Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

karaca 100

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı libyali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR yi çok abartma bence onun kadar rüzgar tutan bir motor görmedim eger yazımı dikkatli okuduysan ibremi test etmişim ve oraya üfürmüyo demişim 2005 den beri motor kullanıyorum göz kararı neyin nekadar hızda olduğunu algılıyabiliyorum amacımız karacayla ybryi kıyaslamak değil
    okudum okudum

ama amacım ybr yi övmek değil, ibresini doğruladığım motosikletlerden birisi olduğu için ve çok yaygın olduğu içindi bulursan denk gelirsen honda innova ile test edebilirsin oda kılı kılına doğru gösterir

sen yinede bir gün dene aklına ben gelirim zaten

bende 1993 den beri kullanıyorum çok yanıldım çok şaşırdığım günler oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum zaten su ybr yi öveee öve öve bitiremediler ne gidiyo ne baska bi özelliği var neyse gene ybr ciler kızacak bana
    zevkler ve renklere saygım vardır ama teknikte zevk ve renk olmaz

altındaki motor honda CG125 olsa ozaman YBR yi beğenmemekte haklısın derim sanada bir ybr tavsiye ederim emin ol böbreklerin rahatlar
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Şu an motoru satsam 2 tane uag alırım
    HONDA

Motosikleti
    RaMiZ 100 karacay&Mondi Macit 150
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu an motoru satsam 2 tane uag alırım
    alsan ne olurki rüzgar tutmasıyla yüz felcine para yatırıyorsun tabi kask kullanıyorsan boyun fıtığı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:38 ----------

Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    okudum okudum

ama amacım ybr yi övmek değil, ibresini doğruladığım motosikletlerden birisi olduğu için ve çok yaygın olduğu içindi bulursan denk gelirsen honda innova ile test edebilirsin oda kılı kılına doğru gösterir

sen yinede bir gün dene aklına ben gelirim zaten

bende 1993 den beri kullanıyorum çok yanıldım çok şaşırdığım günler oldu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:40 ----------

zevkler ve renklere saygım vardır ama teknikte zevk ve renk olmaz

altındaki motor honda CG125 olsa ozaman YBR yi beğenmemekte haklısın derim sanada bir ybr tavsiye ederim emin ol böbreklerin rahatlar
    Abim öncelikle bu tür motorları alırken ibresi üfürüyormu diye zaten kontrol ediyoruz ibresi üfüren çok motora bindim bindiğim JAWA dahil hepsine meraktan acaba bukadar yapıyormu diye kontrol ediyoruz senin açından üzülerek söylüyorum motor ne kadar kötü olursa olsun 100 görüp bayır aşağı geçiyorda anlıyacağın fizik kurallarına aykırı bir tarafı var sen asıl şanzımanını görsen onları oraya nasıl koydular ve nasıl o hızda dağılmıyo diye hayret edersin ben zaten motordan memnun değilim orayada yzadım alınmaz 5kuruş etmez ama yapıyor velet senin innovaya diyecek sözüm yok

bu konuda çinlilerin yaptığı motor bir birini tutmuyor arkadasın motor hiç titremiyor ve 150 cbf yi bağırta bağıra yedi cbfli çocuklar yatmıstı birde motorun üzerine sen düşün
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Ramzey karaca 100
    libyalı koyduğun resim tek kişi düz yoldaki hızı mı ? bn de aldım karaca100 ama daha 285 km de.düzde 140 kg iki sürücüyle 85-88 gidiyorum anca.daha açılmadı tabiki.ama bayır aşşağıya 115 gördüm tek kişi.

Motosikleti
    tek kişi düz yolda ben gayet süratliydik telefon dokunmatik olduğu için hızlanırken cekmişsim farkında değilim sonra telefondan olmıyım diye bir daha denemedim:D 16 haziranda bir yılı dolacak benim motorum 9500km deyim motor vasatın biraz üstünde okadar aldık vergisi yok odur budur diye ama ....
    [COLOR="Blue"][B][I]Bize motorsiklet tamirini öğreten ayda 5 dolara çalışıp günde 3 öğün prinç yiyen çinlilere kucak dolu teşekürler...:bounce:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Ramzey karaca 100
    ya bnim motor gazı köklediğimde 7.-8. devirde tıkanıomuş gibi oluo duruo duruo sonra fırlayıverio.o bni kuşkulandırdı. sizce ne olabilir onu sorucaktım ?
    inş cvp verirsiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

bide motoru nasıl açmamı önerirsiniz şu anda 610 km de kaç km ye kadar hız, devir nasıl olmalı ve libyalı 100 km de ne kadar yakıyor ?

Motosikleti
    Alıntı m-ozer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bnim motor gazı köklediğimde 7.-8. devirde tıkanıomuş gibi oluo duruo duruo sonra fırlayıverio.o bni kuşkulandırdı. sizce ne olabilir onu sorucaktım ?
    inş cvp verirsiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:07 ----------

bide motoru nasıl açmamı önerirsiniz şu anda 610 km de kaç km ye kadar hız, devir nasıl olmalı ve libyalı 100 km de ne kadar yakıyor ?
    meraklanma öyle yapıyor 7bin devere kadar normal kalkıyor sonra bir kaç snye sabit kalıp birden atak yapıyor bu kilometrelerde yavas sabit gaz gitmeye dikkat et ilk yağ devişiminden sonra motor da süratin artıcaktır sıkı silindir su an sen onu piston sayesinde genişletceksin yani rodajlıyacaksın bu düzgün olmazssa silindiri cizer verim düşer ama şanzımana dikkat et o çok sakat bizim motorların:D

Motosikleti
    Ramzey karaca 100
    farkındayım ya vites ararılığını çok buluyor 1-2 kez de kendi kendine değiştirdi çok dikkat ediyoum umarım bnim motorda sninki kadar gider bn 90-100 anca gidiyorum tek 4. viteste çekmio motor bn de bişey mi var acaba die üzülüyorum =((

Motosikleti
    yok bi sorn nomal bunların sağı solu belli olmuyor bi gün gidiyor ertesi gün hiç nesesi yok idare ediceksin artık 110 luk oluyor bunlar ilerde istersen yaptırırsın

Motosikleti
    Ramzey karaca 100
    arkadaşlar yaptıda sorun yapıo bi yağ filan kaçırıo motor piston gömleğe uymuyo sanırım.ama nese önemli deil sorun çıkarmasın öncelikle 100 km/h gitsin yeter.bi de bişey daha sorucam ne kadar yakıo mesela 10 tl ile ne kadar gider?
    bu arada teşekkür ederim bu bilgileri verdiğin için...

Motosikleti
    ne demek ama acaba nasıl yaptılar bende yapıcam randıman alır ve sorun cıkartmazssa ayrıntılı sekilde fotoğreflarını koyarım tmm bakarsın daha iyi olur sende elin yatkınsa yapabilirsin

Motosikleti
    evet ijkinci kez rulman degistiriyorum yine dagitti fabrikasyon bir hata var motorda rulman cok dandik 2 bucuk tl yuzunden komple sanziman indiriyorum rulman bosluk var orjinelinde sorun var simdilik acil diye ugrasamdim ama birdakine guzel bir rulman icin tonacida biraz islem gorucek ramzey yapamiyosa ben yaparim hhhh

ramzeyci67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    karaca 100 arkadaşımda var hiç bir arıza çıkarmadı şimdiye kadar düz yolda 100 bayır aşa 110 gidiyor

Motosikleti
    Ramzey karaca 100
    ya arkadaşlar bn 125 cc yapmak istiyorum iki kişi yola çıkınca rahat olmuyo.bi ustayla görüştüm 100 cc 125 cc yapabilirmiyiz diye, gömleğe uyarsa yaparız dedi.yapan var mı onu öğrenmek istiyorum.

motoru tam açamamışsın ilk aldığında bassaydın biraz ibre 120yi fln rahat görürdü :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler