Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ramzey QM 200 GY Cross Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

merhbalar. yakın bir zamanda qm 200 almayı dusunuyorum bu yuzdende sizde bu motorun sahibi oldugunuz için size bir kac soru sormak istedim =) ben ogrenciyim maddiyatım sınırlı bu yuzden verdigim paranın degerini bilerek harcamaya calısıyorum. oncelikle servis ve yedek parca durumu nedir bu motorun. buldugum motor 500km ve benim ogrenci halime bakılarak yapılmıs pazarlılar ile 2binlira olarak gorusuldu bu iyimidir, normalmidir? motora bakıcagım zaman nelerine dikkat etmeliyim? ben bu motoru sehir içi kullanmayı planlıorum benim ilk motor tecrubem olucak ilk motora baslayan biri için ve sehir içi için bu motor uygunmudur bana acaba ? yani bu motor ile ogrenicem herysei diyebiliriz... motor hakkında hemen hemen hiç bir bilgim olmadıgı için ben bu motorla 1 sene içinde birşeyler ogrenene kadar beni en azından bir yıl yol ortasında bırakmamalı bu cok onemli ne yazıkki, bu yuzden beni ortada bırakırmı sorusunu soruyorum? ve ogrenci oldugumdanda yakıt sarfiyatıda pek onemli aslında bunun hakkında bilgi verirmisiniz? umarım bu sorularıma cevap verip yardım edersiniz. şimdiden cok tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

şu an ramzey 200 gy kullanıyorum çok memnunum bir arkadaşa aynı motordan arıyoruz bulamıyoruz varsa almak istiyoruz fiatı nedir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:00 ----------

Alıntı shaolin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam.. siteye yeni uye oldum arkadaslar, aynı gunlerde de ramzey 200 cross aldım. henuz elime ulasmadı, bayinin plaka ruhsat islemlerini halletmesini bekliyorum.. bu aletle ilgili bilgisi olan veya kulanan arkadaslar varsa, tavsiyelerini duymak isterim. nelere dikkat etmek lazım, ne gibi problemlerle karsılasabilirim, tecrubelerinizi paylasırsanız sevinirim..
    nerden aldın bende alacağım fakat hiç bir yerde bulamadım varsa bildirirmisin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ramzey QM200GY

Motosikleti
    skyteam st 200
    ramzey tutulmuyo diye bunun sıfırını üretmez olmuş..150 lilik te yok :D piyasada zaten doğru düzgünüüüü ykkkk..motorsuz kaldık..dereyi görmeden paçaları sıvadık:D
    motorsa cross olsun

S.a arkdaslar bende 2006 model ramzey vardı sımdı kanunı bora var ama sunu sölım sınıfının içersınde en iyi motor ramzey gy 200 kesınlıkle emınım taş gibi motor selametle

buralpdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık var
    doğruysa benim duyduğuma göre qm200gy'nin giriş fiyatı 4000tl gibi bir rakama ulaşınca, biz bu motoru kaça satacağız endişesiyle getirmemişler
    İlo 50cc-Jawa250-Jawalazer-Honda Strada200cc-Honda Titan-Mondial 110ft-Cbr600-Dr 800-Afrikatwin-Varedero-QM200GY-Honda İnnova-Cb125e-Mondial Prostreet

kardeş sen ramzeyin egzos üstündeki geri dönüşümü aç bak diyaframları patladıysa değiştir veya iptal et aynı sorun bendede vardı hallettim çekişi çok artıyo

oncelıkle hayırlı ugurlu olur ıns sen kımseyı dınleme ben 5 yıldır bu motoru kullanıyorum cross olup fiyat 4 e kadar olan motorlardan en ıyısı bu ustune tanımam ramzey cekısı en ıyı olan asfalttada ybr yı gecen ormanda rakıbı olmayan bı motor motor benı eskıttı bende onu ama sunu bıl sadece ramzey ustune motor tanımıyorum arkadasım bır de bır tavsıyem var sana motorunun en ufak bı sey olduhunda hemen yaptır yaptırmayıp bırıktırırsen arzılarını motordan sohursun toplu yaptırınca

musagüner129 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm 200 gy cross
    bende QM 200-GY kullanıyorum.bence durumu kısıtlı olupta arazi faaliyetlerinde bulunmak isteyenler için mükemmel bi motor.yakıtıda mükemmel, beni hala bile şaşırtıyo bu performansa göre.motorun tek bir dez avantajı yedek parça sıkıntısı, okadar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:53 ----------

Alıntı kocanberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelıkle hayırlı ugurlu olur ıns sen kımseyı dınleme ben 5 yıldır bu motoru kullanıyorum cross olup fiyat 4 e kadar olan motorlardan en ıyısı bu ustune tanımam ramzey cekısı en ıyı olan asfalttada ybr yı gecen ormanda rakıbı olmayan bı motor motor benı eskıttı bende onu ama sunu bıl sadece ramzey ustune motor tanımıyorum arkadasım bır de bır tavsıyem var sana motorunun en ufak bı sey olduhunda hemen yaptır yaptırmayıp bırıktırırsen arzılarını motordan sohursun toplu yaptırınca
    motor hakkında çok doğru bi yorum...

lifan GY200-6 modeline bakın ramzeyin aynısı. sıfır 4100tl. ben beğendim valla.

ya ben motor almak istiyorum kimi ramzey diyor kimi kanuni yamaha felan adana için uygun pek bozulmuyacak lazım hem beni okula getirip götürecek hangisini önerir siniz

mehmetmumtaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X-treme Motard 250cc
    Alıntı niyazi01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben motor almak istiyorum kimi ramzey diyor kimi kanuni yamaha felan adana için uygun pek bozulmuyacak lazım hem beni okula getirip götürecek hangisini önerir siniz
    ramzey gayet güzel 2 el fiyatları yüksek kaliteli olduğu için , zonghsen 200gy de tavsiye ederim (satması zordur) ama parça kalitesi çok iyi , kanuni denuzak dur , yamahaya gücün yetiyorsa temizde bulabilirsen alabilirsin ama haşlanmış, dağılmış yamahada alınmaz
    İnna lillahi ve inna ileyhi raciun

çok teşekkür ederim yönlendirdginiz için saolun bide motor ehliyeti kaç yaşında alınıyor[COLOR="Silver"]

[SIZE=1]---------- Mesajlar birleştirildi - 09:33

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    Öncelikle merhaba herkese . Zealsun zs 200 gy ile bu motoru karşılaştırırsak hangisini tercih edersiniz? hafta sonları dağa çıkmayı düşünüyorum bi karşılaştırma yapın
    ailemi ikna etmeliyim ! yardm edin :@

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı ekocem1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle merhaba herkese . Zealsun zs 200 gy ile bu motoru karşılaştırırsak hangisini tercih edersiniz? hafta sonları dağa çıkmayı düşünüyorum bi karşılaştırma yapın
    Bi fark var mı ikisinin arasında ? ben aynılar diye biliyorum bütün 200gy'ler.

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi fark var mı ikisinin arasında ? ben aynılar diye biliyorum bütün 200gy'ler.
    vallaha tam bilmiyorum ben de ramzey de suzuki motoru var deniyor tabi kalite bi yere kadar farkları hakkında hiç bir fikrim yok zealsun 2.3l de daha ucuz sanırım nedeni ne olabilir ki..
    ailemi ikna etmeliyim ! yardm edin :@

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    Merhaba arkadaşlar,
    Ben yaklaşık 2 aydır bu uygun fiyatlı (yani çin menşeili) modelleri araştırıyorum. Yakın zamanda da Ramzey QM 200 GY almak üzereyim.
    Ramzey markası adı altında satılan motorsikletin orijinali Jinan Qingqi Motorcycle Co. firmasına aittir. Motoru eski Suzuki DR 200 modelinin üretim bantından yaratılmış (sanırım Suzuki ile yapılan anlaşma). Yani üretim aşaması Suzuki teknolojisi ile yapılmıştır.
    Türkiye'de ki Çin malı Cross motorsikletler arasında en sağlamı olarak (yorum ve kullanıcı istatistikleri) yer almaktadır.
    Orjin site; http://www.qingqi.com.cn/en/index.aspx
    Saygılarımla..

herkese merhaba.. bi sorum olacak : 5 YILDIR RAMZEY QM 200 GY ye BİNİYORUM HİÇ BİR SIKINTI SORUN ÇIKARMADI...AMA UZUN Bİ GEZİYE ÇIKMADIM ŞİMDİ ÇIKMAYI DÜŞÜNÜYORUM... GİDECEĞİM YOL 1500 KM . BU KADAR YOLU GİTSEM BENİ MAHÇUP EDER Mİ YOLDA.YANİ İKİ GÜNDE FİLAN DİNLENE DİNLENE GİDECEM.iyi anlayan varsa cevap yazsın lütfen... teşekkür ederim ....

herkeze selamlar...ben 193 boyunda 125 kg
    biriyim 2000-2500 tl param var ilk crossumu
    almak istiyorum ogrenci oldugum icin yakit ve
    parca cok onemli genelde hafta sonlari yaylalari
    gezmek icin kullanicam yani cogunlukla
    asvaltta..hiz yapmak gibi bir niyetim yok sizce nasil bir motor tercih etmeliyim..yardimic olursaniz
    sevinirim.. Konuya cevap yaz

Artes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biraz canlandirayim, iki sezondur kullanıyorum. Sorulariniz varsa buradayim.. İyi forumlar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler