Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

piaggio zip 100 yardım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    apache 2009
    Alıntı -majesty- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet hep söylenir yedek parçası pahalı diye, o zaman bugün düzeltelim Maslak Ferco Servis'te balata,filtre,yağ gibi şeyler 25er TL'ye değişebiliyor ki bence gayet makul.
    yani sonuçta kendi güvenliğim için motorun bakımı çok öbnemli o yüzdenn bakımlarda verilen paraya erinmem herşeyin orjinali takılsın yapılsın isterim motordan kaynaklanan sorundan dolayı kaza yapmak istemem ki kimse istemez yani ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Discover 125st
    zip100 kjllanıcısıyım, yukarıdaki yorumları okumadım.
    aldığımda 41000km deydi ve 100 km. de 4.4 litre yakıyordu. katalogdaki bujinin aynısını ve orijinal varyatör kayışını taktım. 12 yıllık hava filtresini değiştirdikten sonra hava ve benzin ayarını yaptım. şanzıman yağını deiiştirdim. tüketim 3.2 litreye düştü. son hızı 65 km/s den 80km/s ye çıktı. iki kişi için küçük. tek kişilik olarak alın gerekirse iki kişi binilir. parçası fiyatları makul ve bulunabiliyor. (makul derken mondial parçası kadar değil). motor 2 km gidip ısındıktan sonra sadece rüzgar sesi duyuluyor. benim motorda activa amortisörü var iki kişi rahat taşıyor. orijinali nasıldır bilmiyorum. şehir içi inanılmaz keyifli. manevra kabiliyeti çok yüksek. hız göstergesi doğru gösteriyor. aydınlatma çok zayıf. aynalar idare eder. işe gidip gelmek için 10 numara. sorusu olan olursa cevaplarım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler