Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Agility 125 tanıtıcı video

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar ben umutpasha Kymco Agility 125 sahibi oldum..

nette araştırırken bu motorun birkaç hareketli videosunu izlemek istedim ama karşıma pek birşey çıkmadı merak edenler olabilir diye bende böyle birşey yapmak istedim..

Harika bir motor amortisörlerin biraz sert olması dışında bir şikayetim yok herkese tavsiye ederim...

İstanbul Motor diye bir bayiden aldım burasını tavsiye etmiyorum ama çok ilginç insanlar

Keyifi sürüşler ve iyi seyirler

Google Video
    http://video.google.com/videoplay?do...57701193356642

DailyMotion

http://www.dailymotion.com/umutpasha...sentation_auto

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    umut selam
    öncelikli olarak hayırlı uğurlu olsun..Allah kazasız belasız sürüşler nasip eylesin.. kymco cuların sohbet mekanına da bekleriz. moto sohbet bölümünde
    bu arada istanbul motorda ne yaşadınki tavsiye etmiyorsun..ayhan bey iyi esnaftır..merak ettim doğrusu..
    istanbulun neresinde oturuyorsun? san servis olarak aydın ustayı tavsiye ederim..
    tekrar hayırlı olsun
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

Çok teşekkürler sağolun kirki İstanbul motorda ayhan bey ile tanışmadım ama çalışan elemanı çok ikiyüzlü bir insandı şimdi çok bahsetmek istemiyorum burdan kimsenin ekmeğine mani olmak istemiyorum, anadolu yakasında kartaldayım aydın usta nerde

iyi niyetli msjların için çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Kymco Xciting 250 İnternetli :)
    aydın usta kadıköyde
    kymco markası konusunda Türkiyemin en uzman ustasıdır. servisine gittiğinde hadi canım falan diyebilirsin ama bilki ondan iyisi yok.. zaten oda güzel bir servis mekanı ve showroom için çalışmalara başladı.. kadıköyde fikirtepede.. beled,yenin ordan hasanpaşaya doğru giderken eski vatan hastanesi yeni universal hospitalin önünden sağa dönüyon..ilerde bir yuvarlak geliyo karşına..o yuvarlaktan soldan ikinci yola dönüyon..asya morotu geçince ilerde sağ ve solda karşılıklı iki dükkan..0216 348 69 64
    gideceğin zaman haber ver eğer müsaitsem beraber gideriz.. agility ile ilgili olarak kymco cuların sohbet mekanında bayaa bir yazı ve paylaşım var..
    Arabada VOLVO , Motorda KYMCO... Kalite ve sağlamlıktan vazgeçmeyenler için..

kıllıtarkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ALMAYACAĞIM!!!!!!!
    öncelikle hayırlı olsun güle güle kullan

videoda güzel olmuş
    [FONT="Arial Black"][COLOR="Red"]BU ALANA REKLAM ALINIR[/COLOR][/FONT] ::tutkuy::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler