Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Kymco Süper 8 Hakkında herşey

Motovento
    REKLAM ALANI
    karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende bu motoru almayı kafama koymuştum ve motoru test etmek için 2 gün önce bayiye gittim oradaki test motorunu kullandım şunu söylemek gerekirse motorda işçilik malzeme kalitesi ve görsellik olarak adı gibi süper bir motosiklet ama iş performans konfora gelince işte o çok kötü dün 10 km kadar bu motosikleti kullandım dediğim gibi performans sıfır şöyle söylemek gerekirse 2 yıl önce Mondial 150 hs almıştım o bile bu motordan daha performanslı.yani tabir yerindeyse kalıbının o görüntüsünün motoru değil kesinlikle bu motor.
    ayrıca selesi çok yüksek motoru kullanırken hiç rahat değildi güven vermedi.
    ve bu motosikletin süspansiyonu sıfır amartisörleri çok sert son sürat konusuna gelince bu motor ancak 80-85 km hız yapar.şimdiden söyliym birazdan fanatikler çıkar bu motor 100-110 km hız yapar derler ama inanma parana yazık yada imkan varsa git test et bana hak vereceksin
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    koltuğu taş gibi görünüşü güzel performans konusunda seri kalkışı var sadece onu biliyorum son hız konusunda bişi diyemicem fiyatı uygundu bu scooterın
    Mustafa Kemal Atatürk

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    cbr den sıkıldıysan bana verebilirsin cbryi bırak mobiletim bile yok

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    SAttık Cbr Vento 100 cc Aliyorum Bakalim NAsıl bir Etki Yapıcak Bende
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    nova 150 cc
    "SAttık Cbr Vento 100 cc Aliyorum " Arkadaş az dikkat et ne yazdığına.

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr den sıkıldıysan bana verebilirsin cbryi bırak mobiletim bile yok
    aynen tayfun abi bende bir şey anlamadım

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar Süper8 çok rahat bir şekilde özellikle düzde 100-110 km hızlara çıkabiliyor..Güzel bir motor..performansıda çoğu 125 lik skuterlerden daha iyi..Ben 2009 model Yamaha cygnusta kullandım..Honda beat ta kullandım..kıyaslanamaz bile..Amartisörleri gerçekten sert..Biraz yumoş dökeriz yumuşar..Benim için birinci önemli özellik kalite ve görsellik....bu motor şehir içi motoru..Haa kesinlikle kaçak benzin,,,Halep benzini kullanmayın motora zarar veriyor..karbüratörü tıkıyor..

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    amortisörlerin sert olmasının sebeblerinden biride üstündeki orjinal dandik lastikler.
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bu motoru almayı kafama koymuştum ve motoru test etmek için 2 gün önce bayiye gittim oradaki test motorunu kullandım şunu söylemek gerekirse motorda işçilik malzeme kalitesi ve görsellik olarak adı gibi süper bir motosiklet ama iş performans konfora gelince işte o çok kötü dün 10 km kadar bu motosikleti kullandım dediğim gibi performans sıfır şöyle söylemek gerekirse 2 yıl önce Mondial 150 hs almıştım o bile bu motordan daha performanslı.yani tabir yerindeyse kalıbının o görüntüsünün motoru değil kesinlikle bu motor.
    ayrıca selesi çok yüksek motoru kullanırken hiç rahat değildi güven vermedi.
    ve bu motosikletin süspansiyonu sıfır amartisörleri çok sert son sürat konusuna gelince bu motor ancak 80-85 km hız yapar.şimdiden söyliym birazdan fanatikler çıkar bu motor 100-110 km hız yapar derler ama inanma parana yazık yada imkan varsa git test et bana hak vereceksin
    Muhtemelen sizdeki test motorunda ciddi sıkıntılar vardı. Çünkü bu motoru kullandım, performansınıda çok iyi biliyorum. 110km'yi de rahat görüyor. Kalkıştada oldukça seri bir motordur.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

karayılan 10 km lik durumunun ne olduğunu bilmedıgın bi motorla yaptıgın sürüşe dayanarak nasıl bu kadar net ve karalayıcı konusabılıosun .. senın o bahsettıgın hızı yokuş yukarı yapıyor bu motor . kalkışlarda nerdeyse patiye koyacak gibi oluyor ve fazlasını bılmem ama düzlükte 100 km rahat goruyor. o motorla ılgaz dağlarını aştım ben kastamonudan ankraya 3.5 saatte geldim . giderken otobusle 4.5 saat sürmüşdü . lütfen emin olmadıgınız konular hakkında konuşmayın . oturuş pozisyonu yuksek ama kesınlıkle dengesiz değil bi activadan kat kat daha performanslı ve dengeli . virajlardada gayet iyi kalitesi ve görüntüsüde mükemmel . ayrıca grenajlarıda çok sağlam öyle yan yatırmayla felan kırılmıyor . 45964565465 tane çinli scooteri cebınden cıkarır . boşkonuşmayalım lütfen . ben cok memnunum motordan 125 likler içinde en iyilerden biri bence

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım. ben de bir süper8 kullanıcısıyım 5 aydan fazladır kullanıyorum ve kesinlikle şunu söyleyebilirim ki bu motor 125 cc lerin içinde en iyisi.ben kesinlikle memnunum. o 80-85 km yi geçemeyen arkadaşlada her yerde kapışabilirim bakalım makina 80-85 i geçiyo mu geçmiyo ? saygılar

Motosikleti
    Wr250r
    Merhaba beyler ben de yeniyim. Yaklaşık 3 ay önce bu motosikleti aldım herşeyi çok güzel ama bir sıkıntım var. Motor soğukken hiçbişey yok ama uzun kullanımdan sonra rolanti çok fazla düşüyor, düzensiz çalışıyor(2 zamanlı gibi) ve stop ediyor. Servise götürdüm yaptıklarını söylediler ama aynı, zaten baktıklarını bile düşünmüyorum. Acaba aynı sıkıntıyı yaşayan varmı? Bu arada km saati yanlış gösteriyor hemen her motosiklette olduğu gibi, Düşük hızlarda neredeyse 10 km fazla gösteriyor zaten bu hissediliyor ama yüksek hız için bişey diyemem..

Motosikleti
    110 u çok rahat gören diyen arkadaşlar varsa ps150 ile kapıştıralım belki sizin motor gaza gelir tokatlar bile xD o yetmezmiş gibi 120 de görür sizin motor
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    110 u çok rahat gören diyen arkadaşlar varsa ps150 ile kapıştıralım belki sizin motor gaza gelir tokatlar bile xD o yetmezmiş gibi 120 de görür sizin motor
    Alemsin yahu
    [COLOR="DarkRed"][U][I][B]" ... [COLOR="Navy"]motosiklet[/COLOR] üstünde ölürsenizde her [COLOR="Black"]motosikletçi[/COLOR]'nin istediği gibi görevinizi tamamlamış olursunuz."[/B][/I][/U][/COLOR]

Motosikleti
    e baksana adamlar nerdeyse honda dylan,ps leri gececekler :D
    gecende bi çocuk bu motorla 130 gördüğünü söyledi hadi gel kapışalım benim motor 130 görmüyo ama gel kapıştıralım anahtarı sana vercem dedim çocuğun gözü yemedi ilk kapışacaktı ps diyince gecer dedi vazgectide 130 yapıyosa hayli hayli gecmesi lazım:D
    gelelim 110 120 mevzusuna yahu benim motor 110 na çıkarken bile son hızlara tırmandığından zorlanıyo küçücuk cc li motorlara biniyoz bu motordan 6 hp üstünüm benimki o hızlara zor ulaşıyo milletin aklını çelmeyin bende bu motordan almayı düşünüyodum bi zmanlar hatta satıcıya 9 hp oluşu yüzünden soruyodum bu muğlaya gidermi diyexD
    ama seri kalkıyo ben 2 kişiyken biri tek başına kafa kafaya hatta bi adım önde bile gitti ama sadece bu kadar fazla abartmayın
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    KYMCO LİKE 125 cc '2011
    Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    e baksana adamlar nerdeyse honda dylan,ps leri gececekler :D
    gecende bi çocuk bu motorla 130 gördüğünü söyledi hadi gel kapışalım benim motor 130 görmüyo ama gel kapıştıralım anahtarı sana vercem dedim çocuğun gözü yemedi ilk kapışacaktı ps diyince gecer dedi vazgectide 130 yapıyosa hayli hayli gecmesi lazım:D
    gelelim 110 120 mevzusuna yahu benim motor 110 na çıkarken bile son hızlara tırmandığından zorlanıyo küçücuk cc li motorlara biniyoz bu motordan 6 hp üstünüm benimki o hızlara zor ulaşıyo milletin aklını çelmeyin bende bu motordan almayı düşünüyodum bi zmanlar hatta satıcıya 9 hp oluşu yüzünden soruyodum bu muğlaya gidermi diyexD
    ama seri kalkıyo ben 2 kişiyken biri tek başına kafa kafaya hatta bi adım önde bile gitti ama sadece bu kadar fazla abartmayın

abi marmarise gelirsem ilk yapacağım iş seninle tanışmak ve 15 hp PS150 yi görmek olacak

Motosikleti
    neden güldüğünü anlamış değilim :S kesinlikle doğruyu söylüyorum burada atıp tutanlara çıldırıyorum xD
    gel marmarise kapımız açık yalnız artık istanbuldayım önümüzdeki 4 sene boyunca yazdan yaza marmariste olucam
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Wr250r
    o arkadaşa 250'lik versen kesin 200'ü geçer

Selam arkadaşlar ben yenı katıldım bu sıteye ve yenı 2012 model süper 8 sipariş verdım haftaya gelıyor çok tatlı ve bella bir motor herkeze selamlar

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

Selam arkadaşlar ben yenı katıldım bu sıteye ve. çin malı degıl kardesım kım dedıyse yalan söylemiş kaya gıbı motor... bende kırmızı beyaz yenı 2012 model süper 8 sipariş verdım haftaya gelıyor çok tatlı ve bella bir motor herkeze selamlar

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ColdhearteD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karayılan 10 km lik durumunun ne olduğunu bilmedıgın bi motorla yaptıgın sürüşe dayanarak nasıl bu kadar net ve karalayıcı konusabılıosun .. senın o bahsettıgın hızı yokuş yukarı yapıyor bu motor . kalkışlarda nerdeyse patiye koyacak gibi oluyor ve fazlasını bılmem ama düzlükte 100 km rahat goruyor. o motorla ılgaz dağlarını aştım ben kastamonudan ankraya 3.5 saatte geldim . giderken otobusle 4.5 saat sürmüşdü . lütfen emin olmadıgınız konular hakkında konuşmayın . oturuş pozisyonu yuksek ama kesınlıkle dengesiz değil bi activadan kat kat daha performanslı ve dengeli . virajlardada gayet iyi kalitesi ve görüntüsüde mükemmel . ayrıca grenajlarıda çok sağlam öyle yan yatırmayla felan kırılmıyor . 45964565465 tane çinli scooteri cebınden cıkarır . boşkonuşmayalım lütfen . ben cok memnunum motordan 125 likler içinde en iyilerden biri bence
    arkadaşım ben 10 km lik mesafede çok iyi anladım bu motorun ne olduğunu kullandığım test motoru henüz 8.000 km de gayet temiz bir motordu ben motorun kalitesine işçiliğine kesinlikle söz etmedim söylediklerimi aynen tekrar ediyorum bu motor kalkışta seri değil en azından eski motorum Mondial 150 hs kadar seri değil oda heralde 150cc olduğu için son sürat konusunda bu motorun limitlerini zorlayıp kıçını yırttım resmen 90 km üstüne çıkmadı (düz yolda).sele ve amartisörleri çok sert ve gereksiz bir yüksek oturuş pozisyonuna sahip bu motosiklet.bu arada bazı arkadaşlar bu motorun 110-120 km hız yaptığını yazmış arkadaşlar lütfen bol keseden sallamayın insanları yanlış bilgilendirmeyelim burada bir Honda ps150 sahibi arkadaşımız çok güzel yazmış adamın motoru 150cc 15 hp 110-120 km hızları ancak gördüğünü yazmış siz 125cc 9 hp motorun aynı hızı yaptığını söylüyorsunuz sizce bu mantıklımı?
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler