Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

602 cc mz racing

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 125 kt/jawa 350 TS
    romeo_brave kardeş motorun guzel ALLAH a emanet bın,kaza bela vermesın.Vıdeoyu cekmeden ılk once kendı km saatlerınde gosterırsen ıyı olur daha ınandırıcı olur!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    mz 301 etz
    Alıntı yakamoz043 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    romeo_brave kardeş motorun guzel ALLAH a emanet bın,kaza bela vermesın.Vıdeoyu cekmeden ılk once kendı km saatlerınde gosterırsen ıyı olur daha ınandırıcı olur!
    Teşekkür ederim hocam allah razı olsun tüm sürücülere kazasız belasız keyifli sürüşler diliyorum..

Dediğin gibi önce km saatini gösterip sabit kamerayla çekicem halada inanıp inanmamak onlara kalmış, bunu da dediklerime inanmayıp beni yalan söylediğimi sandıkları için yalancı muamelesi gördüğümden dolayı, ayrıca mz lerinde neler yaptığını öğrensinler die yapıcam yoksa hız yapmak yada motorun hızını göstermek derdinde değilim başka bir arkadaş aynı şeyleri yazdığı zaman bidaha yapmaz etmez gitmez diyemezler hiç olmazsa
    mzhastası bunu beğendi.
    4 teker bedenimizi 2 teker ise ruhumuzu taşır.diğer aleme motorlamı gidecez die bana sormayın gidip gelmedim...:queen:

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Bu motoru Eskişehirli ustalığı kaliteli bir ustamız yaptı.

Emeğe saygı gösterip iyi temenni sunacağınıza yerin dibine sokmuşsunuz. Herkes kendi işine baksın lütfen.

Emeğe saygı bu mudur yani anlayış bu mudur ???

Motosikleti
    Yamaha Fazer 600
    Ne olursa olsun. Yüksek mühendislik örneği değil. Onca gücü üretmez. Ürettiği gücü de taşıyamaz. Çok tehlikeli çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk.....................
    ::piloot:: Yakaladın mı? bak bakalım ellerine yakaladım dediğin şey sadece mavi bir silüet.... Çoktan uçup gittik. Geçtin mi? bak bakalım ardına ve önüne geçmene izin verildiğinde ufuktaki mavilik kim........ ::uzgunum:

kardeşler ben ilk motorumu alacam ver 12 gün sonra alacam ve aldığım motor mz 251 seyhan 2002 model ve ben 17 yaşındayı bu motoruun tek eksiği kilometre halatı yok başka hiç birşeyi yok motorun temiz 2.5 aya yakn çaloşmamış hiç ve çaıştırdım tek marşla çalışdı bu motor kaç para erderve bana olurmu malatya arapgir ilçesinde oyuruyorum bana ne tavsiye edersinizz aciilllllllllll

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Arka lastiği kaydırıp duman çıkarmak ne anlamsız ve gereksiz birşey nerde görürsem sinirlerim bozuluyor...

Motosikleti
    125 mg - 301 Mz
    beyler emeğe saygı adamlar düşünmüş bişeyler yapmış hoşunuza gider gitmez o ayrı ama eleştirmek yanlış bence. Kendin daha iyisini yapabileceksen eleştir o zaman yapamıyorsan saygı göstereceksin.
    · [B]Pirlik, saçın sakalın ağarması ile elde edilmez. İblisten daha ihtiyar kim var?[/B]

yzf_orhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsr600
    şimdi konuyu hortlatmış olucam ama ne yapayım dayanamadım.ben mz rx 115 rx 135 çift silindir jawa hepsini kullandım 2 zamanlı erbabıyım diyebilirim.o ustanın yaptıgı motor cok guzel olmus ellerıne saglık.o siyah mzin 180 yaptıgına ınanmayan arkadaşlar bendede özel yapım mz 301 var (avatarımdaki motor) özel rektefe 76,5 piston alt bölüm ayarlı ve 200 km net göruyorum göremezsın dıyen arkadaşlar telefon numaram 05454155899 adana osmanıye hatay cıvarında bıyerde buluşalım yolda kanıtlayayım size...saygılar...
    mzhastası bunu beğendi.
    -----------------------------------------

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    Alıntı yzf_orhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi konuyu hortlatmış olucam ama ne yapayım dayanamadım.ben mz rx 115 rx 135 çift silindir jawa hepsini kullandım 2 zamanlı erbabıyım diyebilirim.o ustanın yaptıgı motor cok guzel olmus ellerıne saglık.o siyah mzin 180 yaptıgına ınanmayan arkadaşlar bendede özel yapım mz 301 var (avatarımdaki motor) özel rektefe 76,5 piston alt bölüm ayarlı ve 200 km net göruyorum göremezsın dıyen arkadaşlar telefon numaram 05454155899 adana osmanıye hatay cıvarında bıyerde buluşalım yolda kanıtlayayım size...saygılar...
    bazen youtube da gülmek için cem yılmaz videolarnı izlerim, bazende mt de böyle arkadaşların 25 bg motorla 200 yaptım demelerine yada özel ayarlı motorum var demelerine daha çok gülüyorum.

bir türlü anlamadım, bu özel ayar nedirde 140 km yaapabilen bir motoru 200 km hıza çıkarıyor? herşeye rağmen bu arkadaşların yazılarıyla gülmek güzel

şu özel ayarlı yada özel yapım (bu özel motorları kim nerde nasıl yapıyorsa) motorları bize biraz açıklarmısınız)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı pinçir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motorum far ve rüzgarlığını beğendim hangi markanın olduğu konusunda fikri olan var mı? yoksa orjinal mz mi?
    Far, CBR 125R sanırım.

Motosikleti
    Gsr600
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazen youtube da gülmek için cem yılmaz videolarnı izlerim, bazende mt de böyle arkadaşların 25 bg motorla 200 yaptım demelerine yada özel ayarlı motorum var demelerine daha çok gülüyorum.

bir türlü anlamadım, bu özel ayar nedirde 140 km yaapabilen bir motoru 200 km hıza çıkarıyor? herşeye rağmen bu arkadaşların yazılarıyla gülmek güzel

şu özel ayarlı yada özel yapım (bu özel motorları kim nerde nasıl yapıyorsa) motorları bize biraz açıklarmısınız)
    twona;motordan ve özellikle mzden anlamadığın kesin o yüzden açıklasamda anlayamazsın.oraya öyle artis artis yorum yazmak kolay delikanlıysan gel osmanıyeye yolda ispatlıyım sana gelmıyorsanda boş boş konuşma

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Nitro vardır
    4tekeri 200km/h de zor tutuyoruz, adamlar max sürati 130KM/h olan vites kutusu ve lastiklerle 200'e çıktığını iddia ediyor:D
    112ciyiz

Motosikleti
    Gsr600
    bende motordan anlamayıpta kendi kafasından saçma sapan kıyaslama ve fikirler üreten arkadaşlara çok gülüyorumbu cahillik kötü şey arkadaşlar
    mzhastası bunu beğendi.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet evet cahillik kötü şey. şahsen ben 200ü görsem GPS yada başka araçla doğrularım. sonra insanlara yalancı çıkmak iyi olmaz.
    112ciyiz

Motosikleti
    Gsr600
    bende onu düşünüyorum zaten alıcam yanıma bi araba ve içinde biride kameraya cekecek ibreyi sonra videoyu atıcam buraya.yoksa bu cahil arkadaşlar inanmayacak duvara karşı konuşuyormuş gibi hissedıyorum kendimi karşımdakiler mz'e karşı fransız oldugu için

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adana , Osmaniye konusu geçtimi yazmadan önce biraz düşünün arkadaşlar.
    Adamlar 50cc moped ile 150 km hatta üzerinde hızlara çıkıyorlar. Söz konusu 300cc bir 2 zamanlıysa heran herşey olabilir. Ben zamanında o son hızı 130 dediğiniz 301 le 150 km yi bir anda göüyordum. 4. viteste tekere kalkıyordu makine. 2 zamanlıda ayar ve modifiye çok özenmli şeyler. Bunları bilip en azından araştırıp yazmak lazım.
    Kimse kimseyi küçümseyip dalga geçmesin , göze hoş görünmüyor çünki. 200 yapar yapmaz önemli değil ama insanları kırmamak lazım.

Ayrıca da 500 yapsa ne olucak gençlikte bizde bazı hatalar yaptık ama Allahtan çabuk döndük hatalardan. Hız kimseye fayda sağlamıyor arkadaşlar. Ben max 60 km yapan scooter kullandım aylarca ve heryere de zamanında gittim hiçbiryere de geç kalmadım.
    mzhastası bunu beğendi.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    Gsr600
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamlar 50cc moped ile 150 km hatta üzerinde hızlara çıkıyorlar. Söz konusu 300cc bir 2 zamanlıysa heran herşey olabilir. Ben zamanında o son hızı 130 dediğiniz 301 le 150 km yi bir anda göüyordum. 4. viteste tekere kalkıyordu makine. 2 zamanlıda ayar ve modifiye çok özenmli şeyler. Bunları bilip en azından araştırıp yazmak lazım.
    Kimse kimseyi küçümseyip dalga geçmesin , göze hoş görünmüyor çünki. 200 yapar yapmaz önemli değil ama insanları kırmamak lazım.

Ayrıca da 500 yapsa ne olucak gençlikte bizde bazı hatalar yaptık ama Allahtan çabuk döndük hatalardan. Hız kimseye fayda sağlamıyor arkadaşlar. Ben max 60 km yapan scooter kullandım aylarca ve heryere de zamanında gittim hiçbiryere de geç kalmadım.
    sonunda motordan anlayan bi adam ve mz tecrübeside var helal sana abi
    mzhastası bunu beğendi.

Motosikleti
    2015 HONDA CBF 150
    nasıl 130 ya. bendede 98 model bır 301 var 160 yapabılıyorum. hemde orjınal hıc bır modıfıye yok motorda. belkı rampa asagı 160 ı da gecer. sımdı sız bunada yalan dersınız.

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

her şey iyi güzelde 4.viteste tekere kalkma olayını anlamadım.
    şunu biraz açda bakalım mz nasıl tekere kalkıyo 4.viteste
    yada benim makinada bi sorun var.
    2. viteste gidonu çekerek zor kesiliyo teker yerden sen nasıl 4 le kaldırıyon.
    fazla orantısız atmayın beyler
    "Son gün olmasın dostum, çelengim top arabam;
    Alıp beni götürsün tam dört inanmış adam!”

Konu ölmüş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler