Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kawasaki ZX-6R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ZX-6 R 2010
    Öldü mü bu başlık ya nerde millet:D Biraz foto atalım da renklensin
    GSX-R 600 - K6 GSX-R 750 K7 - Yamaha R1 2005 - Kawasaki ZX6 2010 - Kawasaki ZX10 2011 Sıradaki Canavar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arthas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Saolsun Bathu benim motorun hakkını vermiş. Artık naked sahibi ama olsun.
    Bir yerde küçük insanların büyük gölgeleri oluşuyorsa orada güneş batıyor demektir...

Motosikleti
    ZX-6 R 2010
    Fotoların linki arkadşlar, nedense yükleme yapamadım kusura bakmayın.

http://img135.imageshack.us/g/68167274.jpg/
    GSX-R 600 - K6 GSX-R 750 K7 - Yamaha R1 2005 - Kawasaki ZX6 2010 - Kawasaki ZX10 2011 Sıradaki Canavar

eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    merhaba arkadaşlar
    2003 model almak istiyorum buldumda önerileriniz nelerdir
    almalımıyım 2003 modellerınde bı problem varmıdır ?
    ve bıldıgınız ama benım soramadığım şeyler varmıdır
    şimdiden teşekkürler

Motosikleti
    ZX6-R
    almak istediğin makina hakkında biraz bilgi verirsen kaç km de hatta resim falan koy burdan yardımcı olmaua çalışalım 2003 model alınmıycak bir model değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:00 ----------

Alıntı Husnun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoların linki arkadşlar, nedense yükleme yapamadım kusura bakmayın.

http://img135.imageshack.us/g/68167274.jpg/

güzel teker yapmışsın 1 demi çektin 2 demi

Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    motor 2003 ve 27000 km de yarın görmeğe gidicem kronik hastalıkları veya şusu kötüdür diyebileceğiniz birşey varmı veya satmak istediğimde alıcısı çıkarmı piyasası varmı ? gibi gibi..

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    bende 2005 model zx6 ya gonul koydum su anda askerim on araştırma modundayım yani yanlız aklımda bazı sorular var ilki yedek parca ve servis konusu istanbulda bu konuda sıkıntı yasarmıyım kullanan arkadaslar bilgi verirse sevinirim . Birde motor ömru nedir bildiklerinizi paylasırsanız sevinirim .artı eksi soylemek istedigniz seylerde kabulum
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

gokselaytar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmw F800S
    yav kimse yokmu su konuda guncel bilgisini paylasacak kimseden ses cıkmyor kawa kullanıcıları nerde :(
    ""34HZ3154(BMW F800S"" sarışın- ""34 DP 6939(cbr600F)"" DEVİL carbon... (çalındı )- "34 ZEU 54(kanuni racer200s" yoshimura krom (artık başka kollarda)

Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    arkadaşlar bu forumda bu motor hakkında bilgi sahibi olan yokmu ya herkez kawa kawa diyo foruma bak 5 gündür soru soruyoruz tık yok demekki lafta değil

saygıdeğer motorcu arkadaşlarım 2003 model 27000 de bir zx6r almak istiyorum şu an biriylede ilgileniyorum önerirmisiniz ne dir bu alet satışı kolaymı yakıt durumu nedir
    yardımcı olun lütfen
    teşekkürler

arkadaşlar ben motor alıcam hosuma giden bi kawasaki ZX-6 R var 1999 model ama motoru konusunda pek bi bilgim yok yardımlarınızı bekliyoru teşekkürler.

Motosikleti
    05 zx6r (636)
    bu konu hiç ilerlememiş.yokmu hiç 636 kullanıcısı forumda?

kawaya binilmez yok kol çıkarır yok piston fırlatır.boş laflar.motorunu açık yağ ile dolduran yağ değişimini hiç umursamayan 10000 15000km binen sahiplerin kullandığı makineler kolda çıkarır krankta kırar.

ayrıca ben kendi fikrim olarak 10 yaştan büyük racing motor alınmaması taraftarıyım.heleki km 40000in üzerine çıkılmış ve geçmişi hakkında bilgi sahibi olmadığımız makineler millipiyango yılbaşı bileti gibidir...

Di Daktır46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6n
    aynen zii..
    er6 demek hayat demek!..

hell24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı Onur 21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben motor alıcam hosuma giden bi kawasaki ZX-6 R var 1999 model ama motoru konusunda pek bi bilgim yok yardımlarınızı bekliyoru teşekkürler.
    bulaşma derim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:13 ----------

Alıntı eyüb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu forumda bu motor hakkında bilgi sahibi olan yokmu ya herkez kawa kawa diyo foruma bak 5 gündür soru soruyoruz tık yok demekki lafta değil

saygıdeğer motorcu arkadaşlarım 2003 model 27000 de bir zx6r almak istiyorum şu an biriylede ilgileniyorum önerirmisiniz ne dir bu alet satışı kolaymı yakıt durumu nedir
    yardımcı olun lütfen
    teşekkürler
    satışı kolay değildir...
    yakıt konusunda diğer 600 lük makinalardan çok az fazla yakar...
    istanbulu geçtim türkiyede sağlam bir distürbütörü yok...
    I gOt a GaMe To Win...
    eskiden merter vardı şimdi fenerbahçe var...
    drift religion

Motosikleti
    ZX6-R
    2005-2006 aşağısını bakmayın derim alıcak olanlara parça sıkıntısı çok yaşarsınız gerçi honda hariç hepsi yaşıyor

Motosikleti
    05 zx6r (636)
    Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2005-2006 aşağısını bakmayın derim alıcak olanlara parça sıkıntısı çok yaşarsınız gerçi honda hariç hepsi yaşıyor
    parça sıkıntısı yok.şöyle yok parçayı tr sınırları içerisinden almaya kalkmazsanız yok.

örnek vermek gerekiğrse motoru garaja kaldırırken sol aynamı kolundan kırdım.buralarda biraz bakındım fiyatlara.çıkmasına ve tekine utanmadan 140tl isteniyor ki her yeri çizik içinde.
    bende ebay aracılığıylas aldım bir takım sıfır ve kargo dahil sadece 30$.
    sadece ayna değil bir çok parçayı alabilirsiniz.
    biz kendi insanımızı düdüklemeyi sevdiğimiz için malesef parçası yok zor bulunuyor bulunsada çok fiyatlar çekiliyor deniyor.az araştırmacı biriyseniz her parçayı ciddi düşük fiyatlara alabilirsiniz.

elden kolay çıkmasına çıkarda insanımız orasından burasından laf uydurduğu için malesef honda gibi prim yapan meretler değiller.

yakıt konusuna gelince nefsinize hakim olduğunuz sürece 1 depoyla 400+km menzile ulaşmak hiçte zor değil.

hangi hondada kaydırmalı debriyaj var sorarım size

Motosikleti
    er6n
    katılıyorum..bende kawacıydım bir zamanlar insan gibi kullanıldığı zaman sorun olmaz..en azından fabrika çıkışı yağ yakması yok..
    er6 demek hayat demek!..

Motosikleti
    05 zx6r (636)
    Alıntı Di Daktır46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum..bende kawacıydım bir zamanlar insan gibi kullanıldığı zaman sorun olmaz..en azından fabrika çıkışı yağ yakması yok..
    ne öle sıfır 1000rr al yağ yaksın

Motosikleti
    atv
    bende bu motor dan almayı düşünü yorum 2 aydan beri bizim bi yarışçı abimiz var 2006 636 kulanmış ondanda bilgi aldım kendi araştırmalarımıda söylüyorum motor süper (saglamlık açısından ve hırçın kulanılmadıysa) 1 sorun çıkarmaz (ben kefiliyim ) görüntü ses 10 numara ama ibreyi sona dayadımı motor sarsma yapıyor buyüzden bide direksyon amatisörü taktımı lokum gibi motor) ( Bi sokaktan geçtimi bakmayacak insan tanımam bu lafım 636 için geçerlidir..)

Motosikleti
    2006 er 6n
    6 ay sonra 636az kaldı.

Motosikleti
    er6n
    adam sıfır alsın 1000 rr sonra yağ yaksın kim alcak onu ben almam parayla rezillik bu olsa..
    er6 demek hayat demek!..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler