Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lutfen yardım mondıal 100kh

Motovento
    REKLAM ALANI

S.a yaza doğru mondıal 100kh olmazsa başka cup modellerınden almayı dusunuyorum yaşım 15 ama 16 gosterıyorum bu cup modellerını herkez övüyor ama sizede sormak ıstedım iyi yanlarını ve kötu yanlarını yazarsanız sevınırım birde yaşımın 15 olması ceza yememe sebep olurmu bızım burda yaşıtlarımda kullanıyo hıç bıse olmuyo sıze sorıyım dedım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

slm arkdasım mondial 100 kh alacaksan cebinde paranın saglam olması lazım bana sorarsan ve 10 dk ustunde dursan sankı 3 gundur motor kullanıo gibi yorulursun ben 1 gun kullandım arkadasımın wardı eziyet gibi geldi ama hewesin yeni oldugu için o sana cook gusel gelir alırsan hayırlı olsun almazsanda pisman olma... yanlıs yapmıs olmazsın
    Ceza almanda %90 cunku ehliyetsız kımse motor kullanmamalı cezası az degil 1000 tl hangi ana baba werir o parayı hewes için vede bu krızde işini garantıye al ilk ehliyet al arkadasım..

Alıntı oguz16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdasım mondial 100 kh alacaksan cebinde paranın saglam olması lazım bana sorarsan ve 10 dk ustunde dursan sankı 3 gundur motor kullanıo gibi yorulursun ben 1 gun kullandım arkadasımın wardı eziyet gibi geldi ama hewesin yeni oldugu için o sana cook gusel gelir alırsan hayırlı olsun almazsanda pisman olma... yanlıs yapmıs olmazsın
    Ceza almanda %90 cunku ehliyetsız kımse motor kullanmamalı cezası az degil 1000 tl hangi ana baba werir o parayı hewes için vede bu krızde işini garantıye al ilk ehliyet al arkadasım..
    sanırım haklısın ama 17 yasımı bekleyebılırmıyım bılmıyorum :(

Alıntı DarkLegend adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım haklısın ama 17 yasımı bekleyebılırmıyım bılmıyorum :(
    bende ole diodum geldi ama geri gidemiosun...ileri gideceksin merak etme ii gunler..

halilihsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şangır zangır titremekten egzost sesini duyamıyosun.Birde 160 katran vardır onada aldanma 80kmh tan yukarı çıkabileceğini sanmıyorum.

bende 100cc kanuni tigrina vardı oradan biliyorum

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Titreşim var ama abartılacak kadar değil... Avantajları az yakıyor ve kullanımı kolay pratik vergisi yok... Tamam çok sağlam değil ama kötü de değil... Ama önce ehliyet...

10 km yol gidiyosun motordan indiğinde dizlerim hala titriyordu.

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    Alıntı halilihsan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 km yol gidiyosun motordan indiğinde dizlerim hala titriyordu.
    Dostum 100 KH'yi tam 12.000 km kullandım.Bazen hiç durmadan 70-80 km yaptığım oluyordu 70-75 km sabit hız ile,sonuçta bu bir motor her motor yorgunluk verir.Ama abartılacak kadar yorgunluğum olmuyordu evet titreşim var ama 10 km'de bunalatacak kadar değil...Ama sen her vitesin son hızını görene kadar basar motoru bakımsız bırakırsan o motor zangır zangır titrer...

Grayline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu Modelde Başka Motorlarıda Karşılaştır. Örneğin;
    +Truva 125
    +Mondial 110 FT
    +Kymco Active125
    +Kanuni Tigrina 100
    +Kanuni Elit 100
    +Honda Wave Rsx (Benim Tavsiyem)

Bu Tip Motor Alıcaksan Önce Başka Modellerle Karşılarşır Sana En Güzel Ve Ekonomik Geleni Seç . Benim Tavsiyem Honda.
    Yarın Olmayacak Gibi Kullanırsan Yarın Olmaz...

Alıntı mondializzet100 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum 100 KH'yi tam 12.000 km kullandım.Bazen hiç durmadan 70-80 km yaptığım oluyordu 70-75 km sabit hız ile,sonuçta bu bir motor her motor yorgunluk verir.Ama abartılacak kadar yorgunluğum olmuyordu evet titreşim var ama 10 km'de bunalatacak kadar değil...Ama sen her vitesin son hızını görene kadar basar motoru bakımsız bırakırsan o motor zangır zangır titrer...
    Demekki kullanıcıdan kullanıcıya cok farkediyor ben sert kullanıyorum cünkü haklısın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)