Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

grand dink 250.görüşlerinize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    frequency48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 V-TECH
    selam arkadaşlar.
    uzun süre inceleme ve sizlerin yorumları doğrultusunda sym hd200 almaya karar verdim.
    ancak bugün gördüğüm grand dink 250 biraz aklımı çeldi.2007 model 3000 km de ve çok temiz.(tanıdığım bir motor hiçbir sorunu yok)
    sanırım 4000 tl ye alabilirim.

çoğunlukla şehir içi kullanacağım bir scooter için sym hd200 e karar vermişken bu motoru almaya değer mi?
    ya da siz hangisini tercih ederdiniz arkadaşlar.
    yorumlarınızı bekliyorum teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Valla bende bir Kymco kullanıcısıyım.Movie Xl125 im var.Ben olsam Grand Dink alırdım.SYM da müthiş parça sorunu var diyorlar.Ayrıca SYM HD nin -bana göre-çok ucuz bir dizaynı var sanki...Tipsizliğiyle meşhur Grand Dink bile ondan güzel görünüyor gözüme:=)O kategoride Kymco'nun People 200 S' i daha güzel ayrıca.Bir de bu 200'lük SYM ve KYmco tam 200 cc değil,biliyorsundur umarım.Örneğin bir Aprilai Scarabeo 200,tya da Piaggio yazdığı gibi tam 200 lük olduğu için beygir gücü ve torklar da ona göre yani...Ben Grand Dink derdim,en azından bir 250'lik.

Motosikleti
    VFR 800 V-TECH
    Alıntı eskişehirli34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende bir Kymco kullanıcısıyım.Movie Xl125 im var.Ben olsam Grand Dink alırdım.SYM da müthiş parça sorunu var diyorlar.Ayrıca SYM HD nin -bana göre-çok ucuz bir dizaynı var sanki...Tipsizliğiyle meşhur Grand Dink bile ondan güzel görünüyor gözüme:=)O kategoride Kymco'nun People 200 S' i daha güzel ayrıca.Bir de bu 200'lük SYM ve KYmco tam 200 cc değil,biliyorsundur umarım.Örneğin bir Aprilai Scarabeo 200,tya da Piaggio yazdığı gibi tam 200 lük olduğu için beygir gücü ve torklar da ona göre yani...Ben Grand Dink derdim,en azından bir 250'lik.
    yorumun için teşekkürler arkadaşım,
    piaggio carnaby ve aprilia scarabeo modellerini bulunduğum yerdeki servis yokluğu yüzünden eledim.people 200 ü de arka fren kampana olduğu için.
    bu 4 tercih arasında sym hd 200 uygun geldi bana ve kararımı vermiştim aslına,ama bugün önüme çıkan grand dink in bildiğim ve sorunsuz oluşu,fiyat uygunluğu ve 250 lik oluşu aklımı çeldi.
    sizlerin yorumları seçimimde büyük yardımcım olacak.
    hadi hayırlısı.

Motosikleti
    VFR 800 V-TECH
    başka da yorum gelmeyecek gibi.
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!!

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Güzel seçim... Hep hoşuma gitmiştir...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler