Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

venox 250

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşlar uzunca bir süredir forumu takip ediyorum gerçekten çok kaliteli vede çok tecrübeli insanlar var.

daha önce üye olmadım çünkü sadece bilgileri okumak yeterli oluyordu fakat kafama takılan 1-2 soru olunca üye olmak istedim.

arkadaşlar ben yaklaşık 1.84 boyundayım ve 110 kiloyum bir cruiser sevdalısıyım uzunca bir süre araştırma yaptım vede fiyat,performans,görüntü ve ihtiyaçlarımı giderme amaçlı motorlara baktığımda en mantıklısının venox 250 olduğuna karar verdim.

Açıkcası benim amacım üniversitedeyken (tabi kazanabilirsem) ev ve okul arası getir götür işimi yapacak bir motora sahip olmak. Ama sadece ve sadece cruiser model istiyorum başka modeller çok itici geliyor.

ihtiyacım olan şey motorun sürekli sorun çıkarmaması, fazla yakmaması,hız yapmaması,vergisinin çok yüksek olmaması vede en önemlisi görüntüsünün güzel olması..

özellikle hız yapmamasını istiyorum çünkü hız ın motorsiklette ne kadar tehlikeli olduğunu biliyorum. Standardım benim haricimde arkada 60-70 kiloluk bir kişiyi yokuş yukarı çıkarabilmesi.

Bütçem max. 6.500 milyar.2. elin mantıklı (aynı zamanda zorunlu) olacağı kanaatindeyim

İsteklerim üzerinede anlayabileceğiniz gibi sanırım en uygun model kymco venox 250. Siz neler söylersiniz cevaplarınızı bekliyorum teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  http://www.motosiklet.net/forum/moto...nox-250-a.html
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler