Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: kymco straight 150 nasıl(görünüş ve özellik bakımından)

Katılımcı sayısı
26. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • görünüşü güzel

1 3.85%
  • özellikleri güzel

4 15.38%
  • görünüş ve özellikleri güzel

19 73.08%
  • görünüş ve özellikleri berbat

2 7.69%
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

kymco straight 150...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca o motor 130-140 yapsın ortadan ikiye ayrılmassa ben bişey bilmiyorum
    madem bu motor 130-140 yapıyor o zaman kimse 250 cc motor almasın nede olsa bu motor 250 cc'nin yaptığı hızı yapıyor
    valla hocam hiç tartışmaya niyetim yok istemediğin kadar motor var 125 lik 150 lik 130 -140 yapan

inanmıyorsan ben ne yapabilirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 vites 9 beygir innova ya 140 yapıyor deyince kimse bir şey demiyor
    5 vites 11 beygir straight 130-140 yapıyor deyince hurra

bırakında yapsın beyler 150 cc 5 vites bir miktar da hafif bir motor o incecik lastikle bırakın yapsın
    125 lik kymco aktiv zaten 120 yapıyor

yapmaz diyenlerin gözlerinden öpüyorum yapmazsa deneyin öyle bekliyorum sizi
    denemeden olmaz demeyin

ne kadar üstüme gediniz yavv
    yapmazsa yapmasın hatta innovaya da geçilsin canınız sağolsun len hepinizin
    kardeşim benim, ben kymco gitmez demiyorum sadece ibresinde hata olabilileceğini söyledim.

hem innova straighti geçemez, hızın kaliteyle ne alakası var? daha kalitelidir amenna.
    benim ck125 imi geçen ne ybr ne cbf150 görmedim.. (orjinal/oynanmamış hallerinden bahsediyorum)
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim benim, ben kymco gitmez demiyorum sadece ibresinde hata olabilileceğini söyledim.

hem innova straighti geçemez, hızın kaliteyle ne alakası var? daha kalitelidir amenna.
    benim ck125 imi geçen ne ybr ne cbf150 görmedim.. (orjinal/oynanmamış hallerinden bahsediyorum)
    anladım hocam teşekkür ederim

işte km darası var çoğu araçta hayabusa bile 240 la giderken reel hız 220 bazı motolarda bu biraz fazla oluyor straightin gücü de az çok belli dediğiniz gibi

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayrıca o motor 130-140 yapsın ortadan ikiye ayrılmassa ben bişey bilmiyorum
    madem bu motor 130-140 yapıyor o zaman kimse 250 cc motor almasın nede olsa bu motor 250 cc'nin yaptığı hızı yapıyor
    öyle deme arkadaşım, biraz mantıksız gibi gelebilir ama gerçekten 120 - 130 basıyor, ama çok zorlanarak, 250cc dedinmi 130 a rahatlıkla erişiyor, zorlayarak 150 - 160 yapanlar var.
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canın sağolsun sen bilin deyince değirmende döğüş olmazmış

cbf olayında da eskiden beri o motorun gitmediğini söylüyorlar hatta bir çok kullanıcı 110 zor dediğini söylüyor. o motorun yapısı öyle 130 yapan da var cbf ile

ben geçen hafta mersine giderken 2 kişi cbf ile üstüne yatmadan 115 le sabit gittiklerini gördüm dijital ibreyle ölçtüm hatta 5-10 dakika hız testi yaptım ben de anlamıyorum 2 kişi 115 yapan moto nasıl tek kişi üstüne yatarak 120 demiyor

ya şu innovayı övdüğünüz kadar bu motoru övseniz ne var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:29 PM ----------

o ne güzel volkswagen yazmak öyle
    Innova kendini kanıtlamış bir makinedir, Straight daha yeni çıktı kullanıcı sayısı bile çok az... Kendini kanıtlasın överiz merak etme...

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    haftaya benim birader getircek motoru ozaman biner sölerim size kaçyüz gidio şaka bir yana bence o süratler çok tehlikeli bir cup motor için

İnnova için 4 vites ve 9beygir 130-140 yapıyor diyenler(motora sözüm yok taş gibi ve hızlıda gidiyor(muş)) kymcoya neden böyle bir varsayımda bulunuyorsunuz bu motor 5 vites ve 11 beygir taş gibi 130a rahat çıkar kanısındayım dahada fazlasını beklemek bu tip motorların amacına uygun değil zaten. Sonuçta şehiriçi kullanımına uygun ince tekerli zayıf motorlar. Ha birde cbf 150 120yi zor yaparken bu motorlar nasıl 130a rahat çıkıyor diyenler fazla bir bilgim yok ama aralarında ağırlık farkları var bunuda göz önünde bulundurmakta fayda var.

Son olarak param olsa innova yerine bunu alırım hem fiyatı daha uygun hem arkada disk fren mevcut birde innova kullanıcıları vs. enjeksiyonlu modelin tamirinin parçalarının vs. hem daha pahalı olduğunu hemde buradaki ustaların bu tip tamiratlardan pek anlamadığını söylüyorlar eğer böyleyse karbüratörlü arka freni disk olan beygir olarak fazlası olan ve bana göre tipi daha hoş olan EN ÖNEMLİSİ fiyatı innovaya göre epey uygun olan Kymco'yu almak mantıklı. (KYMCO BAYİİ'si GİBİ KONUŞMUŞUM FAKAT KENDİ GÖRÜŞÜMDÜR )

Ama nedense cup motorların tiplerini beğenmiyorum yoksa hemen 12 ay taksitle 1500e çinli bir tane alıcam

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Tekrar söylüyorum Innova 140'a çıkamaz, düz yolda 120 km son hızı vardır. Straight'yi her türlü yolda her koşulda geçer denemesi bedava, ayrıca CBF 250 bile 130'a zor çıkarken nasıl olurda Straight'nin 130'a rahat çıkacağını söylüyorsunuz anlamış değilim.

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar söylüyorum Innova 140'a çıkamaz, düz yolda 120 km son hızı vardır. Straight'yi her türlü yolda her koşulda geçer denemesi bedava, ayrıca CBF 250 bile 130'a zor çıkarken nasıl olurda Straight'nin 130'a rahat çıkacağını söylüyorsunuz anlamış değilim.
    Peki siz neye dayanarak innovanın straighti geçeceğini savunuyorsunuz?

Motosikleti
    seneye...
    arkadaşlar sizce bu mantıklı mı ?
    İNNOVA
    1)9 bg
    2)125 cc
    STRAİGHT
    1)11 bg
    2)150 cc
    innova nasıl geçebilir ?
    ayrıca straight.i küçümsemeyin en az innova kadar kaliteli..
    *KyMcO*

melcor09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha Tenere 660
    straight modelini bilmiyorumda KYMco markası ciiden cok kaliteli bir marka daha once kullandıgım modelleri oldu bence denemeden iddia da etmemek lazım kucumsememekte!
    hayalbuysa HAYABUSA derlerdi inanmazdımmmmm!!!

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı hüseyinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizce bu mantıklı mı ?
    İNNOVA
    1)9 bg
    2)125 cc
    STRAİGHT
    1)11 bg
    2)150 cc
    innova nasıl geçebilir ?
    ayrıca straight.i küçümsemeyin en az innova kadar kaliteli..
    Kardeş denemesi bedava, teknik özelliklere bakıpta konuşmayın. Innova dediğiniz motor CBF 150'ye bile takıyor dostum. Vay anam vay demek Innova kadar kaliteli nasıl da kestirip atıyorsunuz ya...

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    innovaninm 135 lere çiktigini duymuştum...sıtraytmidir nedir oda ondan aşagi kalmaz diye düşünüyorum...arkadaslarin dedikleri gibi fazla yayginlaşmiş bi motor degil..önce piyasaya bi yayailsin ögreniriz maksimum hızla yakıtı
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    seneye...
    Kardeş denemesi bedava, teknik özelliklere bakıpta konuşmayın. Innova dediğiniz motor CBF 150'ye bile takıyor dostum. Vay anam vay demek Innova kadar kaliteli nasıl da kestirip atıyorsunuz ya...
    straight.ın 1-2 seneye ihtiyacı var..rahat ol innova kadar kaliteli..para vermek istiosanız gidin innova alın ne diim..
    *KyMcO*

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı hüseyinn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    straight.ın 1-2 seneye ihtiyacı var..rahat ol innova kadar kaliteli..para vermek istiosanız gidin innova alın ne diim..
    Hüseyin arkadaşım, kalbini kırmak istemem. Para vermek istiyorsanız Innova alın demişsin, kardeş Innova zamanında 3.100 TL'ye satılıyordu şimdi Straight dediğiniz motor yaklaşık 3.500 TL'ye satılıyor... Şimdi ben anlamadım bu işi Straight'ye para vermiyormuyuz yoksa bedava dağıtıyorlarda benim mi haberim yok...

Ayrıca Innova kadar kaliteli demişsin, kardeş Aksini iddia etme. Innova-Cub 90 en kaliteli cup motorlardır...

Hüseyin arkadaşım, kalbini kırmak istemem. Para vermek istiyorsanız Innova alın demişsin, kardeş Innova zamanında 3.100 TL'ye satılıyordu şimdi Straight dediğiniz motor yaklaşık 3.500 TL'ye satılıyor... Şimdi ben anlamadım bu işi Straight'ye para vermiyormuyuz yoksa bedava dağıtıyorlarda benim mi haberim yok...

Ayrıca Innova kadar kaliteli demişsin, kardeş Aksini iddia etme. Innova-Cub 90 en kaliteli cup motorlardır...
    Bu motosiklette piyasada epey yeni zamana ihtiyacı var ve innovadan teknik açıdan ve görsel açıdan(bence) daha iyi durum böyle olunca aradaki 835ytl(fiyatlar siteden alınmıştır) fark vermek biraz ne kaçar bilmiyorum. 835ytl az buz bir rakam değil o paraya ikinci el bir çinli rahat alırsın.

Motosikleti
    seneye...

para vermek istiyorsaanız derken enjeksiyonlu modeli kastettim..ayrıca kymcoyu küçümsemeyin..3 ay snra kymco straight alcam ve ilk işim bi innovayla kapışmak olcak..
    *KyMcO*

Motosikleti
    er6F ABS 2014
    kalite olarak haklı olabilirsin fakat söz konusu sürat olunca dur derim.
    büyük bir ihtimal straight geçer. tabiki kullanan kişinin beceriside çok önemli. (iki sürücününde aynı beceride olduğunu farzedersek straight geçecektir.)

Motosikleti
    seneye...
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kalite olarak haklı olabilirsin fakat söz konusu sürat olunca dur derim.
    büyük bir ihtimal straight geçer. tabiki kullanan kişinin beceriside çok önemli. (iki sürücününde aynı beceride olduğunu farzedersek straight geçecektir.)
    arakadaşa katılıtyorum..
    *KyMcO*

Burak927 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache rtr , yamaha nouvo
    arkadaşım niye teknik özelliklere bakmayalım güç her zaman güçtür sen düz mantıkla hareket ediyorsun honda oldu diye illaki geçecekmi honda daha kalitelidir ama teknik verilere göre straight geçer (aynı koşullarda ve sürücüleri aynı beceride olacak!)

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler