Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kanuni Cross 250

Motovento
    REKLAM ALANI
    kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cross 250 ci arkadaşlar nerdesiniz.
    bi sondurum raporu verin alınırmı bu saatten sonra alınmazmı
    ne yapsak acaba.bi cross 250 arıyorum tavsiyeniz varmıdır
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    novaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni cross 250
    bende kross 250 var, motor kullanmayı bu motorla öğrendim, nisan ayında 3 yıl olacak, ben tavsiye ederim, diğer pahalı motorlarla karşılaştırma yapamam, çünkü pahalı kros motorlarla ilgili bilgim yok, ancak şunu diyebilirim: motor 120 kg, biraz daha hafif olsa iyi olurdu, arazide bayırda düşünce kaldırmak çok zor oluyor.

novaday cross250de ayak marşı var mı? yani ben alsam üstünde akü sinyaller wb lerini çıkarıpta kullanıcamda...

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    elektrik tesisatı sorunsalı olmasa alınası bir makinaymış ama.
    teknik olarak motordan pek anlamam,tek başıma dağda kalsam
    elektrik tesisatı yüzünden,en kolay yapacağım iş,uçurumdan aşağı
    bırakmak olur herhalde.bir arkadaşım tavsiye etmişti,bu yazılanları
    okuyunca bana göre olmadığını anladım.
    gene de sorayım gücü ramzey le nasıldır acaba....
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

pegasso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman An400 (Satıldı)
    Arkadaşlar makina yuksek gözüküyor. 180 boy ile iki ayakla yere tam basmam mumkun mu acaba ? Gordugum kadarıyla sıfırı artık satılmıyor,kanuni yeni model çıkartmayamı hazırlanıyor acaba? internette baktım iknci ellere yüksek fiyatlar yazmışlar, ilanlar da aylardır orda duruyor. . bu makinanın birinci eli ne kadardı ikinci eline bu fiyatları istiyorlar anlamadım? İşin ilginci de ilanlar hep aynı, 1 aydır bakıyorum bir motor satılmadı ) Herkesin malının kendine gore bir değeri vardır, hatta bir satıcının 200tl fiyat yukselttiğini gördüm ( müşterisi çok galiba)
    Mantıklı teklif yapacak arkadaşın motoruna talip olabilirim. (10.000 km motora 3.000tl veremem )Yoksa gidip Kuba Str250 alicam 3700 e taksitle veriyorlar.

arkadaşlar merhaba.tamamen hobi amaçlı, dağa bayıra vurabileceğim bi motor arıyordum bu foruma kadar geldim.1.sayfadan itibaren bütün yorumları okudum ve kafama takılan birşey var onu sormak istedim. bu motorun elektrik aksamı çok arıza veriyor denmiş, peki bu motora güvenip nasıl dağa bayıra vuruyorsunuz ? yolda kalma riski yok mu yani? (tekirdağ ve çevresinde satmayı düşünen arkadaslar varsa görüşebilirim)

tunctepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial extreme 250cc enduro & 150 ut enduro
    geçenlerde burda bodrumda bir tane kanuni cross gördüm 250 lik sanırım sizinkisinden tek kişilik hafifi bir alet gibi gözüküyor sohc motor amortisörler upside değil buda koları göüğüsü çok yorucaktır yanlız bu aletin teknik özeliklerinide bir yazsaydınız iyi olurdu
    teks58 bunu beğendi.

braingulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Su an yok, en son gsx600f (katana)idi
    guzel resimler.

cengver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 150 cross
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ramzey-ssatilik-orjinal-87883652/detay
    buda bnm kendi motorum orjınal her şeyi 150 lik olmasına rağmen ibrenin fotosu war

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı cengver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-ramzey-ssatilik-orjinal-87883652/detay
    buda bnm kendi motorum orjınal her şeyi 150 lik olmasına rağmen ibrenin fotosu war
    O ibre yanlış gösteriyodur 150'lik motor hem de cross 130 km hız yapacak, mümkün değil.

Motosikleti
    adam zaten 130 yapiyor dememiş ibrenin fotografi var demiş
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ibre yanlış gösteriyodur 150'lik motor hem de cross 130 km hız yapacak, mümkün değil.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı pegasso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adam zaten 130 yapiyor dememiş ibrenin fotografi var demiş
    O da güzel tabi.

Motosikleti
    Aldım kanuni crossumu. Genelde arazide geziyorum, bir aylık deneyimlerimden çıkardığım sonuçlar şöyle:
    Bana göre iyi yönleri
    1- Cinli hava soğutmalı rakibi yok gibi. Diğerlerine göre daha hafif, yüksek, aliminyum jant olması buyuk avantaj
    2- Hard enduroya gelir, seni yarıyolda bırakmaz.
    3- Arka amortisor esneme payı birçok çinli motorun nerdeyse iki katı o yuzden ani şoklara daha dayanıklı
    4- Yedek parçasını kolayca internetten alabiliyorsunuz coğu parçanın fiyatları da uygun
    5 - Arka dişli Ktm nin hemen hemen aynısı, vidalı civatalı değil
    6- Motor gücü tatmin edici seni heryere çıkartır.
    7 - Yorumlarda elekrik aksamı arıza veriyor demişler fakat ben o kadar suya girdim çıktım hiç bişi oladı. İleride olursa onuda yazarım arkadaşlar. Elektrik aksamı sorun çıkarıyor derken sinyal falan demiş olabilirler. O da yolda bırakmaz.
    8- Başlangıç mptpru olarak cross ya da enduro yapacaklara , benim gibi maddi imkanları kısıtlı olupta üst segment motor alamayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

- yonleri

1- Arazide duşunce gidon çabuk yamulabiliyor değiştirmek lazım. Dijital gostergeler arıza vereviliyor ( arazide pek de lazım değilde) ikinci elde çalışanı bulmak zor gibi. sıfırıda pahalı. çözüm üretmiş arkadaş varsa fikir verirse sevinirim.
    2- Asfaltta titreşim fazla,Asfaltta yarım saate - 1 saate kadarki yolculuklarda rahatsızlık vermiyor ondan sonra titreşim batabiliyor fakat arazide gez akşama kadar.
    3- Ayak marşı yok
    4 - Gerçi beni pek ilgilendirmiyor, asfaltta da hız yapmam,yine de bilgilendirmek amacıyla yazayım; son hızı fazla değil.
    sorusu olan arkadaşa anladığım kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım.
    forzaBJK bunu beğendi.

spil444 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    rx 250
    arkadaşlar arka dişliniz kaç diş..bizimkilere uyuyorda.

CxAnKACx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 (2014)
    Beyler sadece arazi odakli kullanicam yere dusunce kirilmasin dagda bayirda kalmasin oyle hard enduro yapamam ama araziden cikmicam. 0 mondial xtreme (rodaj ile ugrasmicam aldigim gibi araziye sokucam) mi daha iyi yoksa ikinci el cross250 mi? Cevaplarinizi bekliyorum...

Arkadaslar bu motorun turevi hangi markadir hangi marka adi altinda satiliyor gecen gun birinde gordum cok kallavi bir alete benziyor adamlar o kadar hunharca kullaniyorlar banamisin demiyor

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler