Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda vt 600 shadow

Motovento
    REKLAM ALANI
    chocokerem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    Arkadaşlar vt 600 shadow nasıl bir motordun içiniizde kullanan varmı acaba???? Ayrıyetten 2'nci el motor alırken km'si en fazla ne kadar olmalıdır????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ............

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    vt 600 güzel motordur 750 leri kasa olarak hoşuma gitmemekle beraber enduro tutkum fazla olmakala beraber vt 600 için akan sular durabilir
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    Peki 2'nci el alırken motorun km'si önemlimidir???? En fazla kaç km olmalıdır bir önerisi olan varmı???

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    cikolata keremcim 2 el alirken km si en fazla 100bin olmali. eger 100 binden fazla ise o motordan is cikmaz. shadow gibi motorlardada 2.elde km en fazla 500 bin olmali 500binden sonrasi pek is yapmiyor.
    http://difm :cat:

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cikolata keremcim 2 el alirken km si en fazla 100bin olmali. eger 100 binden fazla ise o motordan is cikmaz. shadow gibi motorlardada 2.elde km en fazla 500 bin olmali 500binden sonrasi pek is yapmiyor.
    Hızını Umutlarına Göre Ayarla!!

Motosikleti
    KYMCO Venox 250
    PARDON KARDEŞİM KAFAM KARIŞTI YAA 100BİNDEN FAZLA OLMASIN DİYORUN HEMDE EN FAZLA 500 BİM OLSUN DİYOAUN????

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Bir arkadaşım için beşiktaş Gençmoto'dan alıp kartal Uğurmumcu mahallesine getirmiştim. 80 km lik bir deneyimim var bu motorla. söyleyebileceğim çok şey yok aslında 34 beygir bir alet. kalıp olarak ince olduğu için daha kıvrak emsallerine göre. Hız olarak da ben 140 km ye kadar çıkabildim. Emanet olduğu için zorlamamıştım.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Arkadaşım, Yamaha-Honda-Suzuki diye tek tek başlık açacağına bunlarla ilgili hem karşılaştırmalı tartışmaların hem de detaylı yazıların olduğu diğer forum başlıklarını araştırsana, içlerinde aylar değil yıllardan beri devam eden başlıklar var. Dün Dragstar nasıl diyordun, bugün Shadow soruyorsun, yarın da Suzuki ile devam ederiz herhalde.

Her motosikletin km'si kullanıcıya ve motorun sınıfına göre değişir. Senin bahsettiğin sanırım chopper model motosikletler için kaç km olabileceği. Bildiğim kadarıyla temiz kullananılan bir chopper yüksek km'de olsa dahi tercih edilebiliyor, çünkü zaten üretim amaçları uzun yıllar / uzun yollar boyunca kullanılması.

Diğer taraftan eğer işin içinde kötü niyet varsa, yani motorda bir problem varsa, zaten istedikleri gibi km yazabilenler olduğunu da duyarım, sırf motor temiz gözüksün diye. O yüzden km meselesine direkt atlama, motorun geçmişini de sağdan-soldan araştır. Internette "km'si düşük, garaj motoru, hiç kullanılmadı" denen bir motorun aslında takla atıp pert olduktan sonra toplandığını öğrenebilirsin. (başıma geldi de ondan biliyorum)
    oderint dum metuant

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler