Herkese merhabalar. Sitenizi uzun zamandir okuyodum takip ediyodum ama kayit olmak yeni nasip oldu. Gordugum kadariyla cok tecrubeli bilgili ve bu konuda ciddi arkadaslar var.
Neyse konuya gelelim. Motor 2002 Aprilia Leonardo 150 cc su sogutmali. Biraz fazla acele ve arastirmadan oldu ama boyle guzel temiz makinayi uygun fiyata bulunca hemen atladik. Kaporayi verdik, su pompasiyla ilgili ufak bi sorunu vardi tamir edilince sali gunu paranin geri kalaninida verip alcaz motoru insallah. Acikcasi bu makina hakkinda pek bi bilgim yok. Internettede pek birsey bulamadim hakkinda. Guzel kaliteli bi makina istiyordum Aprilia olunca iyidir diyip atladik. Aprilia nin kalitesini tabiki herkes biliyo ama bu makinanin dikkat edilcek noktalari, eksiler artilari nedir azda cokda bilgisi olan, sahip olan, onceden olmus, gormus kullanmis arkadaslar varsa tecrubelerini bilgilerini goruslerini yardimlarini bekliyorum. 26bin kilometrede makina sizce bu makina icin cokmudur daha ne kadar omru vardir? ustundeki butun parcalar orjinalmis degisen hicbisi yokmus neyse lafi uzatmiyim tesekkurler. Fotograflarida koyayim canavarin

USTUNDEKI SR50 YAPISTIRMALARINA BAKMAYIN BURDA YASADIGIM YERDE 50CC LIK MOTORLARA PLAKA GEREKMEDIGI ICIN RUHSATTADA MOTOR 50 CC LIK GOZUKUYO YAPISTIRMALAR POLIS BAKINCA OK 50 CCMIS DESIN DIYE YANI Bide siz bi bakin bakalim harbiden 2002 modelmi makina bunlarin ruhsatta yazanina guvenilmez bize 2002 dediler ama