Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Salcano Wolf125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Tsubasa.. ıspartada sanırım motoru meric abinin
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duyduğuma göre ahmet abi rehin almış bunları
    Hee hatta suriye sınırındaki patlamayıda ben yaptım demi Adem

yok aslında yolda hangisi beni tokatlarsa onun motoruna el koyacam. Ondan sonra serbestler.
    O zaman ben tehlikede değilim demektir

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öhhhööö,öhhhöööhöhööhöhöhh.hastayız dedıkse grıbal enfeksıyondan sesımız cıkmıyo heralde.yoksa hastalıgımızın aslı arkadasa olanıdır.ayrıca tsubasa yarı toprak sayılırız.allah nasıp kısmet ederse ahmet abıyle fuarada gelmeyı ıstıyoruz.klavye delıkanlısı olan arkadası lutfen kulagıma soyle topragıma hareket yapan mıslıyle bulur cezasını.adem cıgım sen bızı rehın alsan emınım 3 gunu mutfaga kıtlık getırecegımızden 4 gun kendılıgınden salarsın gıbıme gelıyo.ahmt abımın mısafırı var anladıgım kadarıyla ümmet peritan ı agırlıyo.ramazan tatlıy la merıc bulusupta benım tarıf ettıgım yere tahınlı kunefe yemeye gıtmıs olmasınlar sakın.sankı bugun bıraz ıyı gıbıyım ama bu grıbal enfeksıyon bende bı trıbal hava yarattı zulum oluom evdekılere.kızım su getır arkadakı yastıgı duzelt 23 gobema gıbı.
    Kıyamam sana Mutlu kardeşim geçmiş olsun Allah şifanı versin inş. sende ben gibi çocuklaşıon demek hasta olunca hanım illallah deyo ben hastalandımmı o yüzden bol bol dua ediyor bana Allah sağlık sıhhat versin sana deye

Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biton soru soruyorlar abi.Nerden çalındı nasıl çalındı ne zaman çalındı öyle böyle.Ben diyelim bugün ihbarda bulundum adam derse 1 aydır motor bende ve kanıtlarsa bu sefer ben suçlu duruma düşüyorum.Trafik şubeye gittim durumu anlattım polis buna bişey yapamaz anca gidersin dolandırıcılıktan şikayetçi olursun diyorlar.3 kuruş para alcaz birton masraf.Sınava kadar beklemedeyim sınavdan sonra gidip çözmeye çalışcam
    Meriç şu sınavlar bi bitsin helede benim dediğim çözümü uygulayam senin motora Dosyasına haciz koyduralım
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    meriç motor konusunda izah ettim. polise calıntı tutanagı tutturacaksın,
    tutunagın örnegini alıp savcılıga bu adamlar hakkında beni dolandırdılar diye suc duyurusunda bulunacaksın,
    ama motorun geri dönecegini sanmıyorum..
    motorun başına bişiler gelmiş ve seni geçiştiriyorlar.
    bir süre sonra o ulaştıgın insana da ulaşamayabilirsin..
    bu arada bu motor hangi motor

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi bi tek sen kurtarıyon zaten paçayı

Motosikleti
    noluyo burda :D
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Motosikleti
    ahmet abi bi tek sen kurtarıyon zaten paçayı
    işte yavaş gitmenin bir faydası daha hem motor az yakıyo hem kullananı Adem ağanın gazabından koruyo iyi hoşta seni senin gazabından kim koruyacak onu bilemedim ağa
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ahmet abi sen gelince akıl fikir verirsin artık bana

Motosikleti
    alırsan veririm Adem bi alışveriş yaparız yani

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    zeka fışkırıyo abi sende. Biraz nasiplenelim yani. Mesela daha hızlı nasıl gidebilirim?

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tokatlamayı biçimlendirdi simdi adem nasıl hızlı gıdebılırım oldu....ne adamsın be ademsalcoyu verecen cc yukseltcen hepsı bu kardesım ya.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Yada km saatini sökecen içini açıcan içindeki km skalasını biraz daha yakın çizecen örneğin 0-40-80-120-160-200-220 yapıcan geri takıcan al sana hız nası ama

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok ben 125 cc ile 125 cc olan rakiplerimi tokatlamak istiyorum mutlu. Cc yükseltirsem zaten tokatlarım. Asıl mesele aynı cc ile tokatlamak.
    Ahmet abi dijital ibre taktırsam sınırsız olmamı?

maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    Alıntı rapsy_09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 Gün yazmadık vallaha neler çıkmış hakkımızda.Allaha şükür başımıza birşey gelmedi.Alacak verecek mevzusuna gelirsek.Adam ortada yok arayıp buluyoruz telefonunu motorun satışını alacam diyo yarın sabahtan halledek diyor.1 saat sonra arıyorum aradığınız numara kullanılmamaktadır diyor.Motorun satışı benim üstüme motor yok piyasada parçalayıp sattılarmı naptılarsan tüm kurye arkadaşlara söyledim gören duyan bilen yok.Olursa haber edecekler.Adamı bulsak çözecez de bulamıyoruz da.

polise çalıntı ihbarı yapsana. aldığın parayı da almadım de. kapı önünden çalınmış de.

Motosikleti
    yok ben 125 cc ile 125 cc olan rakiplerimi tokatlamak istiyorum mutlu. Cc yükseltirsem zaten tokatlarım. Asıl mesele aynı cc ile tokatlamak.
    Ahmet abi dijital ibre taktırsam sınırsız olmamı?
    Olur oda olur programını değiştiriz tempralar gibi 5er 10ar hızlanır oda 1-2-3-4-5 yaparsın birde bakarsın ibreye 160

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X

fiyat üçerlerde 2900
    çok tatlı duruyor... hem şehir içi hemde arazi gibi begendim
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

ramizan83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speed150 mc150 kuba125-12d wolf125 yenidenMC-X
    vede konuşacak hiç bir şey kalmayınca bütün salco cular sessizce forumdan uzaklaşır gider... masal mutlu sonla biter herkez wolften memnundur...
    tahsins bie o kadar arızadan sonra mutlu sona kavuşarak gönül rahatlıgıyla yol almaya devam eder...
    Bana göre en iyi Köpek: Isırmayan Köpek.

rapsy_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ramizan83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vede konuşacak hiç bir şey kalmayınca bütün salco cular sessizce forumdan uzaklaşır gider... masal mutlu sonla biter herkez wolften memnundur...
    tahsins bie o kadar arızadan sonra mutlu sona kavuşarak gönül rahatlıgıyla yol almaya devam eder...
    Gece 12 den sonra hareketli oluyor bizim konu genelde.Bizim motorlarda zaten sıkıntı yok ama muhabbet olsun diye yazıyoruz.

Motosikleti
    Bide ben geliyorum tabi :D herkez uyuyor :D

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar, Wolf'lerin vites geçişleri nasıl? Sert, böyle kemikli mi yoksa sorunsuz vites geçişi mi var? Vitesler konusunda sıkıntı yaşayanınız oldu mu hiç?
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Wolf'lerin vites geçişleri nasıl? Sert, böyle kemikli mi yoksa sorunsuz vites geçişi mi var? Vitesler konusunda sıkıntı yaşayanınız oldu mu hiç?
    o kadar yumuşakki, arada kendi kendine boşa geçiyo, vites atıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)