Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Harley Davidson Sportster 883 Low - Custom - Iron

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam haklısın ama 50 hp civarında güç üretiyo ve 250 kg. o sürate çıkması çok zor.
    Valla ben orasını bilemem çıkar çıkmaz . ama ibrede yazan budur.
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Arkadaşlar merhaba ben ahmet.Kendime Harley 883cc sportster modeli almayı planlıyorum. Şu anki cruiserımı satıp düşük model (2000-2002)bir tane almaya gücüm yetiyor.Ama asıl aldıktan sonrası ile ilgili masraflarının (yedek parça ve bakım fiyatları) tutarını merak ediyorum.Bu konuda suzikinin sitesinde hepsinin fiyatları yazıyor fakat harleyin sitesinde fiyatlar hakkında hiçbir bilgi yok. Yardımcı olursanız sevinirim.

harley 883 servis bakım

Alıntı AHMETSERDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben ahmet.Kendime Harley 883cc sportster modeli almayı planlıyorum. Şu anki cruiserımı satıp düşük model (2000-2002)bir tane almaya gücüm yetiyor.Ama asıl aldıktan sonrası ile ilgili masraflarının (yedek parça ve bakım fiyatları) tutarını merak ediyorum.Bu konuda suzikinin sitesinde hepsinin fiyatları yazıyor fakat harleyin sitesinde fiyatlar hakkında hiçbir bilgi yok. Yardımcı olursanız sevinirim.
    Ahmet bey, ben geçen gün harleye uğradım 883 iron modeli le ilgileniyorum. Servis olarak söyle bir konuşma geçti; İlk 1500 balkımı 400 avro sonraki 4000 bakımları 400 avro. Kayış 40.000 'de değişiyor. Bedeli 800 avro yanlış hatırlamıyorsam. Bir tanıdığım lastik seti 950 avro dedi. Honda shadow spirit ve harley 883 iron arasında sıkıştım. Honda 'ya gidip baktığımda içim akıyor. Harleye gidip çalıştır dıklarında aklım çıkıyor. Az kullanacaksan tavsiyemdir. Harley.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    1500 km de yağ ve filtreden başka bakım gçrecek bişey yok oda 400 euroysa iyiymiş derim...:(
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

dptlk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Alıntı CaBRioLeT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka çatalı açıp lastiği 240 yapmadığın sürece çok cılız bir makina custom şart .....benim fikrim tabiki.....

selam,

peki arka catali acip o lastigi taktirmak kaca mal olacak? hadi HD olmasin baska bisi olsun. bu islemi de yaptirmak bana makine + kac paraya gelir? bilen varsa bilgi verirse sevinirim.

herkese iyi geceler!!!

Motosikleti
    tvs ( apache )
    benim rüyam

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    20/50 motor yağı filtre 5TL. kapalı yağ 4Lt. 20TL. hava filtresi uzun ömürlü yıka yıka kullan 150 TL. aktarma kayışı 340 euro 100.000km. yakıt 3.5 - 5 lt 100 km'de abartıldığı gibi değil.bildiklerimi soran olursa aktarırım.ben mutluyum.harleyimi seviyorum.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı namk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20/50 motor yağı filtre 5TL. kapalı yağ 4Lt. 20TL. hava filtresi uzun ömürlü yıka yıka kullan 150 TL. aktarma kayışı 340 euro 100.000km. yakıt 3.5 - 5 lt 100 km'de abartıldığı gibi değil.bildiklerimi soran olursa aktarırım.ben mutluyum.harleyimi seviyorum.
    yukarda kayış için 800 € denmiş siz 340€ demişsiniz acaba siz başa yerlerdenmi temin ediyosunuz .. sahipleri parça fiyatlarını net olarak temin yerleriile yazarsa faydalı bir bilgi olacaktır..

son hızı nedir .. fabrikaverisi yakıt tüketimi doğrumudur .. vb.. deneyimlerinizi paylaşınız

şahsen ben deneyime dayalı tecrübe ve bilgiyi fabrika verisi bilgierden önde tutarım ..objektif olmak kaydı ile tabi
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Pahalı gibi gelsede bir harleyi incelemenizi isterim malzeme o kadar kaliteli diğer motosiklere göre..
    Tekerlekli sandalyede olsan yanında olurmuydu fiyakalı...

GhostRider-L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    güzel makina Harley abi işte :D

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Alırım şaftlı bir VTX bakarım dalgama. 800 € ya kayış mı olur.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

ebay'de uygun fıyata sportster'ın parcalarını bulmak mumkun,su ana kadar hıc servıse 400avro vermedım,harley'in felsefesine aykırı,bılmeyebılırsın ,zaten sorun bılmemek degıl ogrenmemektır. en azından yag degıstırme v.s gıbı ıslemler ıcınde servıse ugramamak lazım,kucuk arızalarda mudahele edebılmek onemlı,yolda arızalandıgında ne yapıcaksınız,cekıcımı beklıyeceksınız,gene arıyacagınız bır ustanız olsa dahı neyın nerede oldugunu bılmekte fayda var 15$ servis kitapcıgını aldım ınternet uzerınden.hem cd olarak hemde kıtap olarak resimlerle detaylı olarak anlatılmıs(daha ne yapsınlar)parca'larıda aynı sekılde ınternetten temın edebılıyorum,kendı motorunuzla sadece sızın ılgılenmenızın keyfıne anlatılmaz ,erkeklerın olmazsa olmazı at,avrat,silah ise.HD'de mustang'dir friesian'dır kitap&arıza durumları gıbı konularda yardım ısteyen olursa elımden geldıgınce seve seve yardımcı olurum
    saygılar
    namk ve Yesiam bunu beğendiler.

kısaca bu motor chooperların esas kralı

ops pardon )

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Alıntı greyhorse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebay'de uygun fıyata sportster'ın parcalarını bulmak mumkun,su ana kadar hıc servıse 400avro vermedım,harley'in felsefesine aykırı,bılmeyebılırsın ,zaten sorun bılmemek degıl ogrenmemektır. en azından yag degıstırme v.s gıbı ıslemler ıcınde servıse ugramamak lazım,kucuk arızalarda mudahele edebılmek onemlı,yolda arızalandıgında ne yapıcaksınız,cekıcımı beklıyeceksınız,gene arıyacagınız bır ustanız olsa dahı neyın nerede oldugunu bılmekte fayda var 15$ servis kitapcıgını aldım ınternet uzerınden.hem cd olarak hemde kıtap olarak resimlerle detaylı olarak anlatılmıs(daha ne yapsınlar)parca'larıda aynı sekılde ınternetten temın edebılıyorum,kendı motorunuzla sadece sızın ılgılenmenızın keyfıne anlatılmaz ,erkeklerın olmazsa olmazı at,avrat,silah ise.HD'de mustang'dir friesian'dır kitap&arıza durumları gıbı konularda yardım ısteyen olursa elımden geldıgınce seve seve yardımcı olurum
    saygılar

Aksesuar ve parçaları genelde Japonların üç-dörtte birine satılıyor. Bunun nedeni çok önceden beri bu motorları üretmeleri ve daha fazla satılmaları mıdır? Ortalama bir Japon için yurtdışı ağırlıklı aksesuar listesi 2-3 bin dolara geliyorken, Harleyde 500 dolara komple aksesuar satanı gördüm Yurtdışında olsam alacağım tek motor Harleydir
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

2011 modellerinden en dikkatimi çeken iki model var Rocker C ve Cross Bone modelleri çok hoş duruyorlar bence Harley'in bu sıralar cıkardığı en iyi iki model diyebilirim.

Rocker C
    http://www.motorcyclists-online.com/...RockerC_01.jpg

Cross Bones
    http://pictures.topspeed.com/IMG/cro...lst_460x0w.jpg

namk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson 2007-mobylette 1967-Honda NX400
    Enjektörlü yeni modellerde harleyin o gürül gürül sesi yok. Ama karbüratörlülerde on numara 2007 üstü ses zevki azalmış benimki 2006 kar. sound 2006 883 c harley yazın you tube'da sesini dinleyin bire bir orjinal hoşunuza gidecektir umarım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:51 ----------

Fabrika verisi 185km. dir. 883 c bence yeterli.

DaBEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke... bide 250 cc ögrenci akbili..
    her gördüğümde bu motoru resmen eriyorum... kac yıldan beri para biriktiriyorum bu motor için... tabi harley diye yola cıktık ama sanırsam venox patlar gibi gözüküyor bana..
    ayrıca enjeksiyonlu modellerinin seside çok kötü değil.. tamam karbüratörün yerini tutmuyolar ama yanına harley haricinden ne motor gelirse gelsin sesini resmen bastırıyolar.. özellikle japonların seslerini bastırırken ayrı bi zevk alıyorum valla.. bazen bu sahne yasanırken denk gelip harley haricindeki motoru kullanan kişinin suratını görüyorumda adamın sanki suratında bi burukluk oluyormuş gibi gözüküyor.. taksimde bir çok gece görmüşümdür bu olayı..

iron 883

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:39 ----------

Dağa taşa sürmeye çalışmazsanız bence güzel motor keyif alarak kullanıyorum.

geronimo0680 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    harley davidson sportster xl 883 custom
    Alıntı Angel Spear adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende sportsterdan bobber yapiyorum, merak edenler buradan takip edebilir

http://www.motosiklet.net/forum/moto...r-projesi.html
    hd sportster sade, kendi haliyle olduğunda pek de ahım şahım bir model değil estetik itabariyle. sırf hd sahibi olayım diye bir sportster almayı istemezdim şahsen. bu naçizane benim fikrim ve zevkim. lakin bobber yapmaya da pek uygun ve de başarılı bir çalışma sonucunda binme de yanında yat bir ürün ortaya çıkabiliyor.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler