Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Honda CBF 1000 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    hyo kenan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzeyQm250, GV250, cbf1000
    Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin @guven61
    Ben 1 senedir motorsuzum geçen sezonu zor geçirdim bu sene ne yapıcaz bilmiyorum? hanımı kandırabilirsem bende bi cbf500,600 yada yine bi çılgınlık yapıp duruma göre cbf1000 alabilirim.fakat fiyatlar çok fena Allah yardımcımız olsun.
    Guven bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı hyo kenan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Allah kazasız belasız günlerde kullanmayı nasip etsin @guven61
    Ben 1 senedir motorsuzum geçen sezonu zor geçirdim bu sene ne yapıcaz bilmiyorum? hanımı kandırabilirsem bende bi cbf500,600 yada yine bi çılgınlık yapıp duruma göre cbf1000 alabilirim.fakat fiyatlar çok fena Allah yardımcımız olsun.
    Çok teşekkürler Kenan.
    Allah sana da gönlündekini versin.
    Dediğin gibi, fiyatlarda belirgin bir zıplama var.
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    @guven61 abicim motoru aldınmı? buralara yine uğrayan olmamış pek
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf 250 L
    @guven61 abicim motoru aldınmı? buralara yine uğrayan olmamış pek
    Evet Kenan'cım. Motosikleti aldım. Üç ay kullandım. Lakin esen sert bir rüzgar (ekonomik) sebebiyle sattım. Aynı gün bayiye gelen Rally'lerden birini aldım. Artan para kısa vadede işimi gördü.
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet Kenan'cım. Motosikleti aldım. Üç ay kullandım. Lakin esen sert bir rüzgar (ekonomik) sebebiyle sattım. Aynı gün bayiye gelen Rally'lerden birini aldım. Artan para kısa vadede işimi gördü.
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin.crf rally aldınız galiba? Nasıl memnunmusunuz? Bu arada ben halen motorsuzum
    Guven bunu beğendi.
    live to ride...ride to live...

Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı olsun Allah kaza bela göstermesin.crf rally aldınız galiba? Nasıl memnunmusunuz? Bu arada ben halen motorsuzum
    Teşekkürler Kenan'cım.
    Evet, Crf 250 Rally aldım ve çok memnunum. Özellikle, daha önce 3 yıl kullandığım Crf 250 L ile kıyasladığımda iyi bir motosiklet olduğunu söyleyebilirim.

Umarım sen de en kısa zamanda istediğin motosiklete kavuşursun.
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Abi eskisi ile yenisinin bir kıyaslamasını yapabilirsen memnun olıruz
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı guven61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Kenan'cım.
    Evet, Crf 250 Rally aldım ve çok memnunum. Özellikle, daha önce 3 yıl kullandığım Crf 250 L ile kıyasladığımda iyi bir motosiklet olduğunu söyleyebilirim.

Umarım sen de en kısa zamanda istediğin motosiklete kavuşursun.
    Saol abi inşaAllah.Allah kaza bela vermesin,tekrar hayırlı olsun.hanım istemiyordu onun gönlünü yaptım 2018de bi makina alıcam nasip olursa.gönlüm cbf1000den yana ama fiyatlar almış başını gitmiş 100bini devirmiş motora 20bin tl istiyolar bu arada cbf600 yada cbf500de düşünmüyo değilim.fiyatlar ne olur bekleyip görcez artık
    Guven bunu beğendi.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Saol abi inşaAllah.Allah kaza bela vermesin,tekrar hayırlı olsun.hanım istemiyordu onun gönlünü yaptım 2018de bi makina alıcam nasip olursa.gönlüm cbf1000den yana ama fiyatlar almış başını gitmiş 100bini devirmiş motora 20bin tl istiyolar bu arada cbf600 yada cbf500de düşünmüyo değilim.fiyatlar ne olur bekleyip görcez artık
    Hayırlısı olur inşallah Kenan'cım.

Alıntı bberksan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi eskisi ile yenisinin bir kıyaslamasını yapabilirsen memnun olıruz
    Elbette Bülent'çim.

-CRF 250 Rally, herşeyden önce artan az buçuk gücü ve torku hissettiriyor. Eskisi daha zor giderdi. Son hızda da daha iyi.

-Amortisör sistemi, öncekine göre çok daha iyi. Çalışma aralığı daha fazla. Sönümleme daha güzel. Rally motosiklet kıvamında olmuş. Hoş, bu sele yüksekliğinin artmasına sebep olmuş. (89.5) Önceki 88 cm. idi. (Benim gibi 1.67 boya sahip biri için handikap tabii ki) Önce alçaltma kiti getirtip taktırdım ama içime sinmedi. Dinamikleri bozuldu gibi geldi bana. Tekrar orijinal salıncağı taktırıp seleyi biraz oydurdum. Her ne kadar iki ayağımın parmak ucları aynı anda yere temas etmiyorsa da, oldu gibi. (CRF'lerde zaten az olan sele konforu, daha da aşağılara düştü doğal olarak)

- Siperliğin olması beraberinde uzun yol konforunu getirmiş. Eski CRF'de 2.000 km'lik bir seyahatim olmuştu, ne derece rüzgar manyağı olduğumu hala acı acı gülümseyerek hatırlıyorum.

-Devir göstergesi eklenmiş. İyi olmuş. (Anlık yakıt tüketimi gibi veriler de olsaymış iyiymiş aslında)

-En güzel taraflarından biri 10.1 lt.ye çıkan depo hacmi. Sanırım uzun yolda 300 km. menzile ulaşmıştır. Henüz şehiriçi kullanımıyla iki depo yakıt tükettim. İlk depo 219 km.de, ikinci depo 245 km.de tükendi. Yakıt aldığımda 8 lt aldı. Henüz şehirdışı sürüşü yapamadım. Rodajını bile tamamlayamadım. 600 km.deyim.

-Yanların karenajla kapanmış olması da uzun yol konforunu arttıracaktır. Ayrıca şık bir görüntü elde edilmiş.

-Dörtlü flaşör eklenmiş.

-Led farlar çok etkili. Bıçak gibi mubarek. Senin Africa'daki gibi, sürekli açık kalan, sinyal verdiğinde parlayan led sinyaller de güzel olmuş.

-Vites geçişleri daha bi rahatlamış.

İlk etapta aklıma gelenler bunlar Bülent'çim.
    hyo kenan bunu beğendi.

Motosikleti
    crf1000 , R80gs basic , fzs600 , winggo
    Süper abicim mutlu olmana cok sevindim. Kazasız belasız...
    Guven bunu beğendi.

civeng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TDM 850, SYM Joymax 250i
    Merhabalar, yaklaşık 3 senedir çok büyük keyifle kullandığım 2006 model 54000km deki cbf 1000 imde son zamanlarda özellikle 3500 - 4500 devir bandında motor tarafında bir zırıltı duymaya başladım, rölantide ya da diğer devir aralıklarında ses yok ama hemen hemen tüm viteslerde hızlanırken geçici olarak yada sabit hızla belirttiğim devir bandında giderken inceden bir zırıltı kulağıma geliyor özellikle depoya doğru eğilip dinlersem daha net duyuyorum. Yabancı forumlarda eksantrik gergisi olduğuna dair yazılar buldum, parça numarasını tespit ettim ama ne yazıkki Türkiye’deki Honda yetkili servislerinde bu parça stokta yok siparişle geliyor sorun yok. Bu konu hakkında tecrübesi olan arkadaşlar bilgi paylaşımı yapabilirse sevinirim. Teşekkürler.

Motosikleti
    Crf 250 L
    Alıntı civeng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...rölantide ya da diğer devir aralıklarında ses yok ama hemen hemen tüm viteslerde hızlanırken geçici olarak yada sabit hızla belirttiğim devir bandında giderken inceden bir zırıltı...
    Motor koruma demiri var mı ? Varsa, bağlantı noktalarındaki vidalar gevşemiş olabilir mi ? (2007 CBF 1000'imde başıma gelmişti)
    EN YAKIN YOL,BİLDİĞİN YOLDUR.

Motosikleti
    Evet koruma demiri mevcut, ilk fırsatta baktırıcam çok teşekkürler. Neticeyi yazacağım.

Motosikleti
    Bugün yetikili serviste motoruma bakıldı her hangi anormal bir ses tespit edilmedi, koruma demiri civataları da kontrol edildi, sorun yok dendi. Sanırım biraz fazla dinlenmişim sesleri ama en azından kafam rahatladı. Tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Honda güvenli sürüş eğitimindeki cbf1000ler piyasaya satılıyor mu? Sahibindende bir iki tane gördüm sanki.

basto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda güvenli sürüş eğitimindeki cbf1000ler piyasaya satılıyor mu? Sahibindende bir iki tane gördüm sanki.
    Evet, bir de temizleyip yenilemişler düşük km diye yüksek fiyatlara satılıyor.
    Hayatı güzelleştiren mekanikler.

Şaka gibi. Abartı koruma demirleri dahil duruyor

Motosikleti
    Kawasaki KLE 650
    Herkese selamlar KLE 650 versys gitti çok yakında CBF 1000 le aranızdayım inşallah

Motosikleti
    Aramızda Cbf 1000 veya 600 sahibi olarak Pirelli mt60 corsa lastik kullanan varsa tecrübelerini yazabilirse çok sevinirim. Lastik kullanıcı yorumlarında çok başarılı görünüyor ama cbf 1000 in üzerinde abes görünür mü acaba diye düşünmeden edemiyorum. Ama motosikleti çok yönlü ve daha eğlenceli bir hale getirebilir belki.

Arkadaşlar merhaba. CBF1000 Motorumu üzülerek satmak zorundayım. 2011, ABS’li, 8465 km’de hiçbir sıkıntısı yok. Lastikler sıfır. Akü sıfır. Balatalar sıfır. Yağ sıfır. Arka çanta sıfır. Güvenli sürüş için Hepsini ben değiştirdim. 2017 9.ayda tescillendi. 1 aydır trafikle tanışıklığı var. Eşimle arama girdiği için satmak zorunda kalıyorum. Allah izin verirse fabrikadan sıfır civic alacağım. Bu arada ben Honda Türkiye’de çalışıyorum. Motoru fabrikadan aldım. Hiçbir kazası boyası yoktur. Km si bu yüzden düşüktür. İlgilenen olursa 0532 386 02 44 nolu telefonumdan ulaşabilir. Sahibinden de görebilirsiniz. İlan no 560211755. İyi günler diliyorum.

REKLAM ALANI
53. sayfa BirinciBirinci ... 3435152535455 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler