Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motosan TR 150

Motovento
    REKLAM ALANI

http://www.motosan.eu/

TR 150

Fiyatı
    KDV ve ÖTV dahil : 2.099 TL
    Özellikleri

Ayarlanabilir güçlü arka amortisör Tam kapalı
    zincir kapağı Sağlam, güçlü
    ve ekonomik motor Ön disk fren

Yeni Km göstergesi Yeni tip
    ön çamurluk Rahat ve
    ergonomik sele

Teknik Özellikleri

Motor Tipi 4 Zamanlı, Tek Silindirli
    Soğutma Hava Soğutmalı
    Silindir Hacmi 149.5 cc
    Silindir Çapı 62mm×49.5mm
    Sıkıştırma Oranı 9.2:1
    Maksimum Güç 14 hp / 8500 rpm / min
    Maksimum Tork 10 Nm / 7500 rpm / min
    Yakıt Sistemi Karbüratör DEKNI - PZ27
    Vites ve Debriyaj 5 Vites
    Çalıştırma Elektrikli + Ayak Marşlı
    Ateşleme CDI
    Yakıt Kapasitesi 8.5 Litre / 1.2 Litre Yedek
    Yağ Kapasitesi 1 Litre
    Ön Fren Disk
    Arka Fren Kampana
    Ön Süspansiyon Hidrolik Yaylı
    Arka Süspansiyon Hidrolik Yaylı
    Ön Lastik 2.75 - 18
    Arka Lastik 3.00 - 18
    Ağırlık 96 Kg
    Boyutlar U x G x Y 1900×735×1025
    Yakıt Tüketimi (Ekonomik Hızda) 1,9 L / 100Km

150 cc katagorisine yeni nefes.Yerli üretim oldugu iddia edilsede test edilip şans verilmeli .Eklemek isterim motor tipi SOHC.Ekzantrikli.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    bu modeli degilde 125 lik cup motorunu cok begendim fiyatida oldukça iyi.... tutulmasini isterim bu modelin...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim motorum truva tr100a 2006 yılında aldım 3yıldır hiçbir yeri ellenmedi titreşim bayağı az çok memnunum bayi kapanırken yedekparça katoloklarını teknik bilgiler içeren kitapcıkları bana verdiler az önce motosanla karşılaştırdım hepsi aynı bence 100lük ve 125lik cub lar çok kaliteli diğer 150cc motoru kullanmadığım için birşey yazamıyacam

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorum truva tr100a 1996 yılında aldım 3yıldır hiçbir yeri ellenmedi titreşim bayağı az çok memnunum bayi kapanırken yedekparça katoloklarını teknik bilgiler içeren kitapcıkları bana verdiler az önce motosanla karşılaştırdım hepsi aynı bence 100lük ve 125lik cub lar çok kaliteli diğer 150cc motoru kullanmadığım için birşey yazamıyacam
    bu markanın cup modelleri hakkaten cok hoş özellikle 125 cc olanini cok begendim ama 150 cc lik commuter motoru bi çinlinin kopyası gibi.... grenajlari bari degiştirseydin be motosan...
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    valla 125 lik cup modelıne bayıldım fiatı da iyi ekonomıktırde ama motoru nasıldır bilemem

valla 125 lik cup modelini bende beyendimde işte insan güvenemiyor motoru falan nasıl acaba fiyatta iyidir fena değil 150 cc liğe gelincede çok acayip dede işi bir tip var alette görüntüye hiç önem vermemişler far çok rezil duruyor ama yakıtını acayip az yazmışlar gerçekmi acaba baya az yakıyor inşallah başarılı olurlarda millet kurtulur bu çin furyasında nalet gelsin bu köpek yiyen ateist çinlilere dünyayı ellerine aldılar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:23 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 PM ----------

motosan tr 150 fiyat 2099 tl bu fiyata pilaka ruhsat dahilmi acaba

motosan tr 150 fiyat 2099 tl bu fiyata pilaka ruhsat dahilmi acaba
    Zannedersen degil.Kdv ötv demiş.Yarın istanbuldaki bayilerini arıyacagım.bakalım ses varmı.

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    150lik modeli 14 beygir şaşırtıcı
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    bu markanın logosu bana bi yerden tanıdık geldi derken buldum.. malezya malı modenas.. + modellerde öyle.. zaten senerlce modensın ürünlerini satmış. umarım aynı kalitede üretim yapıyordur.. cup modelleri gayet güzele benziyor.. sevgiler..
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorum truva tr100a 1996 yılında aldım 3yıldır hiçbir yeri ellenmedi titreşim bayağı az çok memnunum bayi kapanırken yedekparça katoloklarını teknik bilgiler içeren kitapcıkları bana verdiler az önce motosanla karşılaştırdım hepsi aynı bence 100lük ve 125lik cub lar çok kaliteli diğer 150cc motoru kullanmadığım için birşey yazamıyacam
    1996 model??? geçen yine böyle yanlış yazılmış bir yıl vardı yine sendin sanırım dostum senin motorun 2006 model

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1996 model??? geçen yine böyle yanlış yazılmış bir yıl vardı yine sendin sanırım dostum senin motorun 2006 model

tüh hataya bak ben yazımı 2kere gözden geçirip ondan sonra kaydederim
    arkadaşlar motor 1996 değil 2006 ben sık sık yazı yazmam ben dehilim kesinlikle

arkadaşlar şu 150 cc lik modesayı bir araştıralım gerçekten 14 beygirmi ve yakıtı okadar azmı fiyatlara ruhsat plaka falanda dahilmi ben bu yerli motorlardan almak istiyorum ülkemizde çok işsiz vatandaşımız var ülkemizin insanı kazansın ekmek yesinler nedir bu köpek yiyen çinlilerin mallarını kullanıyoz ben herkesi türk üretimi malları tüketmeye davet ediyorum saygılar

Alıntı oşoş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu 150 cc lik modesayı bir araştıralım gerçekten 14 beygirmi ve yakıtı okadar azmı fiyatlara ruhsat plaka falanda dahilmi ben bu yerli motorlardan almak istiyorum ülkemizde çok işsiz vatandaşımız var ülkemizin insanı kazansın ekmek yesinler nedir bu köpek yiyen çinlilerin mallarını kullanıyoz ben herkesi türk üretimi malları tüketmeye davet ediyorum saygılar
    araştırmana gerek yok gerçekte 13.6 beygir motor modeli 162FMJ diye geçer.125 liklerden farkı sadece bir büyük silindir ve piston. bu kadar pahalı olmaması lazımdı. 125 liği 150 liraya 150 lik yapıyorlar.

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Kullanılan motor gene çin
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

100 de 100 türk değil yani yine çinin parmağı var yani bu motorda öylemi eminmisin kardeş pek anlamıyorum motorundan bu aletlerin

100 de 100 türk değil yani yine çinin parmağı var yani bu motorda öylemi eminmisin kardeş pek anlamıyorum motorundan bu aletlerin
    motor komple çin malı. bir tek şase Türkiyede üretiliyor. bir de sinyaller +depo bazen.

yani çinden geliyor Türkiyede montaj yapılıyor. yine işçimiz çalışıyor o yönden iyi

uyuz oldum şimdi ice valla ozaman ne diye bas bas bağırıyolar yüzde yüz türk malı diye her tarafı türkiyede yapılıyor diye ona bakılırsa kanunide aynı şeyi yapıyor ramzeyde ve daha bir sürü çinden getirip toplıyorlar.. bu işte bir iş var bekleyelim bakalım

İstanbul bayileri iki adet ve verilen teller cevap vermiyor.150 cc olan model kanuni breton kadar bile kaliteli olsa 150 cc ve 14 bg veriyorsa eğer denenir.Ve tabiki ortalama 120 km ile gidebilecekse.Ama zannedersem net e sayfa doldurmaktan başka yaptıkları bişey yok.Yerli malı felanda kanuni gibi hikaye yani.Heleki %100 kısmı igrenç olmaya başladı artık.Aslında cumartesi kadıköy bayii ne gideyim dedim ama adreste bayii yok.

Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul bayileri iki adet ve verilen teller cevap vermiyor.150 cc olan model kanuni breton kadar bile kaliteli olsa 150 cc ve 14 bg veriyorsa eğer denenir.Ve tabiki ortalama 120 km ile gidebilecekse.Ama zannedersem net e sayfa doldurmaktan başka yaptıkları bişey yok.Yerli malı felanda kanuni gibi hikaye yani.Heleki %100 kısmı igrenç olmaya başladı artık.Aslında cumartesi kadıköy bayii ne gideyim dedim ama adreste bayii yok.
    120 ile rüzgarsız havada sabit gidiyor . üstüne eğilirsen 140 civarı

Bilgi : silindiri büyütülen motosikletlerin birçoğunun egzantrik sistemi iteceklidir (itecekli sistemler ısı değişimlerinden çok etkilenirler). Motosan üretimi TR150 model motosikletin egzantrik sistemi ise zincirlidir. En büyük farkı budur. Bu sebeple motor daha rahat devir çevirir ve maksimum hıza daha rahat ulaşır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler