Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Piaggio , Vespa , Gilera Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    PIAGGIO BEVERLY 500 CRUISER
    piaggio beverly 500 ie cruiser motorumu satıyorum;

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6831690/detay/

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bevv 500 super

merhabalar
    liberty 150 ve aprilla scarabeo 200 ie araasında secım yapmak durumunda kaldım. maddı olanagım ya sıfır lıberty yada temız ıkıncı el aprilla dan yana olacaktır. sizce liberty benı memnun eder mı_ oncekı motorum yamaha delight 115 cc. degıstirme amacım biraz daha sehır dısına yakın yerlerı gezebılmek otobanda daha rahat haraket ımkanı. sızce 150 cc motor piaggio bu konualrda aprilla dan ustun olmasa bile benı memnun edecek mi şimdiden tesekkurler

bazen25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    x evo 400
    115 ile 125 - 125 ile 150 cc ler arasında çok büyük farklar yok bence tabi arda biri 2 zamanlı değilse şahsi fikrim biraz şehir dışına çıkmak istediğinizde , yolda lazım olacak hızlanmalara cevap alabilmek için min 250cc düşünmelisiniz (2 yıl xevo 400 1 haftadır da xmax 250 kullanıyorum her allahın günü)

Arkadaşlar merhaba;
    Vespa 250 almak istiyorum fakat kafamı karıştıran bir nokta var. Boyum 190, sizce altımda çok mu ezilir? Komik mi durur?

atoprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly 350 ST
    Merhaba,

Ferco da satışta bulunan kişi 250 lik Vespaları daha çok basektçilerin aldığını söylemişti (250 veya üstü) nedeni ise düz zemin oldugundan dolayı dizlerin daha rahat oluyor olması ...

Benim boyumda 196cm .. dizlerim en rahat Vespa 250 ama daha da rahat olrak Beverly 350 de rahat etti.. bende Beverly aldım ...
    Çok güzel duruyor mu, muhtemelen hazır.. ama siz bunlara takılmayın derim...
    Aslında biraz daha sempatik bile duruyor olabilir

Motosikleti
    Vespa LX 150
    Selamlar, ben de ikinci el 2008 model Vespa LX 150 aldim.
    Sormak istedigim bazi seyler var, benden onceki sahibi hic bakmamis motora.
    - Motorun hava mi su mu sogutmali oldugunu bilmiyorum, nasil tespit edebilirim?
    - Su sogutmali ise antifriz koymak gerekir mi?
    - Yag ve filtre degisimi yapacagim, tapa contasini da degistirmeli miyim? Ayrica servise vermeden kendim degistirebilir miyim? Yag icin de castrol iyi midir?
    - Motoru calistirirken marsa bastigimda gaz vermedigimde hemen calismiyor mars zorlaniyor, sorun ne olabilir normal mi? Ben hep gaz vererek calistiriyorum.
    - On paneldeki zaman-saat gostergesi calismiyor hic goruntu yok orda, pili bitmis ya da bozulmus olabilir, bunu serviste yaptirmali miyim? Panelin komple cikarildigini soylediler, sıkıntı olur mu? Muayenede bakilir mi? Cunku yakin zamanda muayenem var.
    Tesekkurler..

Merhaba kardesim oncelikle motosikletin hayirli olsun kazasiz belasiz kullanirsin insallah sorularina gelecek olursak vespalar lx serileri hava sogutmalidir o yuzden antifriz falan koymana gerek yok bundan onceki sahibine sorman mumkunse en son ne zaman yaginin ve filtresinin degistigini sorup ona gore karar verebilirsin ama icine sinmiyosa degistir teknik anlamda pek bi bilgim yok yag falan yanlis bilgi verip kafa kurcalamak istemem bir diger soruna gelecek olursak benim vespa da ilk marsi oyle gaz vermessen calissa bile stop ediyor bunu forumdan bi arkadas daha yazmisti ya bizim motorlar sorunlu ya da hava sogutmali vespalarin genel durumu olabilir saat gostergesine gelince minik ekran bozulmus olabilir cunku gercekten cok kalitesiz ve basit muayenede sorun cikarticaklarini sanmiyorum sonucta saat yani eger saat yuzunden muayeneden gecmezsen belkide turkiyede tek olabilirsin umarim elimden geldigi kadar yardimci olabilmisimdir tekrardan hayirli olsun kazasiz belasiz surusler

Motosikleti
    Mondial 150 zc
    Merhabalar piaggio x9 500 motorum var istanbul da iyi bir usta önerisi olan var mı
    Ve kazıklamayacak bir usta Allah korkusu olan
    Servisleri ve servisten çıkmış ustaları boşverin

Piaggio Liberty 200 - Kayış ve debriyaj seti fiyatı nedir?

Merhaba Arkadaşlar,

Piaggio Liberty 200 - Kayış ve debriyaj seti fiyatı nedir?

fiyat bilgisi olan var mıdır?

Ferco da sormuştum 320 civarı bir fiyat aldım, bunun alternatifi olarak bir "kevlar kayış" duydum konuyla ilgili bilgisi ve fikri olan var ise paylaşabilir mi?

debriyaj setini de henüz araştırmadım.

Selamun aleyküm italyan severler. Bende piaggio x8 200 var. İkinci el sağlam lastik olur, grenaj, bilumum yedek parçaları arıyorum. Ayrıca motorum 25 krş yakıyor şehiriçi çok rahatsızım bundan. Servise sokmadım gerçi daha. Tavsiyeleri alabilirim. İyi sürüşler.
    ��

Merhaba arkadaşlar. Piaggio Liberty ie 3v 2015 modleini alarak aranıza katıldım
    2000km'de temiz bir motor. 2 haftadır kullanıyorum, çok beğendim lastikleri dışında. Malum havalar da soğurken lastik değiştireyim dedim ama bir sürprizle karşılaştım Motorun orijinal Maxxis marka lastiklerinin boyutları çok enteresan.
    ÖN, 80/90 - 15" 51J
    ARKA, 100/80 - 14" 54J

İnternette bu boyutlarda lastik bulamadım!
    Bu ölçülerde lastik almak mı zorundayım? Yakın ölçüde bir lastik uyar mı? Eğer uyar ise hangi marka ve boyutu önerirsiniz?

Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Merhabalar. Bir arkadaşım Runner hastası. Daha önce kısa süre kullanmış,şu anda Superlight kullanıyor,runner hastalığı yeniden baş göstermiş. 2013 stler falan çok para dedi. 2007 vxr modeli alınır mı bu tarih itibariyle?

Motosikleti
    PİAGGİO FLY 100 , YAMAHA XT 660
    Buda benim Piaggiom....

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Muayenede km sayacı ve hız göstergesi çalışması gerekir,zaman saatinin kusuru yok.
    ceyload bunu beğendi.

Motosikleti
    PİAGGİO FLY 100 , YAMAHA XT 660
    Arkadaşlar selam ;Fly 100 motorumu yeni aldım ve kendimce ufak tefek bakımlarını yapacam.İlk olarak yağı değiştirmek istiyorum.size sorum şu akaryakıt istasyonlarında satılan benzinli araçlar için kullanılan 5W-40 yağı bu motordada kulanabilirmiyim,yoksa illaki motor mağazalarında satılan yağlardan mı almam gereklidir....

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Merhabalar forum uyansın arkadaşlar nasılsınız.
    Garajımızdaki iki motorun yanına 3. Sü olan lx150i yi aldık şuan çekme belgeli garajında duruyor.

Motosikleti
    https://youtu.be/jfa7dOofUYs
    Vespa lx 150 sinyallerin komple değiştirilmesi.

Motosikleti
    Yine bir video gerçi benden başka yazan yok . Motor şarjı kesti usta konjektör dedi Statör dedi ama soket çıkmış .

https://youtube.com/shorts/xwHU9lRcwXE?feature=share

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Ramazan Can adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yine bir video gerçi benden başka yazan yok . Motor şarjı kesti usta konjektör dedi Statör dedi ama soket çıkmış .

https://youtube.com/shorts/xwHU9lRcwXE?feature=share
    Yazan yok belki ama okuyan var. Sen yazmaya devam et.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler