Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Kanuniden 200 cc racing hemde 2999 ytl

Motovento
    REKLAM ALANI
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    bugün bu motoru inceledim iyice.
    hiç hoşuma gitmedi, evet heybetli büyük bir motor ve arka tekeri de kalın sayılır ama işçilik kötü tip yok asdece şişirme gibi duruyor ve kesinlikle racing tadı vermez ama motor olarak alırım kullanırım diyenler alsın kullansın demedi demeyin.
    motosikletten şuan için fazla anlamasam da kalitesiz bir ürünü kalitelisinden kolaylıkla ayırt ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Zealsunda da aynı model var copy paste mı yapıyorlar ne yapıyorlar bir tasarım kaç marka..

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı patatessogan adlı üyeden alıntı
    Zealsunda da aynı model var copy paste mı yapıyorlar ne yapıyorlar bir tasarım kaç marka..
    bunun zealsun ile uzaktan yakından alakası yok çok fark var aralarında.

istanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    ""Ya zaten kanuni bu motoru millet asfaltlarda kapışsın diye yapmamış ki.Gençler binsin biraz şekil farkı olsun diye yapmış.Tek eklenen fark scooter kavramına göre daha seri bir sport vitesli motor oluşumudur.Zaten fazlasını yapacak olsalar fiyatı da fazla olurdu.Bu sadece tercihen başlangıç için racing mantığını kavramaya yönelik bir motor.Fazlasını bekleyen de sunan da yok zaten""

+1000000000000000000000
    [I][COLOR="Blue"]Sevgiyi sev, nefretten nefret et![/COLOR][/I]

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    beyler ben aldım kullanıyorum gayet te memnunum bence motor u yakından görmeden görüntü hakkında söylediğiniz her şey boş kalıyor ilk resmini gördüğümde bende sizin gibi düşünmüştüm ama işin aslı fotoğrafçının çok salak bi resim çekmesi olmuş yandaki resmimdeki görüntüye bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız kanuni racer kullanıcıları adlı forumda tam boy görebilirsiniz resmi..

The Racing - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bizimde inşallah olur
    yaw kafam karıştı şimdi biriniz iyi diyo biriniz kötü diyo...Başlangıç için Kanuni Racer 200 mi alim yoksa ybr 125 mi alim yoksa cbr 125 mi alim gerçi cbr pahalı napim bilmiyorum adam gibi bir şey söyleyin.

orcun_yerlikaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 600 F
    Arkadaşın biri Kanuni Racer 200 'ün 140'ı zor göreceğini yazmış ama bakın ben de mondial 150cc KN var ve 120km kadran olmasına karşın bursadan istanbula karadan sorunsuz gittim ayrıca motor ile 120 kadranı geçtim ve işin ilginç yanı kullanıcı yani ben 110 kiloyum demek istediğim kanuni 200 racer çok rahat olarak 150 görür gibime geliyor.. Ben de Kanuni Racer 200 almayı düşünüyordum ancak şöyle bi şey oldu: Mondial 150kn 1828ytl idi ve kanuni ise 3000 ytl idi arada ki fiyat farkına değmeyeceğini düşündüm haa bu arada bi dip not şuanda kanuni racer 200 3000 ytl değil 3.378 ytl oldu malum vergi zammı geldi ayrıca bilmek istiyeceğinizi düşünerek söylüyoru Mondial 150kn ise 2.065 ytl oldu... Mondial 150kn hakkında sormak istediğiniz bişey olursa msn adresim orcun_yerlikaya@hotmail.com

gazkesmes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni racer 200
    ben 2 günden beri kullanıyorum bu motoru ve 150 km yaptım allahıma bin şükür 41 bin kere maşallah diyorum çok güzel bir motor yakından görün derim hemen yok böle yok şöle diye yorumlar yazmayın bir görün sizde almassanız iidir.. bir sorunu yok yeni başlayanlar için gayet güzel bir motor..

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    berbat ya bu ne iyk

GazSesi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Bu konuyu ben açmıştım ne günlerdi be kararsızdım.ybr mi racer mı diye şimdi aldığım ybr 6400 kmde her gün arkamdan asfaltın ağlama sesini duymaktan kulaklarım bozuldu ybr yi tek geçerim

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    arkadaşım ybr çok çıplak geliyor eski mezler gibi racer katakorisinde değil bence ybr ile racewr yanyana koyarsanız kimsenin ybr a bakacağını sanmıyorum
    Aşkım Sadece Motorum

ermac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Racer 200cc
    olum şu motoru ybr mbr karşılaştırmayın sonuçta bu bu kapalı kasa görüntü olarak alakası yok ybr gibi vızırtıda çıkartmıyo. ama yamahanın hondanın kalitesi tartışılmaz tabi.. onuda söliyim

sevgili mondiciler göstergeleriniz yalan sölüyo haberiniz ola arkımda 151 Rs var yan yana gidiyoruz benim gösterse 100 km gösteriyo onunki 120 km ondan gaza gelmeyin yeni aslında aranızda 100 km geçen yok...
    Debriyajı kaçırma::...

atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ""bir model daha var Ramzey 150 Racing, hem de fiyatı 3.495 YTL. CBR 125 alamayan arkadaşlar bence Kanuni'den daha çok Ramzey'i düşünmeliler.""

şeklinde bir tavsiye veren bir yazı var. ben ramzeyin bu modelinin aynı özelliklerine sahip olup 200-300 ytl daha ucuz olan bir motoru fuar zamanı çelik motorda gördüm. hatta broşürleri alıp karşılaştırdım özelliklerin yanında resim bile birebir aynıydı. eee bu kadarcık fiyat farkı bile önemli bence...siz de bilmek istersiniz diye düşündüm.ayrıca bu konu daha önce söylendi ise de dikkatsizliğime verin emi.

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Çok ucuz sanki ikinci el racingler öneren arkadaşlar biraz beynini çalıştırsın alamayanlarda var imkanı buna yeten .. akıl vermeyin para verin

kamikaze48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zs200gs
    ya bırakın ne ramzeyi kardeşim rodajsız alır almaz 135 gören zeulsan 200gs dururken ne kanunisi ne ramzeyi.hayal ürünü bunlar. tabi ibre doğru gösteriyosa.3100 hem de tabi o fiytata zor bulunuyo bazıları kafasına göre fiyat koyuyo. ama kanuninin de tipi çok hoşmuş ilk kez geçen gördüm maviydi deli bişey ya

aKşAmCı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar merhaba...Ben motoru alalı yaklaşık 20 gün oldu.repsol rengi.fotoğraflarda göründüğü gibi kesinlikle değil.yakından görürseniz özellikle repsol rengi güzel.diğer renklerde jant renginin motor rengiyle aynı olması bence motora demode bir hava vermiş. şu an 750 km yol yaptım.ama motor rodaj aşamasında olduğu için saate 80 km'geçmedim zaten 80 km hız'da devir saati 7500'ü gösteriyor.yani bence bu motor saatte 120 taş çatlasa 130 anca yapar.eğer rodaj süresini tamamlamış arkadaşlar varsa motorun ortalama saatte kaç km hız yapabildiğini ve bu hızı yaparken devir saati ibresinin kaç'ı gösterdiğini söylerlerse çok memnun olurum.

rodajda olduğundan fazla basmadım (110 km)

Sevgili Arkadaşım ermac rodajda nasıl 110 km yaptın anlamadım 110 km ye kaç bin devirde ulaştın.tahmin edeyim 11000 yani tehlikeli devir.çünkü ben 80 km hıza çıktığımda devir 7500'ü gösteriyor.yani altıncı vitesi soruyor ama ben bi türlü bulamıyorum

free41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya arkadaşlar yorumları 1. sayfadan beri okuyorum valla olumlu olumsuz yazan herkese teşekürler okumak bile hoşuma gitti ben fazla motorlardan anlamam ama bu kanuni hoşuma gitti anca paramda buna denk geliyor zaten plaka masraflarıyla 3.500 geliyor sanırım sordumda sizce kırmızısımı yoksa lacivertmii sayfa 4 te var bi resim lacivert sanırım sizce hangi renk bana ren konusunda yardımcı olurmusunuz almaya karar verdim renkte kararsız kaldım...

khutuckk çok teşekürler saolasın kardeş tasiyen için ben alacagım motora sayende karar verdim...
    (¯`·._.·[––––•(-•ƒree•-)•––––]·._.·´¯)

biker_gorkem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bw's 100 (2 zamanlıdan şaşmam)
    arkadaşlar bunlar kanuni.com.tr deki kullanıcıların resmi.hepsi motordan memnun olduğunu söylüyor

Kartal23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorumu Sattım
    allahallah.. nasıl memnunlarmışki... herkes şikayetçii... galiba 80km den yukarıya çıkmıyorlar......
    Motorumu Sattım Kendimi Garip ve Yanlız Hissediyorum
    ( A RH + ) Türkçe' ye Sahip Çık, Yok Olmasına İzin Verme...
    Aşkın Bir Sabun İse Köpürt Beni Pakize

ManyAak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaw ben bu motoru zealsunda gördüm prestoda gördüm şimdi de kanunide görüyorum türkiyenin motosikletiymiş 10 para etmez hiçbiri yaw 200 lük motor sadece hava olsun die takılmış bence 15 bg düşük tvs apache 150 bile 13.5 hemde aynı fiyata arkadaşlar bu motorların hepsi hikaye hepsi aynı HEPSİ ÇİN söylemedi demeyin paranızla rezil olmayın
    2 tür insan daima açtır:1.si bilimi arayan 2.si ise PARAYI::sas::

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler