm abi. Bu ss sürüşü farklı. 170 hp yi zaptetmesi kolay değil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:08 ----------

motor bu arkadaşlar. Biraderle ben biniyorum ama fazla tutmam elimde. Dehşetül vahşet

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:10 ----------

2002 model, 2003 trafiğe çıkışlı, 55 bin km de, 14 bin liraya aldık. Allah kimseye kaza bela vermesin. Amin.
    Abi efsane lakabı da yazdırıverirsin motorun biyerine şöyle güzel bir renkte TOKATÇI yazsa güzel olur.Hayırlı olsun Allah kaza göstermesin.
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Pianoblack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Merhaba arkadaşlar,
    Yarın fuara gidiyorum. Orada olacaklar var mıdır? Birde Salcano varsa fuarda ve güzel bir fiyat yakalarsam satın alabilirim. Gerçi nasıl olacak bilmiyorum :( Ehliyetin dosyasını ayın Mart'ın 5 inde alıcam. Sürüş deneyimimde az. Oturduğum yerlerdeki bayii lere yolluyorlarsa kolay olur ama.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)