Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung (S&T) GT 650 Comet Kullanıcıları...

Motovento
    REKLAM ALANI
    TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Alacam keratayı inşallah
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Senin aygırdan sonra aslana binmiş gibi olursun :-)

Motosikleti
    gsxr13000
    650 ciler daha yokmu forumda ???

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Soruma cevap yazan tüm arkadaşlara teşekkürler. Sanırım Comet 250'yi satarsam alacağım motor Comet 650 olacak.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    250 liği seven ve daha fazla güç ve hız arayan biri için 650 Comet uygun bir seçim olur. Yakıt olarak da pek fazla bişey değişmez ne de olsa..

Motosikleti
    Slamdunk sana özelden mesaj attım okudunmu arkadaşım.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

nightshift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT - 07
    arkadaşlar herkeze merhaba ..
    bende gv 250 var ve cc yükseltmeye karar verdim. amacım naked yada sporttouring tarzına geçmek. Cruiserın tarzıma uygun olmadığına karar vermiş bulunuyorum.
    benimde aklımda gt 650 comet var ama birde Fazer 600 var
    hayallerimde fazerı düşlerken maddi olarak düşündüğümde comet tam aradığım makine diyorum. zaten bir hyosung kullanıcsı olarak memnunum.
    bende güzel motorumu satılığa çıkardım
    enjoy your ride and enjoy forever

Motosikleti
    gsxr13000
    slm arkdaşlar bişey sorucam 650 lıklere motor koruma demırı , düşme takozu , orta sehpa takılabilirmi? bende bi tanesının peşine düşücemde önce bunları bi öğreneyim dedim bide bunların huyu suyu nasıldır problemı varmıdır? genel bi bilgide verirseniz süper olur

Motosikleti
    Motor koruma demiri ve takozun orjinali sanırım piyasada yok ama rahatlıkla yaptırabilirsin. Ya da yurtdışından sipariş edebilirsin.
    Mesela ben çanta demiri yaptırdım ve her gören orjinal kadar kaliteli olmuş diyor.
    Motorun huyu suyu hakkında birkaç yazı yazdık önceki sayfalarda. Zaten topu topu 3 sayfa var rahatlıkla bulursun.

Motosikleti
    Slamdunk( Burçin ) motorunu sahibinden'e vermişsin 9500'e hayırdır satıp başka model almayı düşünüyorsun sanırım takasa birkaç model yazmışsın.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    gsxr13000
    Alıntı slamdunk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor koruma demiri ve takozun orjinali sanırım piyasada yok ama rahatlıkla yaptırabilirsin. Ya da yurtdışından sipariş edebilirsin.
    Mesela ben çanta demiri yaptırdım ve her gören orjinal kadar kaliteli olmuş diyor.
    Motorun huyu suyu hakkında birkaç yazı yazdık önceki sayfalarda. Zaten topu topu 3 sayfa var rahatlıkla bulursun.

tşk ederim ileride alabilirsem sizi daha çok rahatsız ederım (orta sehpa ve koruma demırı yaptırmam lazım diye düşünüyorum yan ayaktan nasibimi aldim bikere :( )

Motosikleti
    Aslında satmaktan çok takas düşünüyorum, herhangi bir problemim yok çünkü motorumla. Bu motor 8. motorum ve bundan öncekilerin çoğu enduroydu.. Enduroya mı dönsem diye düşünüyorum. Eşimle uzun yol yapma(Karadeniz) düşüncelerim var da enduro ile daha rahat olabilir diye düşündüm. Ayrıca eşim biraz fazla rahatına düşkün motor konusunda scooter ve endurodan başka motoru rahat bulmuyor bir türlü.
    İlanı vermemin nedeni de hani belki enduro yerine daha güçlü daha hızlı bir motor almak isteyen olursa takas yaparız diye. Anlayacağın tok satıcıyım :-)

Motosikleti
    gsxr13000
    arkadaşlar bu motor iyiye benziyor ama bakabilirmisiniz sahibini tanıyan çıkar belkide

http://www.sahibinden.com/!!!_fiyat_...XQQdisplayitem

benimde gözum var bunlarda

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı dorion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motor iyiye benziyor ama bakabilirmisiniz sahibini tanıyan çıkar belkide

http://www.sahibinden.com/!!!_fiyat_...XQQdisplayitem

benimde gözum var bunlarda
    kaçırılmayacak bir ilana benziyor...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    Memleketim insanı bir acayip. Sahibinden.com ilanlarına bakıyorum temiz bir GT 650 8000-9000 TL arasındayken GT 250 6000-7000 TL den gidiyor. Motor gücünden tutun da malzeme kalitesi bile farklı olan 2 motosiklet arasında bu kadarcık fiyat farkı nasıl oluyor? Ya GT 250 ciler pahalıya satıyor ya da GT 650 ciler fiyatı dibe indirmiş? Hatta hatta YBR 250 iler 7000-8000 den satılıyor.

İşin ilginç yanı millet 5-6 yıllık 600-650 lik Japon veya İtalyan motorlar için bile uçuk fiyatlar çekerken kimse de gidip GT 650 almıyor. Ha garanti problemi var global motordan dolayı derseniz zaten 5 yıllık motorun da garantisi yok ki en azından çok daha ucuza 1-2 yaşında motor alıyosunuz. Parça sıkıntısı ise hiç yok.

Şimdi sen motosikletini satıyorsun diye böyle diyorsun diyenler olabilir ama benim nedenim tarz değiştirmek. Ve tekrar naked alacak olsam bu fiyatlarla yine GT 650 alırım. Honda VTR 250'yi 129000 TL ye satarken 8000-9000 bin liraya sıfır ayarında 650 lik motor alabiliyorsam hiç düşünmem.

Yeni başlayanlar hariç kesinlikle şunu söyleyebilirim. 250 lik motor alacağınıza gidin GT 650 veya GT 650 R alın bu fiyatlara. Kesinlikle pişman olmazsınız.

Motosikleti
    gsxr13000
    arz talep ilişkisi olsa gerek nedenı dıye düşünüyorum. yeni başlayanların daha da arttıgınıda düşünüyorum hem 250 lık hemde tasarım güzel daha ne olsun
    bende daha yenı motorcuyum 1500 km falan yaptım şehır ıcı pek yok ( ilk defa motora bındım ) bende cc yukseltmek ıstıyorum 250 lıkle trafıkte bana sıkıntı oluyor hep sagdan gıtmek ıyı olmuyor zaman zaman. 650 lık comet alsam öğrenemezmiyim agırlıgı falan benım motorla aynıdır sanırım.mavevra kabılıyetı daha fazla frenler daha ıyıdır vs.vs tabı 79 bg ı tutmak kolay degıldır . tabi bende isterım 2500cc alayım baslangıc ıcın ama al sat alsat hep zarar olucak kı bu devırde birini satmadan diğerinide alamam :( yanı böyle bir motor kullanmak çookkk mu zor olur öğrenmek ? sızler uzun sureden berı bildiğiniz için acemiliği sizde yaşadığınız için daha iyi bilirsiniz. uzun oldu kusura bakmayın

Motosikleti
    Daha önce vitesli motosiklet kullanmamış biri için 79 beygirlik bir motosiklet bana sorarsan tehlikeli olabilir. Daha önceki motosiklerin 250 lik vitesli bir model olsaydı rahatlıkla kullanabilirdin diyebilirdim.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    250cc den sonra uçağa binmiş hissi verecektir.
    Fiyatının bukadar düşük kalmasının sebebi iki firmanın çekişmesi ve aradan çekilen globalden kalma model yılı 2007 de kalmış sıfır motosikletlerin zararına satılması 2. eli tam baltaladı.Fakat globalden kalmalar tamamen tükendi sayılır.S&T sevdirebilirse kendisini ve piyasaya güven tazelerse mevcut fiyat listesine nazaran 2.el pirim yapmaya başlayacaktır. Sıkıntıda değilseniz kesinlikle satmayın motosikletlerinizi.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Motosikleti
    Satma konusunu zaten pek düşünmüyorum. Eğer enduro ile mantıklı bir teklif gelirse değerlendireceğim. Yoksa 250 cclik motosiklet fiyatına 650 cc lik motosikletimi kesinlikle satmam.

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    benim 650 lik 5 ay oldu alalı ilk işim ise konjektörü ve aküyü değiştirmek oldu. daha sonra ön cam armaya başladım ama hangisini denediysem hoşuma gitmedi, elbet onuda bir gün beğenirim. makina çok güçlü. japolardan aşşağı kalacak bir yanıda yok kalite olarak ben yeterli görüyorum ve bu motorla 2200km lik bir doğu karadeniz gezisi yaptım insanın bile nefes almakta zorlandığı yerleri gezdim motor tık bile demedi. illa japon olacak diye dünya kadar para dökmenin bir anlamı yok taş gibi motor...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler