Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mulhacen 659

Motovento
    REKLAM ALANI
    ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    merhaba. artık elimde iyiden iyiye para toplandı. yaza kadar gerekli parayı toplamış olacam artık. ve alacağım motor kendi alınterimin karşılığı olacak. bu yüzden beni en az 3-4 yıl idare edebilecek bir motor alıyorum. kafamda fikirler yaratmaya çalışırken bu latin güzeli gördüm. aslında tarz olarak enduro peşinde olsamda bu motor kendine hasta etti. çizgilerine hayran kaldım. ki gücü benim için tatmin edici. zira ilk hacimli motorum olacak, kolay uyum sağlayabileceğim bir şey arıyorum. desteksiz motorların ikinci elinin düşük olduğunu biliyorum ama 2008 model 1200 kmde (ve tahminimcve galeri motoru alıcı bulamamış) bir ispanyol motosiklet nasıl 8500lira olur? servis ve parça dışında kronik problemleri mi var acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Fazer
    Mulhacen 659 ikinci el piyasası oldukça düşük satmak istediğinizde sorun yaşayabilirsiniz 8.500 tl ye güzel endurolar alabilirsiniz ..

Motosikleti
    200 GY Enduro
    ben motoru kullanmak için istiyorum. çünkü birdaha kolay kolay para ayırmamın ihtimali yok zira yakında evlilik de görünüyor ben 4 sene sorunsuz motora binmek istiyorum vede 50 beygir benim için yeterli. bana sollamada sorun yaşatmasın yeter. arkadaşlar 2. el piyasası değil daha ziyadesiyle kalitesi ve uzun vadede yaratabileceği problemler önemli. cevap için teşekkürler.

Motosikleti
    please wait mode...
    bahsettigin motor bence harika bir motor üstelik üzerinde xt660 motoru var yani performansı iyidir.marka italyan kaliteli oldugu kesin.
    aynı motorum 3000 km sini 6,000küsür bi fiyata görmüştüm bide ona bak istersen

Motosikleti
    Fazer
    Alıntı ReBeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru kullanmak için istiyorum. çünkü birdaha kolay kolay para ayırmamın ihtimali yok zira yakında evlilik de görünüyor ben 4 sene sorunsuz motora binmek istiyorum vede 50 beygir benim için yeterli. bana sollamada sorun yaşatmasın yeter. arkadaşlar 2. el piyasası değil daha ziyadesiyle kalitesi ve uzun vadede yaratabileceği problemler önemli. cevap için teşekkürler.
    önemli olan sizin içinize sinmesi zaten,sahibinden.com da 6.000 tl civarında olan bir ilan vardı ona da bakabilirsiniz..

Motosikleti
    200 GY Enduro
    elimde şuan sadece 4500 civarı para var. gy 200 toparlamayı düşünüyordum (lastik vs) biraz zaman kazanmak için. 2000e satabilsem birdahaki ay alabilirim. ama bilmiyorum bana ne gibi bir getirisi olur. eğer 660 motoru varsa servis bakımından sorun çıkarmayacaktır zira oldukça çıplak bir motor. bakalım araşıralım. gönlümde tenere yatıyor asıl ama kısmet.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Satmamak üzere alınan motor bile en fazla 2 bilemedin 3 yılın sonunda değiştirilir. Gerçekten güzel bir motor, ama uygun fiyata alıp satarken çok zarar etmemeye çalış.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    200 GY Enduro
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Satmamak üzere alınan motor bile en fazla 2 bilemedin 3 yılın sonunda değiştirilir. Gerçekten güzel bir motor, ama uygun fiyata alıp satarken çok zarar etmemeye çalış.
    insanın eline para geçmeyince öyle bir değişmiyor ki motor alalım daha araba değişecek. hala 91 model toyotayla geziyoruz

Motosikleti
    please wait mode...
    abi bana geliri iyi birinin kullanması gereken bi motor gibi geliyo
    allah korusun bi dusursen kaza yapsan kaporta masrafıyla herhalde bi motor parası kadar olur

Motosikleti
    200 GY Enduro
    Alıntı receplp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi bana geliri iyi birinin kullanması gereken bi motor gibi geliyo
    allah korusun bi dusursen kaza yapsan kaporta masrafıyla herhalde bi motor parası kadar olur
    heyt aşağılama beni diğer motorlarda da pek farklı değil. bana göre ufacık olan cbr rr 600 kazası arkadaşıma 7000 tl olarak döndü bana kalsa daha binerdim ona. 2 dikiş at grenaja devam

Motosikleti
    please wait mode...
    Alıntı ReBeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyt aşağılama beni diğer motorlarda da pek farklı değil. bana göre ufacık olan cbr rr 600 kazası arkadaşıma 7000 tl olarak döndü bana kalsa daha binerdim ona. 2 dikiş at grenaja devam
    estagfurllah abi

Motosikleti
    DRZ400 SM
    Kırmızı beyazını görmüştüm, muhteşemdi. Gerçi başka rengi var mıdır bilmem.

Endurodan çok da uzak düşmeyeceksin zira Mulhacen, "scrambler" dedikleri tarzda: Lastiklerine bak, 18 inçlik jantlarına bak. Eminim enduro diye yutturdukları bazı azmanlara kıyasla toprakta çok daha rahat eder. 50'lerde 60'larda bu scrambler'lar epey revaçtaymış diyorlar.

Motosikleti
    200 GY Enduro
    Alıntı Jagadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kırmızı beyazını görmüştüm, muhteşemdi. Gerçi başka rengi var mıdır bilmem.

Endurodan çok da uzak düşmeyeceksin zira Mulhacen, "scrambler" dedikleri tarzda: Lastiklerine bak, 18 inçlik jantlarına bak. Eminim enduro diye yutturdukları bazı azmanlara kıyasla toprakta çok daha rahat eder. 50'lerde 60'larda bu scrambler'lar epey revaçtaymış diyorlar.
    scrambler olarak adlandırıldığını bilmiyordum. bende tam bir tarz bulamamıştım arkadaşa ama latin olarak fazla yargılamadım. adı zaten dağ ismi. bu şekilde anlam kazandı. kafam karışık aslında. motorda birde artçı problemi var. kız arkadaş nasıl biner arkaya tam açmaz içinde kladım. biraz daha para koyup üzerine yılbaşından sonra olmazsa 3-5 milyar kredi çekip aprilia pegaso trail mi alsam? yada maxi scooterlara mı yönelsem? remen motosiklet tercihlerim içinde kişilik bunalımı yaşıyorum. beni 10 yıl önceki 16lık ergen bunalım hallerime soktu. korkuyorum kafayı kırıp araba alacam diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:06 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:54 AM ----------

ha birde kafamı bozan bir nokta var (mt3 ve xt660 da da) sadece 10cc için 238tl vergi ödemek adama koyar. 750lik makina olur tamam ama. bu fena. evlat acısı gibi gelir. bazen azda olsa fazladan verilen para adam öyle koyuyor. bugün aptal bir posta çeki yüzünden13 tl yerine 129 tl ödedim. nası koydu öf öf

Dedeefendi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio MP3
    Artık ithal edilmeyen bir dönem kullandığım harika bir motosiklet. Sarsıntısız çalışan tek silindirin torku çok iyiydi. Adeta yokuş tırmanmak için tasarlanmıştı en ufak zayıflık göstermezdi. Standart olarak gelen havalı kornası çok güçlüydü (hala hiç bi motosiklette görmedim). Arka led sinyalleri üstündeki parcayı çıkartıp yolcu selesi takabiliyordunuz (motosikleti alırken seleyide veriyorlardı). İsteyen fiyat farkını ödeyerek 3 kamera ile donatılmış modeli alıp sürüşünü video olarak kayıt edebiliyordu.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler